هزینه کاشت ابرو طبیعی 1402

هزینه کاشت ابرو
امتیاز به این محتوا

شاید شما مدتی است دچار ریزش ابرو شده و علی رغم درمان هایی که انجام داده اید، نتیجه مطلوبی به دست نیاورده اید. به همین دلیل تصمیم دارید کاشت ابرو را انجام دهید. البته ممکن است از جمله افرادی باشید که ذاتا ابروهای باریک و کم پشتی دارید و از این موضوع راضی نیستید.

در هر دو حالت، ایمپلنت ابرو یک راهکار بسیار عالی برای داشتن ابروهای پرپشت و خوش فرم است. اما قطعا یکی از مسائل بسیار مهم از نظر هر مراجعه کننده، هزینه کاشت ابرو است. کافی است در بین کلینیک هایی که این متد زیبایی را انجام می دهند تحقیق نید تا متوجه شوید هزینه پیوند طبیعی ابرو در بین این مراکز با هم تفاوت دارد و حتما این سوال برای شما پیش می آید که دلیل این اختلاف قیمت در چیست. در ادامه این مقاله پیرامون این موضوع صحبت خواهیم کرد.

قیمت کاشت ابرو چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

در حال حاضر کاشت طبیعی ابرو یکی از بهترین و ایمن ترین روش ها برای داشت ابروهایی زیبا است. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان تحت نظر متخصصین حرفه ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، انواع روش های ایمپلنت ابرو را برای شما انجام خواهد داد اما با توجه به اینکه برای همه مراجعه کنندگان، هزینه کار بسیار مهم است، تصمیم گرفته ایم در این قسمت از مقاله به بررسی عواملی بپردازیم که هزینه پیوند ابرو را تعیین می کنند:

عوامل تاثیر گذار در هزینه کاشت ابرو

روش پیوند ابروی طبیعی

اولین و اصلی ترین عامل موثر بر هزینه کاشت ابرو، نوع روشی است که متخصص برای استخراج گرافت و پیوند آن استفاده می کند. روش های متنوعی برای این منظور وجود دارد که از نظر مدت زمان لازم برای اجرای کار، نوع دستگاه های مورد استفاده، نیاز یا عدم نیاز به جراحی و… با هم تفاوت دارند. برای مثال روش FUT نیاز به جراحی برای استخراج گرافت دارد در نتیجه نیاز به دقت و زمان بیشتری برای پیوند خواهد بود به همین دلیل هزینه آن بیشتر می شود. در مقابل، روش SUT به کمک دستگاه انجام می شود و در مدت زمان کوتاهی استخراج و پیوند فولیکول به اتمام می رسد اما به دلیل استفاده از تجهیزات، هزینه کار افزایش پیدا می کند.

تعداد گرافت های مورد نیاز برای پیوند ابرو

در جلسه مشاوره کاشت ابرو، متخصص وضعیت ابروهای شما را بررسی می کند تا براساس میزان ریزش ابرو، تعداد گرافت مورد نیاز برای پیوند مشخص شود. قطعا هر اندازه ابرو کم پشت تر باشد، به تعداد گرافت بیشتری نیاز خواهد بود. همین موضوع منجر به افزایش هزینه کاشت ابر می گردد. لازم است بدانید وزارت بهداشت، برای هر گرافت مو تعرفه ای ثابت در نظر گرفته است لذا هر چه تعداد گرافت بیشتر شود، هزینه کار نیز بیشتر خواهد شد.

قدرت بانک مو

یکی از گزینه های لازم برای اینکه کاندید مناسبی جهت پیوند طبیعی ابرو باشید، داشتن بانک موی قوی است. پزشک ترجیح می دهد از موی پشت سر برای ایمپلنت ابرو استفاده کند چون این قسمت، به عنوان بهترین و قوی ترین بانک مو شناخته شده است. اما افرادی که موی کم پشت داشته و یا به هر دلیل بانک موی ضعیفی دارند، دچار محدودیت خواهند بود. در نتیجه متخصص نیز مجبور است به سراغ موی سایر قسمت های بدن برود. به هر حال این موضوع قطعا بر قیمت پیوند تاثیر می گذارد.

هزینه های پایه کلینیک

همواره این توصیه را به شما عزیزان داشته ایم که برای کاشت ابرو باید به سراغ بهترین کلینیک ها بروید. درست است که در حال حاضر اغلب کلینیک های زیبایی، پیوند ابرو را نیز انجام می دهند اما متاسفانه همه متخصصین فعال در این مراکز، از مهارت لازم برخوردار نیستند. بنابراین در انتخاب کلینیک، نباید هزینه را اولویت قرار داد بلکه باید به کیفیت خدمات این مرکز و کیفیت کار متخصص توجه کنید. تفاوت در قیمت پایه کلینیک ها براساس تجهیزات مورد استفاده، کادر درمان، حمایت از مراجعه کننده و.. تعیین می شود.

دستمزد متخصص

همچنین هر کدام از پزشکان که کاشت ابرو را انجام می دهند، براساس تجربه کاری خود و تعرفه های وزارت بهداشت مبلغی را از مراجعه کننده دریافت می کنند.

سن فرد

متاسفانه در حال حاضر ریزش مو و ابرو در میان جوانان زیاد شده و با توجه به اینکه این مسئله به شدت بر زیبایی و اعتماد به نفس آن ها تاثیر می گذارد لذا سریعا به فکر درمان خواهند بود. اما در صورتی که کاشت ابرو در سن پایین انجام شود، به احتمال زیاد مجددا دچار ریزش خواهید شد و لازم است دوباره برای این کار هزینه کنید.

کمترین تعرفه پیوند ابروی طبیعی

کمترین هزینه کاشت ابرو

ما سعی کردیم در این مقاله کلیه عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت ابرو را توضیح دهیم تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید. به هر حال برای شما نیز مهم است که هزینه کار، مقرون به صرفه باشد. برخی از افراد به دنبال کمترین هزینه کاشت ابرو بوده و این مسئله را معیار انتخاب متخصص قرار می دهند. این کار کاملا غلط است چرا که صحبت از زیبایی چهره در میان است و به هیچ عنوان نباید ریسک کنید. اگر متخصص مهارت لازم را نداشته باشد، نه تنها فرم ایده آل ابرو به دست نیامده بلکه حتی ممکن است منجر به آسیب هایی در چهره شود که زیبایی فعلی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.  بنابراین توصیه ما به شما عزیزان این است که در ابتدا بهترین دکتر کاشت طبیعی ابرو را پیدا کرده و سپس در جلسه مشاوره، در مورد هزینه ها صحبت کنید.

هزینه کاشت ابرو برای مردان

ریزش ابرو به دلایلی همانند تغذیه نامناسب، استرس، استفاده از دخانیات، تغییرات هورمونی و…. رخ می دهد. مردان به دلیل اینکه روزانه با استرس زیادی در زندگی مواجه بوده و حتی بعضا از دخانیات استفاده می کنند، ممکن است دچار ریزش ابرو شوند. آقایان توجه داشته باشید که هزینه کاشت ابرو برای مردان به میزان ماندگاری پیوند نیز بستگی دارد. اگر بعد از کاشت، مراقبت های لازم را به عمل نیاورید، ریزش ابرو رخ داده و دوباره باید ایمپلنت ابرو انجام شود. برای مثال مردان باید مصرف دخانیات را همچنان تا مدتی کنار بگذارند و در محیط کار احتیاط لازم را داشته باشند تا به ابرو آسیب وارد نشود.

هزینه کاشت ابرو برای زنان

هزینه کاشت ابرو برای زنان

زنان بیشتری از مردان به زیبای چهره حساس هستند به همین دلیل است که پیوند طبیعی ابرو در میان بانوان رایج تر است. هزینه کاشت ابرو در زنان، کمی با مردان فرق دارد چرا که شرایط بدنی خانم ها و همچنین مراقبت های بعد از کاشت، نسبت به مردان تفاوت دارد.

هزینه کاشت ابرو در کشورهای خارجی

برخی از افراد گمان می کنند اگر کاشت ابرو را در خارج از کشور انجام دهند، از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. اما قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر شویم که تعرفه های پزشکی در هر کشور متفاوت است. بنابراین هزینه کاشت ابرو در کشورهای خارجی براساس این تعرفه ها تعیین می شود. همچنین هزینه خرید دلار برای رفت و آمد و اقامت را نیز در نظر بگیرید.

کاشت ابرو اقساطی

کاشت ابرو به صورت اقساطی

در شرایط اقتصادی فعلی که تامین هزینه های زندگی برای عمده مردم سخت شده است، اغلب کلینیک های زیبایی برای اینکه مراجعه کننده نگران هزینه کاشت طبیعی ابرو نبوده و با خیال آسوده بتوانند پیوند را تحت نظر متخصصین حرفه ای انجام دهند، امکان ایمپلنت ابرو به صورت اقساطی را فراهم کرده اند.

مقاله قبلی
کاشت ابرو به روش میکروگرافت با تجهیزات مدرن روز دنیا
مقاله بعدی
بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در تهران را بهتر بشناسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید