پزشکان پوست و مو
موضوعات داغ

اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در رشت

شماره تلفن + آدرس بهترین پزشکان و مراکز پیوند ابرو در استان گیلان

اگر چه بحث زیبایی برای تمام انسان‌ها فارغ از نوع جنسیت اهمیت دارد اما در این میان خانم‌ها بیشتر به این موضوع توجه می‌کنند. کافیست یک نقص در چهره شما به وجود آید تا متوجه شوید که همین مشکل کوچک تا چه اندازه می‌تواند شما را از نظر روحی ضعیف کند. بنابراین این مسئله بسیار مهم است که هر کدام از اجزای صورت با هم تناسب داشته و هیچ مشکلی نداشته باشند.

آیا به دنبال پزشک معتبر و مشاوره رایگان می باشید؟

درخواست معرفی پزشک

برای مثال در گذشته خانم‌ها به داشتن ابرو‌های باریک علاقه داشتند اما در سال‌های اخیر داشتن ابرو‌های پرپشت و پهن مد شده است چرا که مشخص شده است چنین ابرو‌هایی چهره انسان را جوان‌تر نشان خواهند داد. برخی از خانم‌ها که ذاتاً ابرو‌های کم‌پشتی داشته و یا اینکه اخیراً دچار ریزش ابرو شده‌اند به سراغ روش‌هایی همانند رنگ کردن، تاتو کردن و یا استفاده از مواد آرایشی برای پرکردن ابرو‌های خود می‌روند.

اما این روش‌ها تأثیر موقتی داشته و البته به تدریج به فولیکول‌های باقیمانده در ابرو نیز آسیب وارد می‌کنند. ما به شما کاشت ابرو را پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر حفظ تراکم فعلی موی ابرو، بتوانید ابرو‌های خود را برای همیشه پرپشت کنید. کاشت طبیعی ابرو در رشت چنین شرایطی را برای شما عزیزان فراهم نموده است تا بعد از تنها یک جلسه کاشت و سپری نمودن دوره نقاهت بتوانید از داشتن ابرو‌های پرپشت خود لذت ببرید.

کاشت ابرو در رشت
اطلاعات تماس بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در رشت – لاهیجان

بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو در رشت

یکی از شروط لازم برای اینکه کاشت ابرو در رشت با موفقیت انجام شده و نتیجه آن داشتن یک ابروی پرپشت و زیبا باشد، انتخاب بهترین متخصص و مرکز زیبایی پیوند ابرو در رشت است.  شما از طریق چند فاکتور می‌توانید به یک انتخاب ‌ایده‌آل برسید:

  1. مراجعه به مراکز دارای مجوز وزارت بهداشت
  2. انجام پیوند طبیعی مو تحت نظر متخصص حرفه‌ای و شناخته شده
  3. بررسی سابقه کاری متخصص از طریق پرس‌و‌جو و مشاهده نمونه کار‌هایی که قبلاً انجام داده است.

در صورتی که بتوانید بهترین دکتر و کلینیک پیوند طبیعی ابرو در رشت را پیدا کنید به جرأت می‌توان گفت بیش از نیمی از مسیر را طی نموده و تضمین بسیار بالایی برای نتیجه نهایی وجود خواهد داشت.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

جدیدترین روش های کاشت ابروی طبیعی در استان گیلان (رشت و لاهیجان)

حتما این سوال برای شما پیش آمده است که پیوند طبیعی ابرو در رشت براساس چه متدی انجام خواهد گرفت. متخصص برای انتخاب روش کار به وضعیت شما توجه کرده و برحسب قدرت بانک مو و تراکم موی مورد نیاز در ابرو، بهترین روش را انتخاب خواهد کرد. ما در ادامه این قسمت به اختصار تمامی روش‌ های نوین کاشت ابرو در رشت را معرفی خواهیم کرد تا یک پیش‌زمینه نسبت به آن‌ها در ذهن خود داشته باشید.

کاشت ابرو به روش fit در رشت

همانگونه که گفته شد پزشک شما باید ابتدا به وضعیت بانک مو توجه نموده و سپس براساس مدل کاشت ابرو که در نظر دارید روشی را برای شما انتخاب نماید. البته لازم به ذکر است که بهترین بانک مو برای کاشت طبیعی ابرو، قسمت پشت گوش است. اما در صورتی که تراکم مو در این قسمت کافی نباشد متخصص به سراغ پشت ‌سر خواهد رفت. اگر قرار باشد که این عمل با روش اف آی تی انجام گیرد استخراج فولیکول از بانک مو با کمک پانچ و به شکل دستی صورت خواهد گرفت.

کاشت ابرو به روش sut در رشت

برای کاشت طبیعی ابرو این مسئله بسیار مهم است که شما آمادگی لازم قبل از عمل را کسب نموده باشید. برخی از افراد این تصور را دارند که اگر پیوند با روش‌های اتومات همانند کاشت ابرو روش sut انجام گیرد نیاز به مراقبت قبل از پیوند، کمتر خواهد بود. در صورتی که این باور کاملاً غلط است. میزان آمادگی شما قبل از ایمپلنت ابرو با هر روشی در میزان موفقیت کار و نتیجه نهایی آن تأثیر خواهد گذاشت.

کاشت ابرو به روش fut در لاهیجان
کاشت ابرو به روش fut در لاهیجان

کاشت ابرو به روش fut در لاهیجان

پیوند ابرو با روش fut در رشت به شرایط خاص‌تری نیاز دارد. برای مثال قطعاً متخصص باید مطمئن شود که شما قدرت ایمنی بسیار بالایی دارید چرا که در این روش لازم است نوار باریکی از پوست مو در محل بانک مو بریده شود. بنابراین اگر که شما سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشید سرعت التیام زخم پایین آمده و خطر عفونت بالا خواهد رفت. بنابراین در کاشت ابرو با روش sut  نه تنها باید مراقبت‌های قبل از کاشت را جدی‌تر گرفت بلکه لازم است قوای بدنی شما بیشتر باشد.

کاشت ابرو به روش ترکیبی در رشت

در جلسه مشاوره کاشت ابرو پزشک از شما در مورد مدل ابرویی که مد نظر دارید سوال خواهد کرد و البته از طریق برنامه‌هایی همانند فتوشاپ، انواع مدل ابرو را در چهره شما قرار می‌دهد تا بتوانید بهتر انتخاب کنید. گا‌ها ابروی فعلی فرد بسیار باریک بوده و در نتیجه نیاز است تراکم زیادی از مو در ابرو کاشته شود. ممکن است در چنین شرایطی مکن است متخصص ترکیب دو روش fut  و اف آی تی را برای شما اجرا نمایند.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت در رشت

افرادی که مبتلا به بیماری سرطان هستند زمانی که موی سر و ابروی خود را از دست می‌دهند به شدت روحیه خود را باخته و افسرده حال می‌شوند. بخشی از این ضعف روحی، به دلیل از دست رفتن زیبایی چهره است. ولی ما به این دسته از افراد نوید می‌دهیم که از طریق کاشت ابرو با روش میکروگرافت در رشت می‌توانند مجددا از داشتن ابرو‌های پرپشت خود لذت ببرند. بنابراین اصلاً نباید به این موضوع فکر کرد چرا که شما می‌توانید بعد از اتمام دوره درمان اقدام به کاشت ابرو کنید. مزیت روش میکروگرافت این است که حتی اگر شما ضعیف‌ترین بانک مو را هم داشته باشید باز هم می‌توان پیوند موفقیت‌آمیز ابرو را انجام داد.

کاشت ابرو به روش DHI در گیلان

و اما در نهایت به معرفی بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو در رشت بپردازیم که روش DHI نام دارد. در واقع این روش به نوعی همان متد میکروگرافت است اما با این تفاوت که بعد از استخراج، فولیکول در داخل دستگاه باقی مانده و سریعاً با فشار دادن پیستون در محل مورد نظر پیوند می‌شود. در نتیجه از یک سو سرعت کار باد رفته و از سوی دیگر احتمال آلودگی و از دست رفتن فولیکول پایین می‌آید.

هزینه کاشت ابرو در گیلان (رشت - لاهیجان)

هزینه کاشت ابرو در گیلان (رشت – لاهیجان)

اگر در مورد هزینه کاشت ابروی طبیعی در رشت سوال می‌پرسید باید در جواب بگوییم که بهتر است چنین سوالی را در جلسه مشاوره از متخصص خود مطرح نمایید چرا که وضعیت بانک موی شما و تراکم مورد نیاز در ابرو، تعیین‌کننده روش انتخابی برای کار خواهد بود و در نتیجه روش عمل و همچنین سابقه کاری متخصص در اجرای این روش به شدت تعیین‌کننده قیمت نهایی اینپلنت ابرو در رشت خواهد بود. البته این خبر خوش را به شما بدهیم که برخی از کلینیک‌ها امکان کاشت اقساطی ابرو در رشت را فراهم نمودند. بنابراین در صورتی که دوست دارید این عمل را انجام دهید و در مورد هزینه‌ها نگران هستید، شما می‌توانید به چنین کلینیک‌های معتبر مراجعه نموده و بدون فکر کردن به هزینه‌ها، پیوند ابرو را تحت نظر متخصص متبحر انجام دهید.

کاشت ابرو در شهرستان ‌های استان گیلان

وجود کلینیک‌های متعدد زیبایی در رشت که خدمات کاشت طبیعی ابرو را ارائه می‌دهند این امکان را فراهم نموده است تا تمامی هموطنان ساکن در شهر‌های. . . بتوانند مدل ابروی دلخواه خود را از طریق این عمل زیبایی در شهر خود به دست بیاورند. تنها وظیفه شما، تحقیق برای یافتن متخصص و کلینیک معتبر است.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی متخصص و کاربلد که یک هدف مشترک دارند! دسترسی آسان کابران زیباجو به روزمه و اطلاعات معتبر پزشکان و مراکز درمانی در شهرهایی که ساکن می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *