کاشت ابرو به روش SUT – مراحل، مراقبت ها و هزینه (1402)

کاشت ابرو به روش SUT
1.5/5 - (2 امتیاز)

برخی از افراد ابروهای کم پشتی دارند که این حالت به دلایل مختلفی بروز می کند. برای مثال ممکن است شما به صورت ژنتیکی، ابروهای باریک و خطی داشته باشید و یا اینکه به دلیل تغییرات هورمونی بدن، مصرف داروها، فقر آهن، سبک نادرست زندگی و.. دچار ریزش ابرو شده اید.

در هر صورت جایی برای نگرانی نیست چرا که علم حتی برای بدترین حالات نیز راهکاری ارائه کرده است. در حال حاضر روش های متعدد پیوند ابرو در کلینیک های زیبایی اجرا می شود که متخصص بعد از بررسی وضعیت مراجعه کننده، روشی را انتخاب خواهد کرد. کاشت ابرو به روش sut به عنوان یکی از جدیدترین و بهترین روش ها شناخته شده و در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان، توسط متخصصین حرفه ای و با تجهیزات مدرن، اجرا می شود. البته برای اینکه بتوانید پیوند طبیعی مو به روش sut را انجام دهید لازم است متخصص صلاحیت شما را برای این منظور تایید کند.

اطلاعات تکمیلی در رابطه با پیوند ابرو sut

مراحل کاشت ابرو به روش sut

برای هر نوع متد زیبایی لازم است ابتدا جلسه مشاوره با متخصص داشته باشید تا هم از چگونگی انجام کار مطلع شده و هم وضعیت سلامتی شما کنترل شود. برای ایمپلنت ابرو به روش sut باید تست هایی انجام دهید و قدرت بانک مو مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که کاندید مناسبی برای اجرای این روش بودید، پیوند ابرو شروع خواهد شد.

کاشت طبیعی ابرو به روش sut بسیار پیشرفته و ایمن است. با کمک دستگاه مخصوص، فولیکول مو در بانک مو استخراج خواهد شد. بهترین بانک مو برای کاشت ابرو، قسمت پشت سر است.

مراحل پیوند ابرو به روش sut

در مرحله بعد، فولیکول در ناحیه ابرو پیوند می شود. این مرحله به دقت و ظرافت عمل بالایی نیاز دارد. ابتدا پزشک باید طرح مناسبی برای ابروهای شما بر روی پوست پیاده کند. براساس حالت چهره و البته مدل ابرویی که مراجعه کننده مد نظر دارد، طرح اولیه مشخص شده و کاشت فولیکول مو در آن محدوده انجام می گیرد.

عکس قبل و بعد کاشت ابرو sut

کاشت ابرو به روش sut مزیت های بسیار زیادی دارد که باعث می شود در نهایت به مدل ابروی دلخواه با تراکم ایده آل خود برسید:

همانگونه که متوجه شدید، روش sut به کمک دستگاه انجام می شود و فولیکول به صورت مستقیم، به محل پیوند انتقال می یابد. در نتیجه احتمال آسیب به فولیکول مو و آلوده شدن آن کمتر می شود. بنابراین می توان ایمپلنت ابرو به روش sut را به عنوان یک روش بسیار ایمن معرفی نمود.

 1. قطعا برای شما نیز مهم است که بعد پیوند، ابروهای طبیعی داشته باشید و روش sut چنین شرایطی را برای شما فراهم خواهد کرد.
 2. پیوند ابرو به روش sut با سرعت بالایی انجام شده و تنها در یک جلسه، به نتیجه مناسب دست پیدا خواهید کرد.
 3. دوره نقاهت روش sut بسیار کوتاه است.

مراقبت های پیوند ابرو به روش اس یو تی

مراقبت های قبل از پیوند ابرو به روش اس یو تی

به منظور اینکه کاشت ابرو به روش sut با موفقیت پیش برود، لازم است شما نکاتی را قبل و بعد از پیوند رعایت نمایید:

 1. اکیدا توصیه می کنیم استعمال دخانیات را حداقل دو هفته قبل از پیوند ابرو کنار بگذارید چون این مواد، انتقال اکسیژن در خون را دچار مشکل کرده و در نتیجه فولیکول مو دچار فقر اکسیژن خواهد شد. لذا پیوند شکست می خورد.
 2. در صورتی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، حتما دو هفته قبل از پیوند ابرو، این داروها را کنار بگذارید.
 3. شب قبل از کاشت ابرو، استحمام کنید تا آلودگی و میکروب ها از پوست برداشته شوند.
 4. -یک هفته مانده به کاشت ابرو، باید از تنش و استرس به دور باشید.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش sut

 1. همچنان سفارش می کنیم حتما تا مدتی بعد از پیوند ابرو، مصرف مشروبات الکلی و دخانیات را کنار بگذارید.
 2. خاراندن و ماساژ دادن ابروها، ممنوع است. با این کار فولیکول مو به شدت آسیب می بیند.
 3. اگر چه دوره نقاهت کاشت مو به روش sut کوتاه است اما این به معنای نداشتن استراحت نیست. بهتر است چند روزی در خانه استراحت کنید.
 4. التهاب و ورم کردن پوست در محل کاشت ابرو، طبیعی است و بعد از چند روز رفع می شود. می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید تا این عارضه ها زودتر برطرف شوند.
 5. داروهایی که متخصص تجویز کرده است را به طور کامل مصرف کنید.
 6. در زمان شستن صورت، به هیچ عنوان حوله را با فشار، به صورت نکشید.
 7. تا مدتی بعد از پیوند ابرو به روش sut نباید صورت را با آب داغ بشویید. قطعا فولیکول های مو از دست می روند.

عوارش کاشت ابرو SUT

عوارض و معایب کاشت ابرو به روش sut

 1. اگر متخصص از مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است ابروها بعد از پیوند، تقارن لازم را نداشته باشند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما به سراغ بهترین دکتر پیوند ابرو با روش sut بروید.
 2. در صورتی که محیط کلینیک و تجهیزات مورد استفاده استریل نبوده  و یا اینکه مراقبت های بعد از پیوند مو را جدی نگیرید، خطر بروز عفونت در ابروها وجود خواهد داشت.
 3. همانگونه که گفته شد، التهاب و ورم ابروها بعد از پیوند مو رخ می دهد که بعد از چند روز این عارضه رفع می گردد.

تفاوت پیوند ابرو به روش sut با روش fit

تفاوت کاشت ابرو به روش sut با روش fit

در ابتدا این دو روش را از نظر مدت زمان نیاز به کار مقایسه کنیم. ایمپلنت ابرو با روش sut در یک جلسه و کاشت ابرو به روش fit در چند جلسه انجام می شود.

 1. برتری دیگر روش sut نسبت به کاشت ابرو روش fit، انجام تمامی امور با کمک دستگاه است لذا ایمنی کار و دقت آن بالاتر خواهد بود.
 2. از طریق پیوند ابرو با روش sut، تراکم و فرم ابروها، شبیه به حالت طبیعی خواهد بود.
 3. برتری دیگر پیوند طبیعی مو به روش sut  در این است که درد و خونریزی نداشته و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است.
 4. در روش sut احتمال آسیب به پوست سر، بسیار کم است بناراین خط تشکیل اسکار وجود ندارد.

هزینه کاشت ابرو به روش sut

هزینه کاشت ابرو به روش sut

عزیزان لازم است بدانید که هزینه کاشت ابرو به روش sut در میان افراد مختلف، متفاوت خواهد بود چرا که عواملی شامل هزینه های پایه کلینیک و دستمزد متخصص، تعداد فولیکول مورد نیاز برای کاشت ابرو، عوارض احتمالی بعد از پیوند ابرو، میزان نیاز به کار برای ایمپلنت ابرو و… تعیین کننده قیمت کار هستند لذا بهتر است از پزشک خود در این مورد سوال کنید.

بهترین دکتر و کلینیک پیوند ابروی طبیعی به روش sut

در حال حاضر تقریبا تمام کلینیک های زیبایی، انواع روش های کاشت ابرو را برای مراجعه کنندگان اجرا می کنند اما این بدان معنا نیست که همگی از صلاحیت کافی برای این منظور برخوردار هستند. در صورتی که متخصص از مهارت و ظرافت عمل کافی برخوردار نباشد، نه تنها ایمپلنت ابرو با موفقیت انجام نشده بلکه بانک مو ضعیف شده و عوارضی را به همراه خواهد داشت. از طرفی استاندراهای های بهداشتی و استفاده از تجهیزات مدرن برای پیوند ابرو به روش sut نکته دیگری است که باید به آن توجه داشت. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم قبل از هر چیز، با حوصله تحقیق کرده و بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو به روش sut را پیدا کنید تا با آسودگی خاطر، پیوند ابرو را انجام دهید.

مقاله قبلی
راهنمای کامل جدیدترین روش کاشت ابرو در سال 2024
مقاله بعدی
کاشت ابرو به روش FIT – مراحل، هزینه (1402)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید