مشاوره ماموپلاستی (رایگان) تلفنی و آنلاین

مشاوره ماموپلاستی
امتیاز به این محتوا

بعضی از خانم‌ها ذاتا سینه‌های افتاده‌ای دارند ولی برخی دیگر ادعا می‌کنند با تمام شدن دوران شیردهی، سینه‌های آن‌ها از حالت خوش فرم خارج شده و حالت افتاده و بزرگ به خود می‌گیرد. این موضوع بر روی زیبایی اندام تأثیر می‌گذارد و زمانی که می‌خواهیم لباس بخریم دچار محدودیت خواهیم شد. با جراحی زیبایی پستان یا جراحی ماموپلاستی می‌توان اندازه و شکل سینه‌ها را تغییر داد.

اما قبل از اینکه برای این منظور اقدام کنید باید مطمئن شوید که آیا کاندید مناسبی برای ماموپلاستی هستید یا خیر. به همین خاطر پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان خدمات مشاوره ماموپلاستی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا اگر برخی از متخصصان بدون مشاوره تصمیم می‌گیرند ماموپلاستی را برای شما انجام دهند، شما به عملکرد آن‌ها شک کرده و در نتیجه تصمیم بگیرید به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید.

اهمیت مشاوره قبل از ماموپلاستی

اگر شما در مورد روند انجام جراحی ماموپلاستی تحقیق کنید، متوجه خواهید شد که متخصص از طریق برداشتن چربی، پوست اضافی و حتی بخشی از بافت اضافی که در سینه وجود دارد، به تغییر شکل و اندازه سینه‌های شما کمک می‌کند. بنابراین از آنجایی که شدت تغییرات در سینه‌ها زیاد است باید این نکته را متذکر شویم که همه افراد نمی‌توانند جراحی ماموپلاستی را انجام دهند. برای مثال اگر فردی دچار بیماری‌های مربوط به سینه همانند سرطان یا کیست باشد به هیچ عنوان نباید به سراغ ماموپلاستی برود چون دستکاری کردن بافت سینه باعث می‌شود عارض‌های نامبرده در داخل سینه پخش شده و عوارض جدی و بسیار خطرناکی را برای او به همراه خواهد داشت.

مشاوره قبل از ماموپلاستی

از طرف دیگر افراد متقاضی باید این موضوع را بیان کنند که آیا بعد از ماموپلاستی قصد بارداری مجدد دارند یا خیر. نوک سینه در جراحی ماموپلاستی جابجا می‌شود و اگر چه بعد از جراحی می‌توان همچنان شیردهی را انجام داد ولی قدرت سینه‌ها به شدت کاهش پیدا می‌کند و حتی ممکن است سینه‌های شما تحت فشار قرار بگیرند. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد حتماً لازم است  مشاوره قبل از ماموپلاستی را انجام دهید تا با بررسی وضعیت سلامت شما و از طرف دیگر با بررسی این موضوع که آیا در آینده می‌خواهید مجدداً باردار شود یا خیر، متخصص تصمیم نهایی را برای انجام یا عدم انجام ماموپلاستی اتخاذ کند.

نحوه دریافت مشاوره برای ماموپلاستی

در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان خدمات مشاوره به دو صورت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است چون برای ما مهم است که همه متقاضیان ماموپلاستی از اقصی نقاط ایران بتوانند با متخصصان حرفه‌ای در ارتباط بوده و نظر آن‌ها را نیز جویا شوند. راه ارتباطی برای مشاوره ماموپلاستی به شرح زیر می‌باشد:

نحوه دریافت مشاوره برای ماموپلاستی

نحوه مشاوره ماموپلاستی به صورت تلفنی

فرض کنیم که شما می‌خواهید بدانید آیا ماموپلاستی عوارض خطرناک مانند سرطان را به همراه دارد یا خیر؟ یا این سوال برای شما به وجود آمده است که برای انجام ماموپلاستی باید چه مبلغی را پرداخت کنیم؟ و یا اینکه می‌خواهید از ساعات کاری کلینیک مطلع شوید. این قبیل سؤالات را می‌توانید به صورت تلفنی بپرسید. به همین دلیل خدمات مشاوره ماموپلاستی به صورت تلفنی برای شما در نظر گرفته شده است تا تحت نظر کارشناسان حرفه‌ای بتوانید پاسخ سؤالات خود را به دست بیاورید.

نحوه مشاوره ماموپلاستی به صورت آنلاین

اما در صورتی که می‌خواهید فرم سینه‌های خود را به متخصص نشان دهید تا تشخیص دهد که آیا انجام ماموپلاستی برای شما مناسب خواهد بود یا خیر، در این صورت باید به سراغ مشاوره ماموپلاستی به صورت آنلاین بروید. باید از سینه‌های خود از چند زاویه عکس بگیرید تا متخصص بتواند تمامی قسمت‌های بافت سینه را به خوبی بررسی کند.

همچنین لازم است که به کارشناسان توضیح دهید که آیا قبلا بیماری خاصی در سینه داشتید و یا در حال حاضر به بیماری مبتلا هستید یا خیر. نکته بسیار مهم که در مشاوره ماموپلاستی به صورت آنلاین باید به آن توجه داشت، بحث برنامه آینده شما جهت بارداری است. اگر قرار است باردار شوید متخصص توصیه می‌کند که فعلاً ماموپلاستی را کنار بگذارید چون دوباره بعد از شیردهی سینه‌های شما افتاده می‌شوند.

نحوه مشاوره ماموپلاستی به صورت آنلاین

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

آیا ماموپلاستی خطر سرطان سینه را به همراه دارد؟

 متأسفانه ذهنیتی که در بین مردم وجود دارد این است که ماموپلاستی می‌تواند منجر به سرطان سینه شود. در صورتی که اگر متخصص با مهارت بسیار بالا برای تخلیه چربی و پوست اضافی عمل کند و آسیبی به بافت‌های سینه وارد نشود، قطعاً چنین مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت. بنابراین مهم است که شما به کدام یک از متخصصان مراجعه می‌کنید. البته آیا باید به مراقبت‌های بعد از عمل نیز توجه داشته باشید تا عارضه جدی روز نکند.

آیا ماموپلاستی عوارض شدیدی را به همراه دارد؟

 به هر حال ورم در ناحیه سینه، خونریزی خفیف و التهاب، جزء عوارض عادی عمل ماموپلاستی هستند. حتی شما دچار درد به مدت چند روز خواهید شد. اما اگر متخصص در انجام کار دقت کافی به خرج ندهد، دچار مشکلاتی دیگر همانند عدم تقارن سینه‌ها، خونریزی شدید و یا در صورت عدم مراقبت در دوره نقاهت، دچار عفونت شدید خواهید شد

هزینه ماموپلاستی چقدر می‌شود؟

 در مورد این سؤال باید اجازه دهید متخصص وضعیت سینه‌های شما را بررسی کند تا متوجه شود چه اندازه لازم است جراحی بر روی سینه انجام گیرد تا سینه‌های شما خوش فرم شده و از حالت افتاده خارج شوند. با توجه به آنچه که گفته شد ما نمی‌توانیم فعلاً به صورت قطعی در مورد هزینه ماموپلاستی برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم.

آیا مشاوره ماموپلاستی رایگان است

اگر تنها به دلیل هزینه‌ای که باید برای خدمات مشاوره ماموپلاستی بپردازید تا به حال برای کسب اطلاعات در این زمینه و بررسی شرایط خود اقدام نکرده‌اید، باید بگوییم که ما خدمات مشاوره ماموپلاستی رایگان در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان را در نظر گرفته‌ایم تا یک فرصت طلایی برای شما فراهم شده و بتوانید با متخصصان حرفه‌ای در کلینیک ارتباط برقرار کنید و نظر آن‌ها را در مورد وضعیت سینه‌های خود جهت انجام عمل ماموپلاستی جویا شوید.

مقاله قبلی
گن و سوتین مخصوص سینه بعد از جراحی سینه (بهترین برندها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید