کاشت ابرو به روش میکروگرافت با تجهیزات مدرن روز دنیا

کاشت ابرو به روش میکروگرافت
1/5 - (1 امتیاز)

داشتن ابروهای زیبا، پرپشت و خوش حالت، باعث می شود چهره انسان زیباتر به نظر برسد. این مسئله برای خانم ها، اهمیت بیشتری دارد. اما در هر صورت برخی از افراد یا ذاتا ابروهای کم پشت دارند و یا اینکه دچار ریزش ابرو شده اند. خانم ها در چنین مواقعی به سراغ مواد آرایشی می روند بدون اینکه به این موضوع توجه داشته باشند.

این مواد، باعث آسیب به فولیکول موهای باقیمانده در ابرو خواهد شد. ما به شما توصیه می کنیم به دنبال یک راهکار اساسی و همیشگی باشید و برای این منظور، کاشت ابرو را به شما پیشنهاد می کنیم. پیوند ابرو به طرق مختلف انجام می شود. کاشت ابرو به روش میکروگرافت یکی از بهترین و جدیدترین روش هایی است که ابروهای پرپشت و طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد. هم اکنون پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با کمک متخصصین حرفه ای و با استفاده از تجهیزات مدرن، ایمپلنت ابرو به روش میکروگرافت را برای شما انجام خواهد داد. البته مراجعه کننده نمی تواند با سلیقه خود، روش مورد نظر را انتخاب کند بلکه لازم است پزشک، صلاحیت شما را برای پیوند ابرو به روش میکروگرافت تایید کند.

اطلاعات دقیق پیوند ابرو میکروگرافت

مراحل کاشت ابرو به روش میکروگرافت

بعد از اینکه مشخص شد شما کاندید مناسبی برای کاشت ابرو به روش میکروگرافت هستید، مراحل کار به صورت زی انجام خواهد شد:

مراحل پیوند ابرو به روش میکروگرافت

 1. در اولین قدم باید پوست بانک مو و ابرو استریل شده و سپس از بی حسی استفاده شود تا در حین کار، درد نداشته باشید.
 2. همانگونه که می دانید بهترین بانک مو برای پیوند طبیعی مو به روش میکروگرافت، قسمت پشت سر است. متخصص براساس شدت ریزش مو در ابروها، از تکنیک های تریکوفیتیک اسکارلت و هولدرهای اتوماتیک استفاده خواهد کرد.
 3. سپس در ناحیه ابرو، سوراخ هایی با سوزن های بسیار ظریف ایجاد شده و فولیکول مو از طریق دستگاه میکرو ایمپلنتر به ابرو منتقل خواهد شد.

مراقبت های پیوند ابرو روش میکروگرافت

مراقبت های قبل از پیوند ابرو روش میکروگرافت

بخشی از موفقیت کاشت ابرو، به خود شما بستگی دارد که مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو را جدی بگیرید. چند نکته زیر را قبل از اجرای کار رعایت کنید:

 1. اکیداً توصیه می کنیم حتماً به مدت یک ماه قبل از ایمپلنت ابرو به روش میکروگرافت، استفاده از دخانیات و مصرف مشروبات الکلی را کنار بگذارید در غیر این صورت تمامی زحمات و هزینه هایی که برای پیوند ابرو داشته اید هدر می رود.
 2. شب قبل از پیوند ابرو حتما استحمام کنید تا پوست از آلودگی ها پاک شده و بانک مو نیز تمیز شود.
 3. برخی از افراد باید همیشه از داروهای رقیق کننده خون استفاده کنند. با تایید متخصص، این داروها را دو هفته قبل از کاشت ابرو کنار بگذارید.
 4. به هیچ عنوان استرس نداشته باشید چون تاثیر منفی بر نتیجه ایمپلنت ابرو خواهد گذاشت.
 5. اگر به ماده بی حسی یا نوعی دارو حساسیت دارید حتما به پزشک اطلاع دهید.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش میکروگرافت

 1. استفاده از دخانیات و مشروبات الکلی تا یک ماه بعد از پیوند ابرو ممنوع است.
 2. به هیچ عنوان نباید به ابروها فشار وارد شود لذا از خاراندن و ماساژ دادن پرهیز کرده و در زمان خوابیدن نیز احتیاط کنید.
 3. مراقب باشید در زمان استفاده از سشوار، حرارت به ابروها برخورد نکند.
 4. نوشیدن آب کافی برای حفظ سلامت فولیکول های پیوند شده فراموش نشود.
 5. تمامی داروهایی که پزشک تجویز نموده است را به طور کامل مصرف کنید.
 6.  به هیچ عنوان حوله را با فشار به ابروها نکشیده و از طرفی با آب بسیار گرم، صورت خود را نشویید.

معایب و عوارض کاشت ابرو MicroGraft

همانگونه که می دانید روش های متعددی برای کاشت ابرو وجود دارد و هدف از ابداع متدهای جدید، رفع عیوب روش های قبلی است. پیوند ابرو به روش میکروگرافت به عنوان یکی از بهترین متدها شناخته شده است اما به هر حال ممکن است با عوارضی همراه باشد:

 1. در صورتی که التهاب و ورم در ناحیه ابرو رویت شد، این مسئله طبیعی است و بعد از چند روز رفع خواهد شد.
 2. برخی از افراد بعد از پیوند ابرو، درد شدید را در ناحیه پیشانی حس می کنند. در این صورت با نظر متخصص می توانید از مسکن استفاده کنید.
 3. حساسیت به بی حسی از دیگر عارضه هایی است که البته برای هر کس ممکن است رخ بدهد.

مزایای پیوند ابرو روش میکروگرافت

مزایای کاشت ابرو با روش میکروگرافت

حتما این سوال برای شما نیز پیش آمده است که چرا پیوند ابرو به روش میکروگرافت به عنوان یکی از بهترین متدها شناخته شده است. در ادامه مزیت های این روش را بیان خواهیم کرد تا به پاسخ سوال خود برسید:

 1. در مواردی که ریزش شدید ابرو باعث شده است ابروهای نازکی داشته باشید، روش میکروگرافت گزینه بسیار مناسبی برای افزایش تراکم مو در ابروها خواهد بود.
 2. برخلاف برخی از روش های پیوند ابرو، با استفاده از روش میکروگرافت خطر تشکیل اسکار وجود ندارد.
 3. همانگونه که متوجه شدید استخراج فولیکول مو و کاشت آن در ابرو، تماما با دستگاه انجام می شود لذا هم دقت کار بالا رفته و به فولیکول آسیب وارد نمی شود و هم احتمال بروز عفونت وجود نخواهد داشت.
 4. بعد از پیوند ابرو به روش میکروگرافت، در مدت کوتاه شاهد رشد ابرو بعد از کاشت ابرو خواهید بود.
 5. قطعا همه ما دوست داریم بعد از پیوند، ابروهای طبیعی داشته باشیم. با استفاده از روش میکروگرافت از این بابت نگرانی نخواهید داشت.
 6. گاها مراجعه کنندگان به دلیل مشکلات پوستی، شیمی درمانی و… دچار ریزش ابرو شده اند. در این موارد، روش میکروگرافت بهترین انتخاب برای بازگرداندن سلامت ابروها خواهد بود.
 7. کاشت ابرو با این روش با سرعت بالایی انجام گرفته و دوره نقاهت کوتاه مدتی دارد.

بهترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو به روش میکروگرافت

پیوند ابرو یکی از حساس ترین متدهای زیبایی است چون نتیجه نهایی به شدت بر زیبایی چهره تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین نباید آن کار را به دست هر متخصص سپرد و به هر کلینیک اعتماد کرد. آیا می دانید اگر متخصص از دانش و مهارت لازم برخوردار نباشد ممکن است منجر به آسیب های جدی در صورت شده و از طرفی بانک موی سر را ضعیف کند؟ از سویی دیگر برخی از کلینیک ها به اصول بهداشتی، پایبندی جدی ندارند. بارها دیده شده است که مراجعه کنندگان در این مراکز دچار عفونت های پوستی شده اند. بنابراین انتخاب دکتر برای کاشت ابرو، مسئله بسیار جدی است. بهتر است با صبر و حوصله تحقیق کرده و بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو به روش MicroGraft را پیدا کنید. در این صورت نگرانی از بابت کیفیت کار و سلامتی بعد از پیوند ابرو نخواهید داشت.

هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت

هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت

جالب است بدانید برخی از افراد زمانی که به یک کلینیک مراجعه می کنند تا با متخصصین برای کاشت ابرو مشورت کنند، از مراجعه کنندگان در مورد هزینه ایمپلنت ابرو به روش میکروگرافت سوال می پرسند. این کار درست نیست. در واقع شما باید با متخصص در این مورد صحبت نمایید چون هزینه ها از فردی به فردی دیگر تفاوت داشته و براساس هزینه های پایه کلینیک و دستمزد متخصص، میزان ریزش ابروها و تراکم مورد نیاز، تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت ابرو به روش میکروگرافت، درمان عوارض احتمالی و… محاسبه می شود.

مقاله قبلی
کاشت ابرو به روش FUT – هزینه آن در سال جاری
مقاله بعدی
هزینه کاشت ابرو طبیعی 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید