کپسول مگنیفورت Magniforte – فواید و میزان مصرف

مگنیفورت
1.5/5 - (4 امتیاز)

هر کدام از عناصر معدنی نقش خاصی را در بدن ایفا می‌کنند. برای مثال منیزیم به عنوان یک ماده معدنی ضروری، در فعال کردن آنزیم‌ها، برخی از پروتئین‌ها و در نهایت بهبود عملکرد بیولوژیک بدن نقش بسیار مهمی دارد. حتی جالب است بدانید که ۶۰% منیزیم در داخل استخوان‌ها تجمع پیدا خواهد کرد و باعث بهبود وضعیت استخوان‌ها می‌شود.

اگر بدن با کمبود منیزیم مواجهه گردد، دچار مشکلاتی همانند کاهش اشتها، حالت تهوع و استفراغ، ابتلا به ضعف عمومی، عدم هماهنگی بین اندام‌های مختلف بدن، ضربان نامنظم قلب، افزایش فشارخون، انقباض قلبی عروقی مغزی و حتی تشنج‌های موضعی خواهید شد. به همین دلیل است که اگر بعد از انجام آزمایش خون متوجه شدید بدن دچار کمبود منیزیم شده است، باید قرص مگنیفورت را مصرف کنید. اجازه دهید در این مطلب شما را با یکی از بهترین برند‌های کپسول مگنیفورت آشنا کنیم.

بهترین برند‌های کپسول مگنیفورت

کپسول مگنیفورت هولیستیکا

در تهیه کپسول مگنیفورت هولیستیکا از منیزیم دریایی استفاده شده است که در کنار آن ریزمغذی‌های دیگری نیز وجود دارد و در نتیجه تمامی این عناصر معدنی می‌توانند باعث فعال شدن آنزیم‌ها و بهبود واکنش‌های بیولوژیک بدن شوند. البته لازم است بدانید که در کپسول مگنیفورت هولیستیکا علاوه بر حضور منیزیم و عناصر معدنی، ترکیبات دیگر همانند برخی از ویتأمین‌های گروه B و ویتأمین K2 ویتأمین D نیز حضور دارد. اما هر کدام از این ترکیبات چه نقشی را ایفا می‌کنند:

کپسول مگنیفورت هولیستیکا

نقش ویتأمین تیامین

همانگونه که می‌دانید ویتأمین‌های گروه B بر روی سیستم عصبی تأثیر چشمگیری دارند. وقتی تیامین در کنار منیزیم قرار گیرد، عملکرد سیستم عصبی بدن به طرز چشمگیری بهبود پیدا خواهد کرد. بنابراین کسانی که در خطر بیماری ‌ام اس هستند و یا بنا به دلایلی سیستم عصبی آن‌ها آسیب دیده، با مصرف این قرص می‌توانند به بهبود سیستم عصبی و درمان مشکلاتی همانند گزگز شدن انگشتان پا و سختی در بلند شدن و همچنین مشکلاتی همانند انقباض عضلات بدن پایان دهند.

تأمین  B6

همانگونه که می‌دانید ویتأمین B6 ویتأمین محلول در آب است که مصرف زیاد آن مشکلی برای بدن ایجاد نمی‌کند. با مصرف انواع گوشت، سبزیجات و دانه‌های آجیل می‌توانید میزان ویتأمین B6 را در بدن بالا ببرید. این ویتأمین کوفاکتوری برای آنزیم‌های بدن است. ا طرف دیگر بر روی سیستم عصبی و همچنین غشای اطراف اعصاب تأثیر چشمگیری می‌گذارد. بنابراین مصرف این ویتأمین، سیستم عصبی محیطی شما را بهبود خواهد بخشید.

ویتأمین K2

طبق تحقیقات انجام گرفته، این ویتأمین نقش بسیار مؤثری بر روی سطح سولفاتید و اسفنگولیپید‌های مغزی دارد. بنابراین به شدت به سلامت مغز و بافت عصبی کمک می‌کند. از طرف دیگر این ویتأمین باعث حفظ همو‌ستازی خون، افزایش تراکم استخوان و همچنین بهبود سیستم آنزیمی بدن خواهد شد.

 ویتأمین دی

ویتأمین دی یکی از ضروری‌ترین ویتأمین‌های محلول در چربی برای بدن است که به بهبود وضعیت استخوان‌ها کمک می‌کند. در مصرف این ویتأمین نباید زیاده‌روی کرد چون همانگونه که گفته شد محلول در چربی است و مازاد آن در کبد ذخیره می‌شود. در قرص مگنیفورت هولیستیکا میزان ویتأمین دی به گونه‌ای تنظیم شده است که مقدار مصرف آن در بدن از حد استاندارد تجاوز نکرده و در نتیجه آسیبی برای بدن به همراه نداشته باشد. این ویتأمین باعث افزایش جذب کلسیم، بهبود وضعیت استخوان‌ها و همچنین بهبود وضعیت عضلات می‌شود.

با توجه به ترکیبات به کار رفته در قرص مگنیفورت هولیستیکا اکنون اجازه دهید مرور کاملی بر ویژگی‌های قرص مگنیفورت هولیستیکا داشته باشیم:

  1. این قرص از طریق تنظیم فشار خون و قند خون، باعث عملکرد بهتر ضربان قلب می‌شود.
  2. از طرف دیگر تعداد انقباضات عضلانی و همچنین شدت انقباضات را به شدت کاهش می‌دهد.
  3. از طریق بهبود عملکرد سیستم عصبی، باعث حفظ سلامت اعصاب بدن می‌شود.
  4. قرص مگنیفورت هولیستیکا باعث افزایش استحکام استخوان‌ها می‌شود.
  5. همچنین باعث بهبود کرامپ‌های عضلانی خواهد شد.

تأثیر قرص مگنیفورت برای ریزش مو چقدر است؟

ممکن است این سؤال برای شما به وجود آمده باشد که آیا قرص مگنیفورت هولیستیکا بر روی سلامت مو نیز تأثیر می‌گذارد یا خیر. با توجه به ترکیبات به کار رفته در این قرص، باید بگوییم که قرص مگنیفورت هولیستیکا در کنار تأثیرات ذکر شده، باعث بهبود وضعیت رشد مو و کاهش ریزش مو نیز خواهد شد. بنابراین شما با مصرف قرص مگنیفورت، با یک تیر چند نشان خواهید زد.

تأثیر قرص مگنیفورت برای ریزش مو چقدر است؟

هم وضعیت سلامت عمومی، سیستم عصبی و استخوان‌ها را بهبود می‌بخشید و هم باعث تقویت مو‌ها و جلوگیری از ریزش مو خواهید شد. به خصوص اینکه ویتأمین B6 به کار رفته در این قرص تأثیر بسیار چشمگیری بر روی تغذیه فولیکول‌ها داشته و می‌تواند باعث بهبود رشد موی سر گردد. از تأثیرات چشمگیر این ویتأمین، افزایش خون‌رسانی به سمت فولیکول‌ها است که باعث بهبود تغذیه فولیکول خواهد شد.

مقاله قبلی
7 تا از بهترین برندهای پودر کلاژن خارجی
مقاله بعدی
بررسی مزایای زینک پلاس در مقابل زینک یونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید