لیست محصولات دارویی ویواتون VivaTune

Viva Tune
4/5 - (1 امتیاز)

استفاده از مکمل‌های غذایی به تقویت بهتر بدن و افزایش قوای سیستم ایمنی بدن کمک خواهد کرد. اما این مکمل‌ها ترکیبات بسیار متنوعی دارند و شما براساس نیاز بدن خود باید از یک مکمل بسیار مناسب استفاده کنید. برای مثال مکمل‌های مخصوص ورزش با مکمل‌های مخصوص رژیم‌های لاغری متفاوت هستند. بنابراین شما باید تحت نظر متخصص از مکمل‌های سلامتی مناسب استفاده کنید.

ویواتیون به عنوان یک از برند‌های معتبر سوئیسی شناخته شده است که محصولات بسیار عالی و باکیفیت را تحت نظر متخصصین زبده و باتجربه عرضه می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید تا مروری بر انواع قرص ‌های ویواتیون داشته باشیم.

قرص هیر ایکس بانوان ویواتیون

همانگونه که متوجه شدید این قرص مخصوص خانم‌ها است و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند. دو فاکتور که به شدت بر روی سلامت فولیکول‌ها تأثیر می‌گذارند، تغذیه و همچنین سطح هورمون‌های بدن هستند. بنابراین قرص هیر ایکس بانوان ویواتیون برای بانوان دقیقاً براساس فیزیولوژی بدن بانوان و حتی وضعیت هورمونی بدن آن‌ها تولید شده است و آقایان نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

این قرص حاوی انواع ویتأمین‌ها شامل ویتأمین‌های گروه b ویتأمین دی ویتأمین c ویتأمین e انواع عناصر معدنی شامل زینک، آهن، منگنز، منیزیم، مس و ترکیبات مغذی دیگر است که به عنوان یک مکمل غذایی کامل برای فولیکول‌ها شناخته شده و در نتیجه باعث تقویت سریع و قوی فولیکول‌ها می‌گردند.

در نتیجه اگر شما تحت نظر متخصص و طی یک برنامه درمانی مشخص از قرص هیر ایکس بانوان ویواتیون استفاده کنید به جلوگیری از ریزش موی خود کمک خواهید کرد.

قرص هیر ایکس بانوان ویواتیون

از طرف دیگر این قرص به دلیل اینکه دارای ترکیبات مغذی بسیار متنوع است، باعث حفظ شادابی موی سر، جلوگیری از شکنندگی تار مو و موخوره می‌شود. در واقع شادابی موی شما را بسیار افزایش خواهد داد. در صورتی که شما در دوران بارداری و شیردهی به سر می‌برید بهتر است برای مصرف حتماً از متخصص سؤال بپرسید. همچنین اگر به بیماری‌های خاص یا زمینه مبتلا هستید حتماً این موضوع را با متخصص در میان بگذارید. لازم است این نکته را نیز متذکر شویم که در تهیه قرص هیر ایکس بانوان ویواتیون از کلاژن هیدرولیز شده استفاده شده است.

وجود کلاژن در قرص از یک سو باعث بهبود وضعیت پوست سر و در نتیجه اتصال بهتر فولیکول‌ها به پوست سر خواهد شد و از سوی دیگر به شادابی و طراوت پوست صورت شما کمک می‌کند. در واقع این قرص یک مکمل غذایی چند منظوره به حساب می‌آید.

کپسول امگا 3 های دی اچ ای ویواتیون

این کپسول حاوی مقدار زیادی اسید چرب امگا ۳ است که از روغن‌های ماهی تهیه شده است. طراحی کپسول امگا 3 های دی اچ ای ویواتیون به شکل سافت ژل بوده و بنابراین اگر مشکل گوارشی دارید، برای مصرف آن مشکل نخواهید داشت. مهمترین مشخصات و ویژگی‌های کپسول امگا 3 های دی اچ ای ویواتیون عبارتند از:

کپسول امگا 3 های دی اچ ای

 1. با توجه به اینکه میزان امگا ۳ بدن را به شدت بالا می‌برد، در نتیجه باعث حفظ سلامت مغز و همچنین باعث بهبود عملکرد آن خواهد شد.
 2. به حفظ قدرت بینایی کمک می‌کند.
 3. بر روی سلامت سیستم قلبی و عروقی شما تأثیر می‌گذارد.
 4. میزان التهابات پوستی و اندام‌های بدن را کاهش می‌دهد .
 5. باعث کنترل سطح تری‌گلیسیرید و همچنین چربی بد در بدن شده و مشکل چربی خون را برطرف می‌کند.

سافت ژل من ویت اورجینال ویواتیون

فرمولاسیون این قرص به گونه‌ای طراحی شده است که به فیزیولوژی بدن آقایان شباهت داشته و در نتیجه باعث سلامتی، شادابی و افزایش سطح انرژی آقایان می‌شود. انواع ویتأمین‌های گروه b ویتأمین c ویتأمین دی و ویتأمین e در داخل سافت ژل من ویت اورجینال ویواتیون به کار برده شده است. از طرف دیگر ترکیبات معدنی شامل زینک، ید و اسید‌های آمینه شامل آرژنین و متیونین و همچنین عصاره‌های گیاهی در داخل این قرص وجود دارد. بنابراین مجموعه‌ای از این ترکیبات باعث خواص زیر در داخل سافت ژل من ویت اورجینال ویواتیون می‌شوند:

سافت ژل من ویت اورجینال ویواتیون

 1. این قرص می‌تواند به شدت بر روی قوای ایمنی بدن شما تأثیر‌ بگذارد. بنابراین بدن را در برابر بیماری‌ها مقاوم کرده و باعث کمک به سلامت عمومی بدن شما می‌گردد.
 2. همچنین مصرف سافت ژل من ویت اورجینال ویواتیون باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان و دیستروفی عضلانی خواهد شد.
 3. قدرت باروری آقایان را افزایش می‌دهد.
 4. نیاز بدن آقایان را به عناصر معدنی مهم و همچنین ویتأمین‌ها تأمین کرده و باعث افزایش سطح انرژی بدن می‌شود در نتیجه در طول روز احساس خستگی نمی‌کنند.
 5. عصاره جینسینگ که در داخل این قرص به کار رفته است باعث افزایش تعداد و همچنین کیفیت اسپرم‌ها شده و در نتیجه لذت جنسی آقایان را به شدت افزایش می‌دهد.
 6. لازم است بدانید که اسید آمینه متیونین باعث تنظیم میزان ساخت سوخت و ساز بدن می‌شود. بنابراین به رشد بهتر عضلات و از طرف دیگر کاهش وزن در زمان رژیم غذایی بسیار کمک می‌کند.

سافت ژل ب کمپلکس ویتامین سی ویتامین ای و زینک ویواتیون

ویتأمین‌های گروه b ویتأمین e ویتأمین c و همچنین عنصر روی مهمترین ترکیباتی هستند که در ساخت این قرص به کار برده شده‌اند. این قرص به دلیل افزایش سطح انرژی بدن باعث درمان بی‌حوصلگی و خستگی مفرط در بدن شده و در نتیجه در طول روز احساس شادابی بیشتری خواهید داشت.

سافت ژل ب کمپلکس ویتامین سی ویتامین ای و زینک ویواتیون

از طرف دیگر تمامی این ترکیبات خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند بنابراین سلول‌های بدن شما را در برابر رادیکال‌های آزاد و سموم حفظ کرده و از این طریق سلامت عمومی بدن را افزایش می‌دهد. سافت ژل ب کمپلکس ویتامین سی ویتامین ای و زینک ویواتیون منجر به تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش سرعت بهبود زخم‌ها خواهد شد. ترکیبات به کار رفته در این کپسول باعث حفظ سلامت پوست و شادابی آن می‌شوند. در واقع به درمان چین و چروک‌های پوست و همچنین رفع خستگی پوست کمک کرده و پوست شما را شاداب و سلامت نگه می‌دارند.

سافت ژل من ویت آقایان بالای 50 سال ویتا

وضعیت بدن افراد بعد از ۵۰ سالگی تغییرات بسیار فاحشی را نشان می‌دهد. از این سن به بعد، سطح انرژی به شدت کاهش پیدا کرده و از طرف دیگر از نظر ظاهری سرعت پیری افزایش پیدا می‌کند. سافت ژل من ویت آقایان بالای 50 سال ویتا برای افرادی که بالای ۵۰ سال هستند به عنوان یک مکمل بسیار عالی شناخته شده است که البته این قرص برای آقایان طراحی شده و باعث افزایش سطح انرژی آن‌ها و حفظ سلامت عمومی بدن می‌گردد. مهمترین فواید مصرف سافت ژل من ویت آقایان بالای 50 سال ویتا عبارتند از:

سافت ژل من ویت آقایان بالای 50 سال ویتا

 1. ترکیبات به کار رفته در این قرص شامل ویتأمین‌های گروه b ویتأمین دی و ترکیبات دیگر شامل اسید فولیک هستند. بنابراین سطح انرژی بدن و از طرف دیگر سلامت عمومی بدن را به شدت بالا می‌برند.
 2. سافت ژل من ویت آقایان بالای 50 سال ویتا از ابتلا به بیماری‌ها جلوگیری می‌کند.
 3. باعث احساس شادابی و انرژی بالا در طول روز می‌شود و همین موضوع بدخلقی آقایان را برطرف می‌کند.
 4. حتی میزان باروری آقایان را افزایش می‌دهد.

قرص فرکو پلاس ویواتیون

آهن و ویتأمین c دو ترکیب بسیار مهم به کار رفته در این قرص هستند که بر روی سرعت ساخت گلبول‌های قرمز و در نتیجه درمان کم خونی تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل است که ما قرص فرکو پلاس ویواتیون را به عنوان یک مکمل جهت رفع خستگی بدن و افزایش سلامت عمومی بدن می‌شناسیم. توجه داشته باشید که کم خونی باعث ضعف و خستگی مفرط می‌گردد. بنابراین در صورتی که دچار این مشکل هستید می‌توانید از قرص فرکو پلاس ویواتیون استفاده کنید. مهمترین خواص قرص فرکو پلاس ویواتیون عبارتند از:

قرص فرکو پلاس ویواتیون

 1. همانگونه که متوجه شدید این قرص سرعت ساخت گلبول‌های قرمز را افزایش می‌دهد. بنابراین هم مشکل کم خونی برطرف شده و هم سرعت اکسیژن‌رسانی به سلول‌ها بیشتر می‌شود. پس سطح انرژی بدن شما افزایش خواهد یافت.
 2. قرص فرکو پلاس ویواتیون بر روی تقسیم سلولی تأثیر بسیار مثبتی می‌گذارد.
 3. نیاز بدن شما را به انواع مواد معدنی ویتأمین‌ها و همچنین ترکیبات دیگر همانند اسید فولیک را برطرف می‌کند.

کپسول نرم ممولیک ویواتیون

این مکمل به عنوان یکی از بهترین محصولات برند ویواتیون برای تقویت حافظه و افزایش تمرکز و قدرت یادگیری شناخته شده است. به عبارت دیگر این محصول باعث حفظ سلامت و بهبود عملکرد مغز و اعصاب می‌شود. در یک جمع‌بندی کلی مهمترین خواص کپسول نرم ممولیک ویواتیون عبارتند از:

کپسول نرم ممولیک ویواتیون

 1. این قرص‌ خاصیت آنتی‌اکسیدانی بسیار قوی دارد. بنابراین سلامت عمومی بدن شما را افزایش می‌دهد.
 2. از طرف دیگر عصاره جینکوبیلوبا مهمترین آنتی‌اکسیدان قوی به کار رفته در داخل کپسول نرم ممولیک ویواتیون است که باعث گشاد کردن رگ‌های خونی و در نتیجه کاهش چسبندگی پلاک‌ها می‌شود. همین موضوع باعث بهبود گردش خون و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی می‌گردد.
 3. این قرص می‌تواند میزان جریان خون به سمت مغز را افزایش داده و باعث حفظ سلامت سلول‌های مغزی شود.
 4. از طرف دیگر قدرت سیستم ایمنی بدن در برابر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.
 5. مشکل التهاب عصبی را برطرف می‌کند.
 6. همچنین کپسول نرم ممولیک ویواتیون باعث کاهش سرعت زوال مغز در سالمندان می‌گردد.
 7. از طرف دیگر این قرص بر روی رشد و تقسیم سلولی بدن تأثیر بسیار چشمگیری می‌گذارد.
 8. همچنین می‌تواند سلول‌ها را در برابر رادیکال‌های آزاد حفظ کند.

کپسول نرم ایموکپ ویواتیون

این قرص به عنوان یک مکمل گیاهی شناخته شده است که در تهیه آن از گیاه آقطی سیاه، پودر سیر و همچنین اکیناسه استفاده شده است. ویتأمین c ویتأمین دی ویتأمین e ویتأمین b۱۲ عنصر روی و سلنیوم و همچنین ترکیب جینسینگ از مهم‌ترین ترکیباتی هستند که در کپسول نرم ایموکپ ویواتیون به کار برده شده‌اند. مهمترین خواص این کپسول عبارتند از:

کپسول نرم ایموکپ ویواتیون

 1. ترکیباتی که در داخل کپسول نرم ایموکپ ویواتیون به کار برده شده‌اند خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند بنابراین به حفظ سلامت سلول‌های بدن، حفظ سلامت و شادابی پوست در برابر رادیکال‌های آزاد، درمان مشکلات پوستی شامل خارش، اگزما و کم و مک کمک می‌کند.
 2. از طرف دیگر تعداد گلبول‌های سفید بدن را افزایش می‌دهد در نتیجه قوای ایمنی بدن شما بیشتر خواهد شد و احتمال ابتلا به سرماخوردگی، بیماری‌های تنفسی، برونشیت و بیماری‌های دیگر به شدت کاهش پیدا می‌کند.
 3. کپسول نرم ایموکپ ویواتیون بر روی درمان رماتیسم و تسکین درد مفاصل تأثیر چشمگیری می‌گذارد.
 4. همچنین به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد التهاب‌ها و همچنین عفونت‌های سینوسی را به خوبی درمان خواهد کرد.
 5. کپسول نرم ایموکپ ویواتیون باعث تقویت استخوان‌های بدن می‌شود.
 6. همچنین به تقویت رشد مو‌ها و جلوگیری از سفید شدن مو‌ها کمک می‌کند.

سافت ژل ویتامین ای

همانگونه که از نام این کپسول مشخص است، سافت ژل ویتامین ای غنی از ویتأمین e بوده و به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی شناخته می‌شود. ویتأمین e بر روی سلامت بدن و همچنین سلول‌های پوستی تأثیر چشمگیری دارد.  مهمترین خواص سافت ژل ویتامین ای عبارتند از:

سافت ژل ویتامین ای

 1. ویتأمین ای می‌تواند از تاثیر رادیکال‌های آزاد بر روی پوست و در نتیجه‌ پیری زودرس جلوگیری کند.
 2. مو‌های سر شما را در برابر رادیکال‌های آزاد و سموم حفظ می‌کند.
 3. علائم پیش از قاعدگی را برطرف خواهد کرد.
 4. به ترمیم سلول‌های آسیب دیده و حفظ سلامت آن‌ها کمک می‌کند.
 5. همچنین باعث درمان فشار خون بالا و در نتیجه حفظ سلامت قلب و عروق خواهد شد.

کپسول درموسیس کلاژن پلاس هیالورونیک اسید ویواتیون

هیالورونیک اسید مهمترین ترکیب در پوست است که باعث افزایش رطوبت پوستی و در نتیجه حفظ شادابی و طراوت پوست می‌گردد. این ترکیب تا ۲۰۰۰ برابر وزن خود را آغاز می‌کند. بنابراین با مصرف کپسول درموسیس کلاژن پلاس هیالورونیک اسید ویواتیون به حفظ شادابی پوست و جلوگیری از پیری زودرس و چروک شدن پوست خود کمک می‌کنید. از طرف دیگر باعث بهبود وضعیت ناخن‌ها، انعطاف‌پذیری ناخن و جلوگیری از شکنندگی آن‌ها خواهید شد.

کپسول درموسیس کلاژن پلاس هیالورونیک اسید ویواتیون

این کپسول می‌تواند بر روی سلامت مو و جلوگیری از ریزش مو تأثیر بسیار زیادی بگذارد. ترکیبات معدنی به کار رفته در داخل کپسول درموسیس کلاژن پلاس هیالورونیک اسید ویواتیون نقش تقویت کنندگی برای فولیکول‌های مو دارند. همچنین این کپسول سرعت کلاژن‌سازی پوست را افزایش می‌دهد. بنابراین از این طریق نیز درمان‌کننده چین و چروک‌های پوست است.

قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون

اگر بخواهیم یکی از بهترین مکمل‌های غذایی برای تقویت پوست، مو و ناخن را به شما معرفی کنیم باید به سراغ قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون برویم. ویتأمین a ویتأمین e و ویتأمین c و همچنین ویتأمین‌های گروه ب‌ مهمترین ترکیبات حاضر در قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون هستند.

قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون

از طرف دیگر کلاژن هیدرولیز شده در داخل این قرص وجود دارد. بنابراین با مصرف آن همزمان به سلامت پوست مو و ناخن‌های خود کمک خواهید کرد. همچنین از عصاره‌های گیاهی شامل عصاره انار و انگور نیز در تهیه آن استفاده شده است. از مهمترین خواص قرص درموسیس آنتی ایج ویواتیون عبارتند از:

 1. حفظ سلامت سلول‌های بدن در برابر رادیکال‌های آزاد
 2. جلوگیری از ابتلا به سرطان
 3. جلوگیری از علائم پیری زودرس
 4. درمان بیماری‌های پوستی
 5. جلوگیری از چین و چروک شدن پوست
 6. حفظ سلامت و شادابی مو‌ها
 7. جلوگیری از ریزش مو موخوره و شکنندگی مو‌ها
 8. افزایش ضخامت نرم و لطیف شدن مو‌ها

قرص زینک مکس ویواتیون

این قرص غنی از انواع ویتأمین‌ها و مواد معدنی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، حفظ سلامت پوست، مو و ناخن، جلوگیری از چروک شدن پوست، افزایش کیفیت مو‌ها، جلوگیری از شکنندگی مو‌ها نرم و در عین ‌حال مستحکم شدن ناخن‌ها، حفظ سلامت عمومی بدن از طریق از بین بردن رادیکال‌های آزاد، جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های عفونی و ویروسی و قارچی خواهد شد.

قرص زینک مکس ویواتیون

کپسول ومیناویت اوریجینال ویوا تیون

از آنجایی که فولیک اسید مهمترین ترکیبی است که در داخل کپسول ومیناویت اوریجینال ویوا تیون به کار برده شده است بنابراین می‌توانیم این کپسول را  به عنوان یک مکمل قوی برای درمان کم خونی معرفی کنیم چون سرعت ساخت گلبول‌های قرمز را افزایش می‌دهد.

کپسول ومیناویت اوریجینال ویوا تیون

از طرف دیگر ترکیباتی مانند مواد معدنی و ویتأمین‌های مختلف در داخل این کپسول به کار برده شده است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان ضعف عمومی، افزایش سطح انرژی، رفع خستگی، بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی، تقویت استخوان‌ها و مفاصل بدن و کاهش التهابات بافتی در بدن خواهد شد.

مقاله قبلی
قرص Q10 (کوآنزیم کیوتن) معرفی بهترین برندها
مقاله بعدی
قرص فارماتون – انواع و ترکیبات Pharmaton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید