لیست بهترین مکمل های آمینو در سال 1402

لیست بهترین مکمل های آمینو
3.2/5 - (4 امتیاز)

تمامی ورزشکاران برای اینکه بتوانند به بهبود وضعیت عضلات و ترمیم عضلات آسیب دیده کمک کنند، حتماً به مکمل‌های غذایی نیاز خواهند داشت ولی هر کدام از این مکمل‌ها خواص متفاوتی دارند و در نتیجه باید براساس نوع ورزش‌های انجام شده، هدف از مصرف مکمل و همچنین وضعیت عضلات، مکمل مورد نیاز بدن را استفاده کنند. مکمل آمینو غنی از انواع پروتئین و اسیدهای آمینه است که در رژیم غذایی ورزشکاران لحاظ می‌شود. در این مطلب قرار است شما را با بهترین مکمل های آمینو در بازار ایران آشنا کنیم.

آمینو وی 2222 دوبیس

مهمترین تأثیری که این مکمل بر روی بدن می‌گذارد، کمک به رشد عضلات بدن و نتیجه درمان ضعف عضلانی است. همچنین مکمل آمینو وی 2222 دوبیس باعث می‌شود سطح انرژی بدن شما افزایش پیدا کند. بنابراین خستگی ناشی از فعالیت‌ها و تمرین‌های ورزشی خیلی سریع برطرف شده و بدن شما با سرعت زیادی ریکاوری می‌شود. در این مکمل انواع اسید‌های آمینه ضروری، پروتئین وی و همچنین ال کارنیتین وجود دارد.

تمامی این ترکیبات باعث بازیابی سریع عضلات و ماهیچه‌های بدن، افزایش حجم توده عضلانی و جلوگیری از تخریب عضلات ناشی از فعالیت‌های ورزشی سنگین خواهند شد. همانگونه که متوجه شدید با مصرف مکمل آمینو وی 2222 دوبیس هم می‌توانید به رشد بهتر عضلات خود و بازسازی آن‌ها کمک کنید و هم کمبود پروتئین در بدن خود را درمان خواهید کرد.

آمینو وی 2222 دوبیس

قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن

در تهیه این مکمل علاوه بر استفاده از انواع اسید‌های آمینه ضروری و همچنین پروتئین‌ها، مجموعه کاملی از کربوهیدرات‌ها و همچنین سدیم نیز به کار برده شده است. مهمترین خواص قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن عبارتند از:

 1. افزایش انرژی بدن، کاهش خستگی و در نتیجه درمان ضعف عضلانی ناشی از انجام فعالیت‌های ورزشی
 2. کمک به ساخت پروتئین در عضلات و در نتیجه برطرف کردن کمبود پروتئین
 3. کمک به ریکاوری سریع‌تر ماهیچه‌ها بعد از انجام تمرین‌های ورزشی
 4. حفظ وضعیت عضلات بدن در دوره کات
 5. جلوگیری از کاتابولیسم و یا تخریب عضلات ناشی از انجام فعالیت‌های ورزشی
 6. کمک به رشد بهتر عضلات و ترمیم عضلات آسیب دیده

محصولات بیشتر: بهترین محصولات ال کارنیتین

قرص آمینو وی 4600 پی ان سی

مهمترین ترکیب که در این قرص استفاده شده است، آمینو اسید‌های پروتئین وی به صورت خالص هستند که می‌توانند در طول روز میزان پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران را تأمین کرده و در نتیجه از تحلیل عضلانی ناشی از کمبود پروتئین‌ها جلوگیری خواهد کرد. مهمترین خواص قرص آمینو وی 4600 پی ان سی عبارتند از:

 1. کاهش اشتها و در نتیجه کاهش وزن
 2. ریکاوری سریع بعد از تمرین‌های ورزشی
 3. افزایش میزان پروتئین دریافتی در بدن
 4. جلوگیری از تحلیل‌ عضلانی ناشی از رژیم لاغری و تمرین‌های ورزشی سنگین

قرص آمینو وی 4600 پی ان سی

می‌توانید قرص را یا بلافاصله بعد از ورزش و یا در بین وعده‌های غذایی مصرف کنید. همچنین می‌توانید قبل از خواب نیز از قرص آمینو وی 4600 پی ان سی استفاده کنید. مصرف این قرص نسبت به سایر مکمل‌های آمینه بسیار راحت‌تر است.

 قرص آمینو وی 4600 شکلاتی کارن

میزان پروتئین و ارزش بیولوژیک این مکمل آمینو بسیار زیاد است به همین دلیل تأثیر زیادی بر روی حفظ وضعیت عضلات، افزایش پروتئین عضلات و کمک به رشد آن‌ها و جلوگیری از تحلیل عضلات دارد. همچنین قرص آمینو وی 4600 شکلاتی کارن می‌تواند میزان اشتهای شما را پایین بیاورد بنابراین هم برای رژیم‌های غذایی و هم برای انجام تمرین‌های ورزشی بسیار عالی است. طعم این مکمل آمینو، شکلاتی است به همین دلیل اغلب ورزشکاران برای استفاده از مکمل‌های آمینو به سراغ این مکمل ‌می‌روند. در دوره حجیم‌سازی بدن نیز می‌توانید از قرص آمینو وی 4600 شکلاتی کارن استفاده کنید.

قرص آمینو بیف ژن استار

تمامی اسید‌های آمینه‌ که در داخل گوشت وجود دارد در این مکمل آمینو نیز به کار برده شده است به همین دلیل به عنوان یک مکمل بسیار مرغوب شناخته شده و اغلب ورزشکاران از آن استفاده می‌کنند. پروتئین گوشت ایزوله، آلبومین کنسانتره گوشت و همچنین گوشت جگر از جمله مهم‌ترین ترکیباتی هستند که در قرص آمینو بیف ژن استار به کار برده شده‌اند. از جمله مهمترین ویژگی‌ها و خواص قرص آمینو بیف ژن استار عبارتند از:

 1. به دلیل اینکه در ساخت این قرص از آمینو اسید‌های فرآوری شده و پروتئین گوشت ایزوله استفاده شده و همچنین مجموعه کاملی از آمینو اسید‌های کنسانتره را در بر دارد، به همین دلیل به افزایش حجم عضلات کمک می‌کند.
 2. همچنین کیفیت این قرص بسیار بالا است و راندمان جذب بالایی دارد بنابراین مصرف آن نسبت به سایر مکمل‌های آمینه ارجح است.

قرص آمینو بیف ژن استار

قرص آمینو وی ژن استار

در ساخت این قرص از ۹۰ درصد پروتئین شامل پروتئین‌های هیدرولیز و همچنین پروتئین کنسانتره استفاده شده است. به همین دلیل توانایی عضلات را بالا برده و از ضعف عضلانی و همچنین تحلیل آن‌ها در جریان انجام ورزش‌های سنگین جلوگیری می‌کند. قرص آمینو وی ژن استار ۱۲ نوع ویتأمین دارد و همین موضوع نیز بر روی افزایش سطح انرژی بدن، کاهش خستگی و افزایش حجم عضلات تأثیر می‌گذارد.

قرص آمینو اگ 6000 آلامو

این قرص حاوی آلبومین تخم مرغ و همچنین پروتئین وی است. آلبومین سفیده تخم مرغ به دست می‌آید و غنی از پروتئین‌های مورد نیاز برای عضله‌سازی است به همین دلیل است که ورزشکاران به سراغ مکمل‌های حاوی آلبومین می‌روند. در واقع پروتئین‌های سفیده تخم مرغ داخل این مکمل به کار برده شده‌اند و باعث بهبود سرعت رشد ماهیچه‌ها و عضلات، کمک به سنتز پروتئین در عضلات و همچنین ترمیم ماهیچه‌ها و عضلات خواهند شد. بنابراین این مکمل برای ورزشکارانی که تمرین‌های بسیار سنگین انجام می‌دهند و افرادی که بدنسازی انجام می‌دهند، بسیار عالی است به خصوص اینکه می‌تواند به ترمیم بافت‌های آسیب دیده کمک کند. لازم است این نکته را بیان کنیم که قرص آمینو اگ 6000 آلامو به هیچ عنوان چربی ندارد و بنابراین در رژیم غذایی شما اختلال ایجاد نخواهد کرد.

قرص آمینو اگ 6000 آلامو

قرص آمینو تائورین ژن استار

تائورین یک اسید آمینه بسیار ضروری و مهم برای جلوگیری از خستگی و تأمین انرژی بدن در حین انجام عملیات ورزشی است. به همین دلیل ورزشکاران در رشته‌های مقاومتی و بدنسازان حتماً باید قرص آمینو تائورین ژن استار را استفاده کنند چون سطح آمینو اسید تائورین در بدن آن‌ها بسیار بالا خواهد رفت. از مهمترین خواص و ویژگی‌های قرص آمینو تائورین ژن استار باید به موارد زیر اشاره کنیم:

قرص آمینو تائورین ژن استار

 1. این قرص دارای ۹۰ درصد پروتئین وی است و به شدت بر روی افزایش حجم و قدرت عضلات تأثیر می‌گذارد.
 2. تمرکز ذهن شما را بالا می‌برد.
 3. میزان خستگی در حین ورزش را کم می‌کند.
 4. از طرفی باعث حفظ قدرت عضلات در حین ورزش خواهد شد.

آمینو گلد کوین لورون

آمینو گلد کوین لورون

این قرص تأثیر بسیار زیادی بر روی عضله‌سازی و ریکاوری عضلات دارد به خصوص این که می‌تواند میزان سنتز پروتئین در عضلات را افزایش دهد. به همین دلیل است که باعث افزایش سرعت ریکاوری عضلات و همچنین کمک به ترمیم عضلات آسیب دیده می‌شود. از طرف دیگر آمینو گلد کوین لورون می‌تواند میزان سنتز پروتئین و همچنین هیدراتاسیون ماهیچه‌ها را افزایش دهد. این قرص از طریق افزایش فوق‌العاده و چشمگیر انرژی در بدن به رفع خستگی ناشی از فعالیت‌های بدنی کمک می‌کند.

مقاله قبلی
گن و سوتین مخصوص سینه بعد از جراحی سینه (بهترین برندها)
مقاله بعدی
لیست بهترین محصولات ال کارنیتین l-carnitine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید