لیست بهترین محصولات ال کارنیتین l-carnitine

بهترین برندهای قرص ال کارنیتین
2/5 - (3 امتیاز)

در بدن ما اسید‌های آمینه بسیار زیادی وجود دارند که هر یک از آن‌ها مسئول ساخت پروتئین‌های مختلف در بدن بوده و در نتیجه کمبود اسید‌های آمینه تأثیر بسیار زیادی بر روی عملکرد اندام‌ها و سلول‌های بدن خواهد گذاشت.

ال کارنیتین یک از اسید‌های آمینه ضروری به حساب می‌آید که علاوه بر نقش کلیدی برای ساختن پروتئین‌ها، به بهبود سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از ابتلا به دیابت سرعت و افزایش سرعت سوخت و ساز چربی‌ها و در نتیجه رسیدن به تناسب اندام کمک می‌کند. در این مطلب قرار است ما بهترین برند‌های قرص ال کارنتین را به شما معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم کارن

این قرص یک مکمل غذایی تخصصی در راستای لاغری و رسیدن به تناسب اندام معرفی شده است. در واقع با مصرف قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم کارن می‌توانید متابولیسم چربی‌ها را به طور چشمگیری افزایش داده و در نتیجه در مدت زمان کوتاهی به تناسب اندام برسید. مهمترین خواص قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم کارن عبارتند از:

 1. این قرص باعث افزایش تولید انرژی در بدن می‌شود. در واقع از طریق سوزاندن چربی‌ها، سطح انرژی بدن شما را بالا می‌برد.
 2. به ریکاوری عضلات پس از ورزش کمک می‌کند.
 3. افرادی که بدنسازی انجام می‌دهند، با مصرف قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم کارن می‌توانند سرعت چربی سوزی بدن خود را افزایش داده و در مدت زمان کوتاهی به فرم بدنی مورد نظر خود برسند.
 4. قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم کارن باعث حفظ سلامت قلب، کبد و همچنین حفظ سلامت عمومی بدن می‌شود.

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم کارن

قرص ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم کارن

این قرص دقیقاً مشابه با قرص ال کارنیتین 10۰۰ میلی گرم کارن  است با این تفاوت که مقدار ال کارنیتین به کاربرد رفته در آن کمتر است. بنابراین مهمترین فواید قرص ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم کارن عبارتند از:

 1. افزایش سطح انرژی به واسطه سوختن چربی‌ها
 2. کمک به رسیدن به تناسب اندام و لاغری از طریق متابولیسم چربی‌ها
 3. ریکاوری عضلات بعد از ورزش
 4. کاهش خستگی ناشی از انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین
 5. کمک به تقویت عضلات و بهبود سلامت قلب، کبد و عروق
 6. افزایش سطح انرژی بدن و در نتیجه برطرف کردن خستگی و بی‌حالی
 7. درمان سرطان
 8. افزایش اکسیژن‌رسانی به عضلات

قرص ال کارنیتین 1000 ژن استار

یکی دیگر از بهترین برند‌های قرص ال کارنیتین قرص، ژن استار نام دارد. همانگونه که گفتیم، ال کارنتین نقش بسیار کلیدی در سوخت و ساز مواد غذایی بدن و تبدیل آن‌ها به انرژی ایفا می‌کند. بنابراین زمانی که قرص ال کارنیتین 1000 ژن استار را مصرف می‌کنید، به افزایش سرعت سوخت چربی‌ها، رسیدن به تناسب اندام و افزایش سطح انرژی بدن و همچنین افزایش سرعت ریکاوری عضلات به خصوص در زمان ورزش کردن کمک خواهید کرد. توجه داشته باشید که سوختن چربی‌های تجمع یافته در بدن، به سلامت قلب و عروق و همچنین سلامت کبد کمک می‌کنید.

برای مصرف قرص ال کارنیتین 1000 ژن استار باید حتماً ابتدا با متخصص مشورت کنید. افرادی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند نباید سرخود این محصول را مصرف کنند بلکه باید صبر کنند تا این دوران سپری شده و سپس به سراغ مصرف قرص ال کارنیتین بروند چون همانگونه که متوجه شدید این قرص به شدت سرعت سوخت و ساز بدن شما را افزایش می‌دهد.

قرص ال کارنیتین 1000 ژن استار

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم یورویتال

با مصرف قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم یورویتال می‌توانید ۱۰۰۰ میلی گرم از این اسید آمینه را وارد بدن خود کنید. قاعدتاً افرادی که فعالیت‌های ورزشی و بدنسازی انجام می‌دهند حتماً از این مکمل‌ها استفاده می‌کنند. همچنین اگر قرار باشد رژیم غذایی برای کاهش وزن را شروع کنید، مصرف این قرص‌ها سرعت سوخت و ساز چربی‌ها را بالا برده و باعث می‌شود در مدت زمان کوتاه، بتوانید به تناسب اندام ‌ایده‌آل خود برسید. از طرف دیگر قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم یورویتال سرعت بازسازی عضلات شما را بسیار بالا می‌برد.

بنابراین ورزشکاران بدون اینکه دچار خستگی مفرط شوند می‌توانند فعالیت‌های بدنی خود را ادامه دهند. نکته لازم به ذکر این است که افراد غیر ورزشکار و افرادی که به کم کاری تیروئید مبتلا هستند، به هیچ عنوان نباید سراغ این قرص بروند به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم برای مصرف قرص ال کارنتین ابتدا با متخصص مشورت نمایید تا وضعیت سلامت بدن شما بررسی شده و سپس صلاحیت شما جهت مصرف یا عدم مصرف این قرص مشخص گردد.

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم یورویتال

کپسول ال کارنیتین 500 دوبیس

این قرص به کاهش وزن شما بسیار کمک می‌کند. متأسفانه بعضی از افراد دچار چاقی مفرط هستند و در نتیجه فقط با رژیم غذایی و ورزش کردن نمی‌توانند به تناسب اندام برسند. بنابراین باید از مکمل‌ها و دارو‌هایی استفاده کنند تا سرعت سوختن چربی‌ها بیشتر شده و در نتیجه بتوانند فرآیند رژیم لاغری و تناسب اندام را در مدت ‌زمان کوتاه‌تری سپری کنند. کپسول ال کارنیتین 500 دوبیس یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانیم در این زمینه به شما پیشنهاد کنیم. مهمترین ویژگی‌ها و خواص کپسول ال کارنیتین 500 دوبیس عبارتند از:

 1. وقتی ورزش انجام می‌دهیم به دلیل افت سطح انرژی، دچار خستگی زیاد خواهیم شد. این موضوع برای ورزشکاران اصلاً خوشایند نیست چون مجبور هستند ساعت‌های زیادی استراحت کنند تا انرژی از دست رفته باز گردد. ولی با مصرف کپسول ال کارنیتین 500 دوبیس این خستگی هر چه زودتر برطرف شده و عضلات با سرعت بالایی ریکاوری می‌شوند.
 2. این قرص میزان استقامت بدنی شما را در زمان انجام تمرین‌های ورزشی بالا می‌برد.
 3. باعث بهبود عملکرد قلب شما خواهد شد.
 4. از طرف دیگر به سلامت کبد شما بسیار کمک می‌کند.
 5. به‌خصوص اگر کبد چرب دارید به راحتی می‌توانید با مصرف این قرص به معضل کبد چرب پایان دهید.

البته کسانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند به هیچ عنوان نباید سراغ این قرص بروند. همچنین باید تداخل دارویی کپسول ال کارنیتین 500 دوبیس با دارو‌های دیگر همانند وارفارین یا دارو‌های تیروئید را در نظر بگیرید. به همین دلیل است که هیچ مکملی را نباید بدون تجویز متخصص مصرف نمایید.

کپسول ال کارنیتین 500 دوبیس

قرص ال کارنیتین مای ویتامینز

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین برند‌های قرص ال کارنتین را به شما پیشنهاد کنیم باید به سراغ برند مای ویتأمینز برویم. به طور کلی ال کارنتین یکی از اجزای کلیدی برای تولید انرژی مورد نیاز سلول‌ها به حساب می‌آید. اما اینکه شما برای تأمین این اسید آمینه به سراغ کدام یک از برند‌های معروف بروید، اهمیت بسیار زیادی دارد. مصرف مکمل از برند‌های باکیفیت، تضمین‌کننده نتیجه نهایی و همچنین حفظ سلامت شما خواهد بود.

از مهمترین فواید قرص ال کارنیتین مای ویتامینز باید به حفظ سلامت قلب، بهبود گردش خون، حفظ سلامت کبد، افزایش سطح انرژی بدن، افزایش سرعت چربی سوزی و در نتیجه رسیدن به تناسب اندام، کمک به درمان کبد چرب، ارتقای سلامت عمومی بدن و در نتیجه جلوگیری از سرطان اشاره کرد.

قرص ال کارنیتین مای ویتامینز

قرص ال کارنیتین فارما پلاس

قرص ال کارنیتین فارما پلاس یکی از بهترین مکمل‌ها برای افزایش راندمان کاری ورزشکاران شناخته شده است چون از یک سو میزان درد عضلانی ناشی از تمرین‌های ورزشی را کاهش می‌دهد و از سوی دیگر با افزایش چربی سوزی و افزایش سطح انرژی بدن، باعث رفع سریع‌تر خستگی شده و در نتیجه ورزشکاران در طول روز می‌توانند ساعت‌های بیشتری تمرین‌های ورزشی خود را انجام دهند.

لازم است این نکته را متذکر شویم که در این قرص از فرم ال کارنتین تارترات استفاده شده است. بنابراین قدرت جذب بسیار بالایی داشته و راندمان مصرف قرص ال کارنیتین فارما پلاس را بالا می‌برد.

قرص ال کارنیتین فارما پلاس

قرص ال کارنیتین 900 میلی گرم فول استار

این قرص عمدتاً توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد چون باعث افزایش عملکرد بدنی ورزشکاران، افزایش سرعت ریکاوری عضلات و برطرف شدن زودتر خستگی بدن خواهد شد. اما در حالت عادی اگر شما از قرص ال کارنیتین 900 میلی گرم فول استار استفاده کنید، سرعت چربی سوزی بدن بالا رفته و در نتیجه زودتر به تناسب اندام خواهید رسید. از طرف دیگر به بهبود وضعیت قلب، عروق، کبد و بافت‌های ماهیچه‌ای بدن خود کمک خواهید کرد.

البته لازم است این نکته را متذکر شویم که خانم‌های باردار یا شیرده، افراد مبتلا به بیماری‌های خاص و همچنین افرادی که زیر ۱۸ سال هستند به هیچ عنوان نباید قرص ال کارنیتین 900 میلی گرم فول استار را مصرف کنند.

قرص ال کارنیتین 900 میلی گرم فول استار

قرص استیل ال کارنیتین برونسون

شاید این تصور برای شما به وجود آمده باشد که قرص‌های ال کارنیتین، تنها برای چربی سوزی، افزایش انرژی بدن و افزایش سرعت کاهش وزن بسیار مناسب است. اما جالب است بدانید برخی از انواع قرص‌های ال کارنتین خواص جانبی هم دارند. برای مثال قرص استیل ال کارنیتین برونسون از خواص زیر برخوردار است:

 1. این قرص منجر به افزایش سلامت عمومی بدن، افزایش قدرت سیستم ایمنی و همچنین جلوگیری از ابتلا به بیماری‌هایی مانند سرطان می‌شود.
 2. از طرف دیگر حضور آنتی‌اکسیدان‌ها در قرص استیل ال کارنیتین برونسون باعث می‌شود که سرعت پیری به تأخیر بیفتد.
 3. این قرص به عملکرد بهتر قلب و عروق و حافظه شما کمک کرده و باعث می‌شود قدرت ذهن و تمرکز شما افزایش پیدا کند.
 4. همچنین باعث افزایش سطح انرژی شده و میزان خستگی جسمی و ذهنی شما را کاهش می‌دهد. همین موضوع باعث افزایش قدرت تمرکز شما خواهد شد.

قرص استیل ال کارنیتین برونسون

قرص ال کارنیتین 1000 بایوتک آمریکا

اگر تا به حال فعالیت‌های ورزشی انجام داده باشید و یا به صورت تخصصی به تازگی ورزش کردن را آغاز کرده‌اید، قطعاً انجام تمرین‌های ورزشی خستگی بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. به همین دلیل است که مربیان توصیه می‌کنند از مکمل‌هایی همانند کپسول ال کارنیتین فیت بادی آل نوتریشن استفاده کنید. این مکمل از چند نظر به نفع بدن شما خواهد بود:

 1. میزان استقامت بدن شما را بالا می‌برد تا بتوانید تمرین‌های ورزشی سنگین را انجام دهید.
 2. با توجه به اینکه ال کارنتین تأثیر بسیار زیادی بر روی چربی سوزی دارد، بنابراین هم سطح انرژی سلول‌های بدن را افزایش می‌دهد و بنابراین خستگی شما را هر چه زودتر برطرف کرده و باعث ریکاوری عضلات می‌شود و هم باعث کاهش وزن شما خواهد شد.
 3. از طرف دیگر فراموش نکنید که کپسول ال کارنیتین فیت بادی آل نوتریشن تأثیر بسیار عالی بر روی سلامت قلب و عروق می‌گذارد.

قرص ال کارنیتین 1000 بایوتک آمریکا

قرص ال کارنیتین L-Carnitine 500mg اپکس

در انتخاب بهترین برند قرص ال کارنیتین حتماً باید ویژگی‌ها و خواص هر کدام از برند‌های مختلف را با هم مقایسه کنیم. برای مثال اجازه دهید نگاهی به خواص قرص ال کارنیتین اپکس داشته باشیم تا با مقایسه با برند‌های دیگر، بتوانید به یک انتخاب عالی برسید:

 1. این قرص می‌تواند سرعت چربی سوزی بدن شما را بسیار بالا ببرد. بنابراین اگر با هدف رژیم لاغری در حال مصرف این قرص هستید و یا می‌خواهید به صورت تخصصی ورزش کنید، مصرف این مکمل باعث می‌شود هر چه زودتر از شر چربی‌های اضافی در بدن خود خلاص شوید.
 2. از طرف دیگر قرص ال کارنیتین اپکس باعث می‌شود که کوفتگی عضلانی بعد از انجام تمرین‌های ورزشی برطرف شود و عضلات با سرعت بیشتری ریکاوری گردند.
 3. همچنین با توجه به اینکه میزان کاتابولیسم چربی‌ها را بالا می‌برد بنابراین سطح انرژی سلول‌ها افزایش یافته و دیرتر احساس خستگی می‌کنید.
 4. جالب است بدانید که قرص ال کارنیتین اپکس بر روی میزان باروری بدن آقایان تأثیر می‌گذارد و باعث بهبود کیفیت اسپرم‌ها خواهد شد. بنابراین مشکل کاهش قدرت باروری در بدن آقایان برطرف می‌شود.
 5. در نهایت با مصرف این قرص می‌توانید به تناسب ‌ایده‌آل برسید.

قرص ال کارنیتین L-Carnitine 500mg اپکس

قرص چربی سوز ال- کارنیتین 1000mg رزاویت

در طراحی این قرص ۱۰۰۰ میلی گرم ال کارنیتین به کار برده شده است بنابراین به خوبی می‌تواند سرعت متابولیسم چربی‌ها را بالا ببرد. به همین دلیل عمده قرص‌های ال کارنیتین به عنوان قرص‌هایی برای کاهش وزن از طریق افزایش سوخت و ساز چربی‌ها شناخته می‌شوند.

با مصرف قرص چربی سوز ال- کارنیتین 1000mg رزاویت شما نه تنها می‌توانید هر چه زودتر چربی‌های اضافه در بدن خود را حذف کنید و به تناسب اندام برسید بلکه باعث افزایش سطح انرژی بدن، درمان خستگی بیش از اندازه، افزایش ریکاوری عضلات و بهبود سلامت قلب و عروق خواهید شد.

قرص چربی سوز ال- کارنیتین 1000mg رزاویت

قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ دانا

در صورتی که دچار چاقی مفرط شده‌اید، با مصرف برخی از مکمل‌ها همانند قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ دانا می‌توانید سرعت رسیدن به تناسب اندام خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که سرخود به صورت مصرف مکمل‌ها نروید چون شاید شما به دلایلی همانند ابتلا به برخی از بیماری‌ها مجبور هستید دارو‌هایی را مصرف کنید. در نتیجه با مصرف قرص ال کارنتین، تداخل دارویی با مکمل اتفاق افتاده و عوارض شدید را برای شما به همراه می‌آورد. یا خانم‌هایی که در دوران بارداری و شیردهی هستند به هیچ عنوان نباید به سراغ مکمل‌هایی همانند ال کارنیتین بروند.

از جمله مهمترین ویژگی‌های قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ دانا می‌توان به چربی سوزی در بدن، افزایش سطح انرژی سلول‌ها، افزایش میزان تمرکز، رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن، بهبود سلامت قلب و عروق و کبد و همچنین افزایش سرعت اکسیژن‌رسانی به عضلات و در نتیجه افزایش سرعت ریکاوری عضلات اشاره کرد.

قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ دانا

قرص ال کارنیتین وانا برن 500 میلی گرم نورم لایف

به جرات می‌توان گفت قرص ال کارنیتین وانا برن 500 میلی گرم نورم لایف به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های کاهش وزن شناخته شده است. در جریان رژیم‌های غذایی اگر شما باید از مکمل‌های باکیفیت استفاده کنید تا هم صورت چربی سوزی را بالا برده و هم با تقویت سیستم ایمنی بدن، مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها افزایش یابد. در این صورت می‌توانید پروسه لاغری را به بهترین شکل ممکن سپری کنید.

قرص ال کارنیتین وانا برن 500 میلی گرم نورم لایف

قرص ال کارنیتین وانا برن 500 میلی گرم نورم لایف نقش حافظتی برای بدن نیز دارد و بنابراین از ابتلا برخی بیماری‌ها همانند سرطان و تأثیر رادیکال‌های آزاد بر روی مغز جلوگیری می‌کند. همچنین ورزشکاران که از این مکمل استفاده می‌کنند قدرت استقامتی بیشتری پیدا کرده و عضلات آن‌ها دچار خستگی مفرط نمی‌شود.

مقاله قبلی
لیست بهترین مکمل های آمینو در سال 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید