تزریق بوتاکس به صورت و پیشانی مردان کاملاً تضمینی (قیمت 1402)

تزریق بوتاکس صورت مردان
امتیاز به این محتوا

طبق آمار به دست آمده، تکنیک‌های زیبایی در کشور ما جایگاه بالایی داشته و افراد زیادی به سراغ روش‌های مختلف زیباسازی ‌می‌روند تا چهره و حتی اندام ‌ایده‌آلی داشته باشند. به هر حال این مسئله طبیعی است که با افزایش سن، چهره چروکیده و افتاده می‌شود. جالب است بدانید که علائم پیری در چهره مردان، خیلی زودتر رویت می‌گردد و این اتفاق، دو دلیل مهم دارد. از یک‌سو مردان در طول روز با تنش زیادی برای اداره امور زندگی همراه هستند و هر گونه نگرانی، استرس، غم و عصبانیت، با چین و چروک‌هایی در پوست، نمایان می‌شوند.

از سویی دیگر مردان برخلاف بانوان، توجه زیادی به مراقبت از پوست و استفاده از محصولات بهداشتی ندارند. به همین دلیل است که تزریق بوتاکس به صورت مردان نیز انجام می‌شود. حتی بدترین حالت ممکن از عارضه‌های پوست نیز با عمل‌های زیبایی قابل درمان هستند البته فراموش نکنید که برای به دست آوردن نتیجه مطلوب، باید به متخصص حرفه‌ای و مراکز معتبر بروید. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مفتخر است اعلام کند تزریق بوتاکس به صورت آقایان را نیز با استفاده از بهترین متریال و تحت شرایط استاندارد انجام می‌دهد.

مشاهده این مطلب : نقاط مناسب تزریق بوتاکس

چگونگی تزریق بوتاکس به صورت مردان

تزریق بوتاکس به صورت مردان چگونه است؟

در ابتدا لازم است که با متخصص جلسه مشاوره برگزار کنید تا سلامت عمومی و وضعیت شما بررسی گردد و در صورتی که صلاحیت تزریق بوتاکس را داشتید، مراحل کار به شرح زیر انجام می‌گردد. قبل از هر چیز لازم است بدانید افرادی که مبتلا به بیماری‌ام اس، بیماران کلیوی، افراد مبتلا به ضعف سیستم ایمنی بدن و … نباید تزریق را انجام دهند:

 1. بوتاکس از سمی به نام بوتولینوم به دست می‌آید که منجر به فلج شدن موقت عضلات می‌گردد. در نتیجه از این پس وقتی صحبت می‌کنید، عضلات قسمتی از صورت که تحت تزریق قرار داشته، تغییر نکرده و چروکیده نخواهند شد.
 2. ابتدا پوست صورت استریل و بی‌حس می‌شود و سپس بوتاکس با سوزن‌های بسیار ظریف به صورت تزریق می‌گردد.

بوتاکس دور چشم آقایان

بوتاکس دور چشم آقایان با هدف برطرف کردن چین و چروک‌ها در اطراف چشم و درمان افتادگی پلک انجام می‌شود. نکته‌ای که لازم است بیان کنیم، بحث تفاوت فاصله زمانی بین دوره‌های تزریق بوتاکس دور چشم آقایان با خانم‌ها است ولی در روند تزریقی تفاوتی مشاهده نمی‌شود چرا که بوتاکس قرار است از طریق فلج کردن عضلات، به کاهش و همچنین جلوگیری از چروک شدن پوست کمک کند. اما با توجه به اینکه شرایط فیزیولوژیکی بدن خانم‌ها و آقایان با یکدیگر متفاوت است و از طرف دیگر آقایان در طول روز فعالیت زیادی دارند و میزان متابولیسم بدن آن‌ها بالاتر است، به همین دلیل مدت زمان ماندگاری بوتاکس دور چشم آقایان نسبت به خانم‌ها کوتاه‌تر است و در فاصله زمانی کوتاه‌تری باید مجدداً برای تزریق اقدام کنند تا اثر تزریق قبلی همچنان محفوظ مانده و پوست دچار چروکیدگی نشود.

ویژگی تزریق بوتاکس به صورت مردان

حتما این مطلب برای شما نیز جالب خواهد بود که اغلب مردان از تزریق بوتاکس خودداری می‌کنند چون معتقد هستند صورت، ظاهری ظریف و زنانه پیدا می‌کند. البته تزریق بوتاکس به اطراف چشم یا در گونه‌های صورت مردان اصلا رایج نیست چون قطعا باعث می‌شود ردی از زنانگی در چهره مردان مشخص شود. به همین دلیل است که عمدتا این روش برای از بین بردن چین و چروک‌های پیشانی، افتادگی عضلات صورت و گودی چشم صورت مردان انجام می‌گردد.

نکته بسیار مهم این است که متخصص، عملکرد متفاوتی در تزریق بوتاکس به صورت مردان داشته باشد تا برجستگی گونه‌ها رخ نداده و از سویی دیگر صورت حالت خشن به خود نگیرد. برخی از مراجعه‌کنندگان که به پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مراجعه می‌کنند، قبلا سابقه تزریق بوتاکس به پیشانی را داشته‌اند ولی برجستگی زیاد شده و صورت فرم طبیعی ندارد حتی چهره آن‌ها، عصبی به نظر رسیده است. خوشبختانه می‌توان چنین مواردی را ترمیم نمود. همچنین لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس به صورت مردان برای درمان علائم میگرن همانند سرگیجه و حالت تهوع بسیار مناسب خواهد بود.

مشاهده این مطلب : نقاط مناسب تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس برای صورت آقایان

هزینه تزریق بوتاکس در مردان چقدر است؟

سوالی که همه آقایان از ما می‌پرسند این است هزینه تزریق بوتاکس به صورت مردان چقدر است؟ ما نمی‌توانیم در این مورد با قطعیت صحبت کنیم چون قیمت کار بسته به محل تزریق، میزان نیاز به بوتاکس، هزینه‌های پایه کلینیک، دستمزد متخصص، درمان عوارض احتمالی و نهایتا هزینه دارو‌ها، متفاوت خواهد بود. بنابراین بهترین راه حل این است که قبل از شروع به کار، از پزشک خود بخواهید به طور تقریبی مبلغ را به شما اطلاع دهد.

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس در مردان

شما باید در ابتدا تحقیق کرده و بهترین دکتر و کلینیک تزریق بوتاکس را پیدا کنید تا نتیجه مطلوب به دست آید. اما باید قبل از تزریق، نکاتی را رعایت کنید تا دچار عوارض و مشکلات بعد از آن نشوید:

 1. در صورتی که عادت به مصرف مشروبات الکلی و استفاده از دخانیات دارید، توصیه می‌کنیم حداقل دو هفته قبل از بوتاکس این مواد را کنار بگذارید. چون در غیر این صورت خون رقیق شده و اکسیژن‌رسانی دچار مشکل خواهد شد. در نتیجه التهاب و کبودی پوست تشدید می‌گردد.
 2. مصرف دارو‌های رقیق‌کننده خون همانند آسپرین به مدت دو هفته قبل از تزریق، ممنوع است.
 3. آقایان عزیز باید قبل از بوتاکس صورت خود را اصلاح کنند اما مراقب باشند پوست حساس و ملتهب نشود.
 4. اگر به ماده بی‌حسی حساسیت داشته و یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، حتما باید به پزشک خود اطلاع دهید.

مشاهده این مطلب : ماندگاری تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس در مردان

به خاطر داشته باشید که بعد از تزریق بوتاکس، موفقیت و ماندگاری نتیجه کار، به عملکرد خود شما بستگی دارد. توصیه‌های زیر را جدی بگیرید تا هم نتیجه کار و هم سلامت بدن حفظ گردد:

 1. همچنان نباید تا مدتی به سراغ مشروبات الکلی و دخانیات بروید و دلیل این موضوع مهم را در قسمت بالا توضیح دادیم.
 2. قطعا با از بین رفتن اثر ماده بی‌حسی از بدن، درد شروع خواهد شد. در این صورت باید مسکن مصرف کنید.
 3. لازم است بدانید که بعد از تزریق بوتاکس، به دلیل دستکاری بافت صورت، با التهاب و ورم پوست مواجه خواهید شد البته جایی برای نگرانی نخواهید بود ولی برای اینکه این عارضه زودتر برطرف گردد، می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. برای این منظور، کیسه یخ را داخل پارچه نازک گذاشته و سپس به آرامی بدون اینکه فشاری به محل تزریق وارد گردد، کمپرس یخ را روی پوست قرار دهید.
 4. تا چند ساعت لازم است سر بالاتر از بدن باشد تا بوتاکس در زیر پوست، جابجا نشود.
 5. برای شروع فعالیت‌ها و ورزش باید از متخصص اجازه بگیرید.
 6. دارو‌هایی که متخصص تجویز می‌کند را حتما به طور کامل مصرف کنید.

مشاهده این مطلب: مراقبت قبل و بعد از تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به پیشانی مردان

تزریق بوتاکس پیشانی مردان

تزریق بوتاکس پیشانی مردان رایج‌ترین متد زیبایی از طریق بوتاکس است که توسط متخصصین پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان نیز اجرا می‌گردد. پیشانی، در زمان صحبت کردن، ‌گریه کردن، عصبانیت و … به شدت تغییر حالت می‌دهد و عمدتا شاهد شیار‌های افقی بر روی آن هستید. مسلما وقتی چروک‌های پیشانی زیاد شود، ظاهر هر روز پیرتر از قبل به نظر می‌رسد. اما نگران نباشید چرا که پزشک با ظرافت بسیار بالا، بوتاکس را به خطوط پیشانی تزریق کرده و بعد از اتمام کار اگر از خود به خوبی مراقبت کنید، نتیجه را مشاهده خواهید کرد.  هر اندازه چروک‌های پیشانی بیشتر باشد، نیاز به تزریق بیشتری خواهد بود.

مشاهده این مطلب : عوارض احتمالی تزریق بوتاکس

سن مناسب برای تزریق بوتاکس به صورت مردان

یکی از سوالاتی که اغلب آقایان برای تزریق بوتاکس به صورت مردان می‌پرسند این است که آیا برای تزریق، محدودیت سنی وجود دارد؟ قطعا زمانی باید به فکر تزریق بود که شاهد چین و چروک در پوست صورت خود باشیم و اولین خطوط، از سن ۲۰ سالگی دیده می‌شوند. البته بهترین سن برای شروع تزریق بوتاکس به صورت مردان، ۳۰ تا ۶۰ سالگی است. در صورت که این کار توسط متخصص حرفه‌ای و در مرکز معتبر انجام شود، نتیجه بسیار خوبی به دست خواهد آمد و بدون اینکه بر چهره مردانه تاثیر بگذارد، پوستی جوان و شاداب خواهید داشت.

مقاله قبلی
5 عارضه تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی (به روزرسانی 1402)
مقاله بعدی
چگونه افتادگی پلک بعد از بوتاکس را رفع کنیم؟ علت پتوز پلک چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید