خرید بهترین محصولات لافارر اصل با قیمت مناسب

لافارر

فهرست این مطلب

امتیاز به این محتوا

اگر به فکر خرید محصولات بهداشتی برای مراقبت از پوست و مو هستید، با مراجعه به اینترنت و کمی تحقیق متوجه می‌شوید که برند‌های زیادی در این زمینه فعالیت دارند. قطعاً همین موضوع باعث می‌شود انتخاب کمی سخت گردد. همه ما دوست داریم بهترین برند را با قیمت مناسب خریداری نماییم.

برند لافارر یک از برند‌های معروف و شناخته شده است که در چند سال اخیر به دلیل کیفیت بالا در تولیدات خود، توانسته است اعتماد و رضایت عمده مشتریان خود را جلب نماید. در این مطلب ما برخی از محصولات لافارر را برای شما معرفی می‌کنیم. فراموش نکنید خرید محصولات لافارر اصل با قیمت مناسب تنها با مراجعه به سایت‌های معتبر امکان‌پذیر است. همچنین باید محصولات این برند آشنایی داشته باشید تا در زمان خرید در دام محصولات تقلبی گرفتار نشوید.

ماسک موی لافارر

همه افراد باید از ماسک مو استفاده کنند اما براساس تیپ مو و همچنین عارضه‌هایی که در مو رخ می‌دهند، شما باید یک ماسک موی مناسب انتخاب نمایید. شاید مشکلی از نظر ریزش مو ندارید و مو‌های شما فقط کمی زبر و خشن شده‌اند. در این صورت به یک ماسک موی نرم‌کننده نیاز دارید. ولی برای آن دسته از افرادی که دچار کم پشتی موی سر شده‌اند، خرید ماسک موی مغذی و تقویت‌کننده اولویت خواهد داشت. اجازه دهید برخی از مهمترین انواع ماسک موی لافارر را برای شما عزیزان در این قسمت معرفی نماییم:

ماسک مو مغذی و تقویت کننده لافارر مناسب انواع مو

در تهیه این ماسک مو از ترکیبات گیاهی شامل عصاره آلوئه‌ورا، روغن زیتون، روغن نارگیل و عسل استفاده شده است. همچنین کراتین هیدرولیز شده و ویتأمین F نیز در داخل ماسک مو مغذی و تقویت کننده لافارر مناسب انواع مو ا Lafarrerr Rinse Off Hair Mask for All Hair Types به کار برده شده است. وجود این ترکیبات در کنار هم باعث لخت و نرم شدن سریع مو‌ها و افزایش استحکام ساقه مو می‌شود.

ماسک مو مغذی و تقویت کننده لافارر مناسب انواع مو

از طرف دیگر کسانی که مو‌های خشن و وز دارند، با چند بار استفاده از این ماسک مو متوجه می‌شوند که مو‌های آن‌ها چه اندازه نرم و منعطف شده است چون در زمان ‌شانه زدن به هیچ عنوان احساس زبری مو نخواهند داشت. یکی دیگر از خواص این ماسک مو، درخشندگی مو‌ها است که باعث زیباتر شدن موی شما می‌گردد.

ماسک مو لافارر مدل سبوس برنج و ماسک مو لافارر مدل Dry hair

همانگونه که گفتیم اگر شما دچار ریزش مو شده‌اید و در کنار آن مو‌های شما حالت زبر و یا موخوره پیدا کرده است، باید به سراغ انواع ماسک موی مغذی و تقویت‌کننده بروید تا فولیکول مواد مورد نیاز خود را به دست آورده و از این طریق بتوانید جلوی ریزش مو را بگیرید. ماسک مو لافارر مدل سبوس برنج و ماسک مو لافارر مدل Dry hair از بهترین انواع ماسک مویی است که در این راستا می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم. از جمله ترکیبات گیاهی به کار رفته در این ماسک مو باید به روغن سبوس برنج، عصاره جو دوسر، روغن زیتون، عصاره آلوئه‌ورا، کراتین هیدرولیز شده و همچنین ویتأمین f اشاره کرد. از مهم‌ترین تأثیرات این ماسک مو عبارتند از:

 1. تقویت‌کننده‌ مو و کاهش میزان ریزش مو
 2. جلوگیری از موخوره
 3. نرم و لطیف کردن مو‌ها
 4. احیای موی سر
 5. درخشنده و شاداب کردن مو‌های سر
 6. ایجاد یک لایه محافظتی بر روی مو‌ها به منظور جلوگیری از آسیب مو در برابر سشوار

ماسک مو لافارر مدل سبوس برنج و ماسک مو لافارر مدل Dry hair

ماسک مو موهای خشک لافارر

به آن دسته از افرادی که دچار خشکی شدید موش شده‌اند به گونه‌ای که مو‌های آن‌ها بسیار وز شده و حالت الکتریسیته ساکن را به خود می‌گیرد، پیشنهاد می‌کنیم حتماً ماسک مو موهای خشک لافارر ا Lafarrerr Rinse off Hair Mask for Dry Hair را استفاده کنند.

این ماسک در کنار کراتین هیدرولیز شده و ویتأمین f ، حاوی ترکیبات دیگر شامل روغن آووکادو، روغن جوجوبا و همچنین روغن زیتون است که باعث رطوبت‌رسانی عمیق به تار‌های مو می‌شود. به همین دلیل است که مو‌های شما از حالت زبری و خشن خارج شده و همچنین مشکل موخوره برطرف می‌گردد. از طرف دیگر این ماسک مو باعث می‌شود مو‌های شما ظاهری درخشان و براق به خود بگیرد بدون اینکه چربی پوست سر شما افزایش یابد.

لافارر ماسک مو ترميم کننده روغن دانه انار و کتان

برند لافارر همواره سعی داشته است از مواد گیاهی برای ساخت انواع محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده کند. برای مثال انواع ماسک موی لافارر براساس عصاره‌های گیاهی طراحی می‌شوند. لافارر ماسک مو ترميم کننده روغن دانه انار و کتان عمدتاً از دانه انار و روغن دانه کتان ساخته شده است که باعث احیای مو و در نتیجه بازسازی کراتین مو، افزایش درخشندگی مو، تثبیت رنگ مو و نرم کردن مو‌های شما می‌شود.

لافارر ماسک مو روغن دانه انار

افرادی که از این ماسک استفاده کنند قطعاً بعد از چند بار متوجه می‌شوند مو‌های آن‌ها چه اندازه نرم شده و در زمان‌شانه زدن به هیچ عنوان مشکل یاحساس نمی‌کنند. در کنار ترکیبات نامبرده، باید به حضور کراتین هیدرولیز شده، روغن زیتون، عصاره آلوورا و ویتأمین f در لافارر ماسک مو ترميم کننده روغن دانه انار و کتان نیز اشاره کنیم. همان گونه که می‌دانید حرارت سشوار باعث خشک شدن مو‌ها می‌گردد. این ماسک یک لایه محافظتی بر روی مو‌ها ایجاد کرده و اجازه نمی‌دهد گرمای سشوار باعث زبر و خشن شدن مو‌های شما گردد.

ماسک مو حالت دهنده موهای معمولی لافارر

همه خانم‌ها دوست دارند مو‌های نرم و خوش‌حالتی داشته باشند ولی بنا به دلایلی ممکن است مو‌های آن‌ها خشک و شکننده شده و در نتیجه حالت وز به خود بگیرند. برای مثال استفاده بیش از اندازه از رنگ مو، استفاده مکرر از وسایل حرارتی جهت حالت دادن به مو‌ها و همچنین عدم استفاده از شوینده‌های مناسب، مهمترین عوامل هستند که باعث ضعیف شدن تار مو‌های شما می‌گردند. اما پیشنهاد می‌کنیم حتماً چند بار از ماسک مو حالت‌ دهنده موهای معمولی لافارر ا Lafarrerr Rinse Off Hair Mask for Normal Hair استفاده کنید.

ترکیبات گیاهی شامل روغن زیتون، سبوس برنج، عصاره آلوورا و عصاره جو دوسر، باعث تقویت تار مو و احیای مو‌های شکسته، جلوگیری از موخوره و نهایتاً باعث نرم شدن مو‌های شما می‌شوند. همچنین کراتین هیدرولیز د داخل این ماسک مو مو‌های شما را خوش حالت و لخت می‌کند. بنابراین شادابی مو‌های شما بازگشته و به راحتی می‌توانید مو‌های خود را حالت دهید.

ماسک مو ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده لافارر

در صورتی که از رنگ موی مناسب استفاده نکرده باشید و یا آرایشگر فرآیند رنگ کردن مو‌ها را به درستی انجام ندهد، مو‌های شما آسیب دیده و بعد از مدتی مجبور هستید مو‌های خود را کوتاه کنید تا مو‌های مرده به طور کامل حذف شده و امکان رشد مجدد مو‌ها فراهم گردد. اما به جای این کار پیشنهاد می‌کنیم از ماسک مو ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده لافارر ا Lafarrerr Rinse Off Hair Mask for Colored and Damaged Hair استفاده کنید.

در این ماسک مو از روغن دانه انار، روغن دانه کتان، روغن زیتون، عصاره آلوئه‌ورا، کراتین هیدرولیز شده و ویتأمین f استفاده شده است که می‌تواند به صورت عمقی مو‌های شما را احیا کرده و باعث افزایش انعطاف و الاستیسیته مو‌های شما شود. حتی اگر مو‌های شما بعد از رنگ کردن خشک شده باشند، به کمک این ماسک متوجه خواهید شد که چه اندازه مو‌های شما را احیا می‌کند و زیبایی موهای خود را به دست خواهید آورد. فراموش نکنیم که ماسک مو ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده لافارر ا Lafarrerr Rinse Off Hair Mask for Colored and Damaged Hair نقش تغذیه‌کننده‌ای نیز دارد و باعث بهبود بنیه فولیکول‌های شما خواهد شد.

ضد آفتاب لافارر

تفاوتی نمی‌کند که در چه فصلی از سال قرار داریم. به هر حال زمانی که می‌خواهید از خانه خارج شوید باید از کرم ضدآفتاب استفاده کنید چون اشعه فرابنفش خورشید همواره در آسمان وجود دارد و همین اشعه باعث بروز مشکلات پوستی شامل لک، خال، التهاب و در نهایت سرطان پوست می‌شود.

البته شدت این اشعه‌ها در فصل پاییز افزایش می‌یابد. برخلاف تصور عموم که فکر می‌کنند باید کرم ضد آفتاب را فقط باید در تابستان استفاده کنیم، باید بگوییم که این تصور کاملاً اشتباه بوده و شما باید در تمام طول سال یک پوشش محافظتی بر روی صورت خود با کرم ضدآفتاب ایجاد نمایید. اما حتماً به فکر انتخاب یک کرم ضد آفتاب مناسب هستید. اجازه دهید در این قسمت از مطلب شما را با برخی از مدل‌های کرم ضد آفتاب لافارر را آشنا کنیم:

دی دی کرم SPF30 لافارر مناسب انواع پوست

در انتخاب کرم ضد آفتاب حتماً باید به میزان spf آن توجه کنید. اگر در فصل گرم سال قرار داریم باید میزان spf  بالاتر باشد تا پوست در برابر اشعه خورشید مقاومت بیشتری داشته و التهاب پوست اتفاق نیافتد. دی دی کرم SPF30 لافارر مناسب انواع پوست برای انواع پوست‌ها طراحی شده است.

این کرم هم نقش ضد آفتاب را برای شما ایفا می‌کند و هم به دلیل اینکه دارای ترکیبات رنگی است، به عنوان یک کرم پودر می‌توانید از آن استفاده کنید. بنابراین نیازی نیست وقتی از خانه بیرون می‌روید بر روی کرم ضد آفتاب از کرم پودر نیز استفاده نمایید. تناژ رنگ در داخل این کرم متفاوت است و براساس رنگ پوست خود می‌توانید یک کرم ضد آفتاب مناسب انتخاب کنید. دی دی کرم SPF30 لافارر مناسب انواع پوست جز محصولات همه کار شناخته شده است.

دی دی کرم SPF30 لافارر مناسب انواع پوست

ترکیبات به کار رفته در آن نه تنها به پوست شما را در برابر آفتاب مقاوم می‌‌کنند بلکه خاصیت ضد پیری و ضد چروک دارند و رطوبت‌رسانی بسیار عمقی را برای پوست انجام می‌دهند. بنابراین از خشکی پوست شما و چروکیده شدن پوست جلوگیری می‌کند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست های خشک و معمولی

برخی از محصولات مراقبت‌کننده از پوست، چند کاره هستند و بنابراین  براساس شرایط پوستی خود می‌توانید محصولی را انتخاب کنید که از هر نظر بتواند باعث بهبود پوست صورت شود. برای مثال کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست های خشک و معمولی برای آن دسته از افرادی که دچار لک پوستی شده‌اند بسیار مناسب است. در ساخت این کرم از عصاره شیرین بیان، پاپایا، فراگا و گواوا استفاده شده است. البته ترکیبات کنترل‌کننده چربی نیز داخل این کرم وجود دارد که نه تنها می‌تواند میزان ترشح چربی در پوست را کنترل کند بلکه از بروز آکنه پوستی نیز جلوگیری خواهد کرد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست های خشک و معمولی

بنابراین شما می‌توانید کرمی با بافت سبک استفاده کنید که قدرت محافظت‌کنندگی بسیار بالایی در برابر اشعه خورشید دارد. یکی دیگر از تأثیرات کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست های خشک و معمولی باید به خاصیت آبرسانی آن اشاره کرد. همانگونه که می‌دانید این کرم برای پوست‌های خشک مناسب است و می‌تواند رطوبت پوست را حفظ کند. بنابراین وقتی از این کرم استفاده می‌کنید، به هیچ عنوان بر روی صورت پوسته پوسته نمی‌شود.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مخصوص پوست چرب و مستعد آکنه – (بی رنگ)

اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید کرم ضد آفتاب بی‌رنگ استفاده کنید پیشنهاد ما این است که مشخصات کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مخصوص پوست چرب و مستعد آکنه را با دقت بررسی کنید. اگر پوست چربی دارید قطعاً این کرم برای شما گزینه بسیار مناسبی است.

از مهمترین تأثیرات این کرم ضد آفتاب باید به کاهش تولید رنگدانه ملانین و در نتیجه درمان‌کننده لکه‌های پوستی، تأمین رطوبت پوست، کنترل میزان چربی صورت و ایجاد یک لایه محافظ بر روی صورت در برابر اشعه uva و uvb  اشاره کنیم. ترکیبات گیاهی به کار رفته در کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مخصوص پوست چرب و مستعد آکنه شامل شیرین بیان، فراگا، پاپایا، گواوا و همچنین بری بری هستند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مناسب پوست معمولی و خشک – (بی رنگ)

اما شاید شما پوست خشکی دارید و می‌خواهید کرم ضد آفتاب بدون رنگ خریداری نمایید. پیشنهاد ما این است که برای مدتی از کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مناسب پوست معمولی و خشک استفاده کنید. این کرم می‌تواند رطوبت پوست شما را تأمین کند بنابراین مشکل خشکی پوست برطرف خواهد شد چرا که در داخل این کرم یک ترکیب گیاهی به نام آلوئه‌ورا وجود دارد. همچنین این کرم قدرت محافظت‌کنندگی پوست شما را در برابر اشعه uva و uvb بالا می‌برد.

ترکیبات گیاهی به کار رفته در این کرم ضد آفتاب شامل بری بری، پاپایا، گواوا، فراگا و شیرین بیان هستند. کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مناسب پوست معمولی و خشک برای پوست‌های خشک طراحی شده است ولی این بدان معنا نیست که پوست شما را چرب می‌کند چون چرب شدن پوست باعث بروز آکنه و جوش‌های چرکی می‌شود. این کرم از طریق تأمین رطوبت، مشکل خشکی را برطرف می‌کند و در اصل کرم کنترل‌کننده چربی پوست نیز شناخته شده است.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 لافارر مناسب پوست معمولی و خشک

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست های خشک و معمولی

این کرم ضد آفتاب را همه افراد با پوست‌های خشک و معمولی می‌توانند استفاده کنند اما SPF آن متفاوت است. همانگونه که گفتیم براساس فصل سال و حتی شرایط کاری خود باید کرم ضد آفتاب با SPF مناسب انتخاب کنید. اگر مجبور هستید ساعت‌ها در محیط باز کار کنیم باید به سراغ کرم ضد آفتاب با spf قوی بروید تا پوست شما را بیشتر محافظت کند.

از جمله مهم‌ترین تأثیرات کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست های خشک و معمولی باید به کنترل میزان تولید رنگدانه ملانین، درمان لکه پوستی، تأمین رطوبت پوست، محافظت از پوست در برابر اشعه uva و uvb و همچنین کنترل میزان چربی پوست اشاره کرد. شیرین بیان، بری بری، فراگا، گواوا و پاپایا، از جمله گیاهانی هستند که داخل این کرم ضد آفتاب استفاده شده‌اند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست چرب و مستعد آکنه

یکی از محدودیت‌های بزرگ برای کسانی که پوست مستعد آکنه و جوش دارند این است که استفاده از کرم ضدآفتاب شرایط را برای آن‌ها بدتر می‌کند چون‌ کرم داخل منافذ پوست نفوذ کرده و باعث انسداد این منافذ می‌شود در نتیجه زمینه را برای ابتلا به جوش صورت فراهم خواهد کرد. این دسته از افراد باید برای خرید کرم ضد آفتاب دقت بیشتری به خرج دهند.  ما کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست چرب و مستعد آکنه  را به آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

این کرم می‌تواند حساسیت پوستی در برابر ابتلا به جوش‌های چرکی را بسیار کاهش دهد. بنابراین بدون اینکه از این بابت نگرانی داشته باشید، می‌توانید یک کرم ضد آفتاب عالی را استفاده کنید که پوست شما را در برابر اشعه‌های uva و uvb در‌امان نگه خواهد داشت. همچنین این کرم می‌تواند در کنار کنترل میزان چربی پوست، رطوبت پوست شما را افزایش دهد. بنابراین پیری زودرس در پوست شما اتفاق نمی‌افتد.

 کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست چرب و مختلط

آن دسته از افرادی که پوست چربی دارند و می‌خواهند کرم ضد آفتاب رنگی استفاده کنند، می‌توانند به سراغ کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی SPF40 لافارر مناسب پوست چرب و مختلط بروند. مهمترین ویژگی‌های این کرم عبارتند از:

 1. محافظت از پوست صورت در برابر اشعه uva و uvb
 2. رفع لکه‌های پوستی
 3. جلوگیری از بروز حساسیت پوستی
 4. تأمین رطوبت پوست
 5. کاهش سرعت پیری پوست
 6. کنترل میزان چربی تولید شده توسط سلول‌های پوستی
 7. شاداب کردن پوست صورت

ترکیبات گیاهی به کار رفته در این شامل بری بری، عصاره شیرین بیان، فراگا و پاپایا هستند.

شامپو ضد ریزش لافارر

متأسفانه در سال‌های اخیر شاهد ریزش مو در نوجوانان نیز هستیم و این نشان می‌دهد که این مسأله به یک موضوع مهم تبدیل شده است. نداشتن تغذیه مناسب، استرس، اضطراب، آلودگی هوا، مصرف دخانیات، اختلالات هورمونی و همچنین ابتلا به برخی بیماری‌ها مهمترین عوامل هستند که شرایط را برای ریزش مو فراهم می‌کنند. اما فراموش نکنید که عدم استفاده از شوینده مناسب نیز به این موضوع دامن ‌زده و سرعت ریزش مو را بیشتر می‌کند.

شامپو ضد ریزش لافارر

به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم اگر اخیراً علائم ریزش مو را شاهد هستید، حتماً از شامپوی ضدریزش استفاده کنید تا بتوانید بنیه فولیکول مو را تقویت کرده و از این طریق گامی موثر در راستای جلوگیری از ریزش مو بردارید. در این قسمت از این مطلب، برخی از محصولات لافارر برای کنترل ریزش مو را به شما معرفی می‌کنیم:

شامپو ضد ریزش لافارر مدل ماینوکسی مناسب موهای چرب

در طراحی این شامپو از ماینوکسیدیل استفاده شده است. این ترکیب تأثیر بسیار زیادی بر روی کنترل ریزش مو دارد. افرادی که دچار ریزش موی شدید شده‌اند تحت نظر متخصص می‌توانند به صورت مستقیم از محلول‌های ماینوکسیدیل استفاده کنند. ترکیبات گیاهی به کار رفته در این شامپو باعث نرم کردن موی سر، بهبود ضخامت مو، افزایش میزان خون‌رسانی در پوست سر و همچنین باعث کنترل چربی سر شما می‌گردند که همه این عوامل می‌توانند باعث بهبود وضعیت فولیکول‌ها و جلوگیری از ریزش مو شوند. یکی از ترکیبات مهم در شامپو ضد ریزش لافارر مدل ماینوکسی مناسب موهای چرب، کوپکسیل نام دارد.

شامپو ضد ریزش لافارر مدل ماینوکسی مناسب موهای چرب

این ترکیب به صورت مستقیم بر روی چرخه رشد مو تأثیر گذاشته و از طریق تحریک رشد مو باعث افزایش تراکم موی سر می‌شود. کافئین موجود در این شامپو نیز نقش تقویت‌کنندگی برای فولیکول‌ها داشته و در نتیجه می‌تواند باعث افزایش رشد مو شود. از طرفی دیگر اثرات هورمون تستسترون بر روی ریزش مو را نیز کنترل خواهد کرد.

شامپو ضد شوره لافارر مدل کلیمبا مناسب موهای چرب

یکی از دلایل ریزش مو، شوره سر است. شوره یا به دلیل چربی بیش از اندازه پوست سر و یا به دلیل خشکی بیش از اندازه پوست اتفاق می‌افتد. در هر صورت شوره نشان می‌دهد پوست سر شما در شرایط نامناسبی قرار داشته و در چنین شرایطی اتصال بین فولیکول و پوست به بهترین شکل ممکن برقرار نمی‌شود. در نتیجه دچار ریزش مو خواهید شد.

به همین دلیل است که پیشنهاد می‌کنیم اگر شوره سر دارید از شامپو ضد شوره لافارر مدل کلیمبا مناسب موهای چرب استفاده کنید. اجازه دهید در ابتدا مروری بر ترکیبات به کار رفته در این شامپو داشته باشیم که شامل عصاره رزماری، عصاره آلوورا و انواع ویتأمین‌ها شامل ویتأمین B5   ویتأمین E و برخی از عناصر معدنی شامل زینک هستند. البته ترکیبات دیگر نیز در کنار این ترکیبات گیاهی و مواد مغذی وجود دارند که باعث می‌شوند شامپو در کنار کنترل شوره سر و درمان شوره‌های چرب، به بهبود وضعیت رشد فولیکول‌ها نیز کمک کند. با مصرف این شامپو به مشکل شوره سر، خارش، التهاب و حتی بوی بد مو‌های چرب ناشی از ترشح بیش از اندازه چربی پایان خواهید داد.

شامپو مو لافارر مدل purifying series مناسب موهای چرب

در انتخاب شامپو شما باید به تیپ مو و پوست سر خود توجه کنید. اگر مو‌های چربی دارید باید به سراغ شامپو‌های مناسب موی چرب مانند شامپو مو لافارر مدل purifying series مناسب موهای چرب بروید تا بتوانید چربی موی سر را کنترل کنید. در غیر این صورت این چربی باعث ریزش شدید مو و ابتلا به بیماری‌های قارچی در بافت سر خواهد شد. ترکیبات گیاهی شامل مریم گلی، چای سبز، بابونه آلمانی و بابونه رومی در داخل این شامپو به کار رفته‌اند که می‌توانند میزان ترشح چربی در پوست را کنترل کرده و باعث نرم و لطیف شدن مو‌های شما نیز خواهند شد. البته این شامپو نقش تغذیه‌کنندگی نیز دارد و موهای شما را تقویت می‌کند.

ژل شستشوی صورت پوست معمولی  (حاوی اسکراب) لافارر

برای شستن صورت باید به سراغ شوینده مناسب بروید. در واقع نباید از شامپو بدن استفاده کنید و باید براساس تیپ پوستی خود و میزان چرب پوست، شوینده صورت مناسب را انتخاب نمایید. ژل شستشوی صورت پوست معمولی  (حاوی اسکراب) لافارر یکی از بهترین گزینه‌هایی است که به شما پیشنهاد می‌کنیم. این ژل می‌تواند به صورت عمقی منافذ پوست شما را پاکسازی کرده، جوش‌های سرسیاه و سلول‌های مرده را از بین ببرد و در نتیجه صورت شما را بسیار شاداب و درخشان خواهد کرد.

ژل شستشوی صورت پوست معمولی  (حاوی اسکراب) لافارر

ژل شستشوی صورت پوست معمولی  (حاوی اسکراب) لافارر خاصیت رطوبت‌رسانی دارد و باعث بهبود وضعیت پوست و درمان خشکی پوست شما خواهد شد. جالب است بدانید این ژل در کنار از بین بردن باکتری‌های مضر، به حفظ باکتری‌های مفید در پوست و در نتیجه نرمال کردن پوست شما کمک می‌کند. در زمان‌هایی که آلودگی هوا بسیار زیاد است استفاده از این ژل را پیشنهاد می‌کنیم چون تمام آلاینده‌هایی که در منافذ پوستی وجود دارند را بدون بروز مشکل حساسیت و التهاب پوستی برطرف خواهد کرد. در تهیه این ژل از ترکیبات گیاهی عصاره آلوئه‌ورا و عصاره خار مریم استفاده شده است.

تونر پاک کننده صورت لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های چرب و مختلط

توجه داشته باشید که برای پاکسازی عمقی پوست تنها نباید به سراغ شوینده بروید بلکه باید از تونر‌های مخصوص استفاده کنید. یک تونر مناسب برای پوست صورت خود بخرید و در زمان‌های مشخص از آن استفاده کنید. برای مثال تونر پاک کننده صورت لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های چرب و مختلط است و می‌تواند انواع آلودگی‌ها و چربی اضافه در داخل منافذ پوستی را پاک کرده و با پاکسازی عمقی، به تنفس بهتر پوست شما کمک خواهد کرد. مهمترین ویژگی‌های این تونر عبارتند از:

 1. سبک بودن و در نتیجه عدم ایجاد التهابات پوستی
 2. درمان جوش‌های صورت
 3. افزایش لطافت و نرمی پوست
 4.  آبرسانی عمیق
 5. تغذیه پوست
 6. کمک به شفاف شدن پوست صورت
 7. استفاده از تونر بدون نیاز به آبکشی

در تهیه این تونر از عصاره درخت چای، عصاره گل نرگس، عصاره بید سفید، پروتئین جو دوسر، پروتئین بادام شیرین، ویتأمین c و ویتأمین e استفاده شده است.

میسلار واتر لافارر محلول پاک کننده آرایش و صورت مناسب پوست های چرب و معمولی

بعضی از افراد برای پاک کردن آرایش صورت، تنها از شوینده استفاده می‌کنند در صورتی که مواد آرایشی به تمامی منافذ پوست نفوذ کرده و تا زمانی که این منافذ به طور کامل پاک نشوند، عملیات شستشوی صورت به صورت اصولی انجام نشده و در نتیجه صورت به مرور زمان دچار لکه می‌شود. میسلار واتر لافارر محلول پاک کننده آرایش و صورت مناسب پوست های چرب و معمولی یک انتخاب بسیار مناسب برای شما است. در تهیه این محلول از گیاه بابونه، عصاره آلوئه‌ورا و گیاه خیار استفاده شده است. این محلول می‌تواند تمامی آلودگی‌ها را از پوست شما بردارد و در عین حال سلامت پوست شما را حفظ کند.بنابراین در کنار پاکسازی، پوست حالت شاداب و براق خواهد داشت.

محلول پاک کننده آرایش و صورت پوست چرب و معمولی

کرم دور چشم لافارر مدل ضد تیرگی و چین و چروک

فراموش نکنید که هر چه ضخامت پوست کمتر باشد، زودتر چروکیده می‌شود. بنابراین پوست دور چشم به دلیل اینکه بسیار نازک است، حتی از 30 سالگی چروک می‌شود. بنابراین باید از همین زمان استفاده از کرم دور چشم را آغاز کنید. یکی از محصولات برند لافارر، کرم دور چشم لافارر مدل ضد تیرگی و چین و چروک است که خاصیت ضد چروک و ضد تیرگی دارد. بنابراین شما می‌توانید از آن به منظور درمان چروک‌ها و خطوط اطراف چشم، درمان تیرگی و هاله سیاه چشم استفاده کنید. این محصول ساخت کشور ایران است. ترکیبات به کار رفته در این کرم باعث افزایش آبرسانی در پوست چشم، افزایش استحکام پوست، تقویت پوست و حتی التیام پوست دور چشم شما می‌گردد.

سرم دور چشم لافارر مدل Caffeine 10%

از دیگر محصولاتی که می‌توان به عنوان یک محصول مراقبت از دور چشم استفاده کرد، سرم دور چشم لافارر مدل Caffeine 10% نام دارد. همانگونه که متوجه شدید کافئین یکی از ترکیبات اصلی این سرم است که باعث افزایش رطوبت در پوست چشم، افزایش استحکام و شفافیت آن می‌شود. این سرم برای درمان چروک‌ها و خطوط اطراف چشم، درمان پف دور چشم و سیاهی و همچنین برای افزایش الاستیسیته پوست مناسب است. لازم است این نکته را بیان کنیم که ترکیبات به کار رفته در این سرم خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند. بنابراین یک لایه محافظتی بر روی پوست دور چشم شما ایجاد می‌شود که از تأثیرات منفی اشعه خورشید بر روی پوست چشم جلوگیری خواهد کرد.

سرم دور چشم لافارر مدل Caffeine 10%

کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی – دمولسنت لافارر

برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک محصول برای درمان التهاب و کبودی دور چشم خود هستند، کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی – دمولسنت لافارر را پیشنهاد می‌کنیم. این کرم حاوی عصاره بابونه، رزماری، آلوئه‌ورا، روغن بادام و ویتأمین‌های گروه B است. بنابراین کرم ضد درد، ضد التهاب و ضد کبودی – دمولسنت لافارر با قدرت بسیار زیادی می‌تواند التهاب، درد و کبودی اطراف چشم را برطرف کند به شرط اینکه به صورت منظم از آن استفاده کنید.

کرم ترمیم کننده پوست لافارر مدل سوکرانیکا

متأسفانه آب و هوای نامناسب، نداشتن تغذیه اصولی و مناسب و همچنین عدم مراقبت از پوست، باعث می‌شوند پوست انسان دچار خشکی شدید و حتی اگزما گردد. در این زمان شما به کرم ترمیم‌کننده نیاز دارید که برای مثال به شما کرم ترمیم کننده پوست لافارر مدل سوکرانیکا را پیشنهاد می‌دهیم. این کرم می‌‌تواند التهاب و قرمزی پوست را برطرف کرده و همچنین سلول‌های آسیب‌دیده را ترمیم کند. در نتیجه مسأله خشکی پوست خیلی سریع برطرف خواهد شد. از دیگر تأثیرات این کرم باید به خاصیت ضد باکتریایی، درمان جای زخم و اسکار و شاداب و نرم کردن پوست بدن اشاره کرد.

ماسک صورت لافارر مدل ضد آکنه مناسب پوست های مستعد آکنه

اگر پوست مستعد آکنه دارید و به دنبال یک ماسک مناسب برای پوست خود می‌گردید، به شما ماسک صورت لافارر مدل ضد آکنه مناسب پوست های مستعد آکنه را پیشنهاد می‌کنیم. از جمله عصاره‌های گیاهی به کار رفته در این ماسک باید به ‌نشاسته ذرت اصلاح شده، چای سبز، بابونه و همچنین عصاره گیاهی هاماملیس اشاره کرد. از جمله مهم‌ترین خواص‌ این ماسک عبارتند از:

 1.  پاکسازی عمقی پوست
 2.  نرم کردن پوست
 3. حفظ تعادل اسید پوست صورت
 4. کاهش میزان ابتلا به جوش

ماسک صورت لافارر مدل ضد آکنه

سرم پوست لافارر مدل ضد چروک و روشن کننده  ویتامین سی

با افزایش سن، شما باید به سراغ محصولات مراقبتی ضد چروک بروید تا سرعت پیری کاهش پیدا کند. سرم پوست لافارر مدل ضد چروک و روشن کننده  ویتامین سی یکی از بهترین گزینه‌ها است که به شما پیشنهاد می‌کنیم. این سرم باعث افزایش خاصیت الاستیسیته و افزایش کلاژن‌سازی پوست می‌گردد.

بنابراین باعث نرمی، انعطاف‌پذیری و محکم شدن پوست شما شده و از این طریق پیری را به تأخیر می‌اندازد. بهتر است افرادی که بالای ۳۵ سال هستند حتماً از سرم پوست لافارر مدل ضد چروک و روشن کننده  ویتامین سی استفاده کنند. این سر خواص دیگر همانند درمان جای جوش، جای لکه، التهابات پوستی، تأمین رطوبت پوست و همچنین روشن شدن پوست صورت نیز دارد.

ژل بهداشتی بانوان لافارر مدل 01 – شامپو بدون سولفات لافارر | Lafarrerr

این ژل با هدف ضدعفونی کردن اندام تناسلی بانوان طراحی شده است. رایحه بابونه و آلوئه‌ورا در کنار یکدیگر هم باعث خوشبو شدن ژل گشته و هم خاصیت ضد باکتریایی و ضد حساسیت را به این کرم القا می‌کند.

توجه داشته باشید خانم‌ها باید بیشتر از آقایان به بهداشت اندام تناسلی توجه کنند در غیر این صورت دچار مشکلاتی همانند خشکی دهانه واژن شده و حتی مشکلاتی در دهانه رحم بروز خواهد کرد. این ژل می‌تواند موجب تعادل اسید در اندام تناسلی شود، مشکل عفونت‌های قارچی و باکتریایی و حتی انگل را برطرف کند و پوست ناحیه تناسلی را شاداب نگه دارد.

مقاله قبلی
بهترین کرم ضد جوش و جای جوش صورت (قویترین آنتی آکنه)
مقاله بعدی
چگونه می توانم از ریزش موهایم بعد از زایمان جلوگیری کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید