بهترین دکتر و کلینیک تزریق بوتاکس در تهران و ایران (براساس نظر مردم)

بهترین دکتر و کلینیک تزریق بوتاکس
امتیاز به این محتوا

فردی که زندگی نرمالی داشته است، تقریبا از سن سی سالگی به بعد شاهد ظهور چین و چروک ها بر روی پوست خود خواهد بود. این مسئله اصلا خوشایند نیست چون از یک سو زیبایی انسان را تحت تاثیر قرار داده و از سویی دیگر به دلیل اینکه ظاهر ما را پیر می کند، قطعا منجر به افسردگی روحی نیز خواهد شد. اینکه هر روز در مقابل آینه ایستاده و شاهد پیشروی خطوط چهره باشیم، هشداری برای افزایش سن و نزدیک شدن به پیری است.

اما خوشبختانه علم و تکنولوژی در کنار هم، روش هایی را برای زیباسازی و جوانسازی پوست ابداع کرده اند که تزریق بوتاکس، یکی از روش های ایمن و پرکاربرد در این زمینه است. در این روش از ماده ای به نام بوتاکس استفاده می شود که از سم بوتولینوم از باکتری کلستریدیوم به دست می آید. حتما برای شما نیز جالب خواهد بود که با مکانیسم تزریق بوتاکس آشنا شوید.

متخصص با یک سرنگ، بوتاکس را در قسمتی از پوست که چین و چروک دارد، تزریق می کند. این ماده باعث فلج عضلات شده و از این پس عضله های این قسمت در حین تغییر حالت چهره، هیچگونه تغییری نمی کنند.

اما این روش زمانی می تواند نتیجه خوبی داشته و منجر به آسیب به سلامتی نشود که توسط متخصص حرفه ای انجام شود. شاید شما به دنبال این هستید که تزریق در تهران انجام شود. در ابتدا باید به دنبال پیدا کردن بهترین دکتر و کلینیک تزریق بوتاکس در تهران باشید. در این صورت اطمینان خواهید داشت که کار با بهترین کیفیت و با اطمینان بالا انجام می شود.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران

متاسفانه در سال های اخیر شاهد این هستیم که آرایشگران در سالن های زیبایی خود، تزریق بوتاکس را نیز انجام می دهند و اغلب خانم ها به آن ها اعتماد می کنند بدون اینکه برای آن ها اهمیت داشته باشد آرایشگر تخصص لازم را ندارد. نتیجه این اعتماد بی اساس، آسیب به مراجعه کننده خواهد بود. آیا آرایشگر می داند دوز بوتاکس مورد نیاز برای هر قسمت از صورت چقدر است؟

آیا می تواند محل دقیق تزریق را مشخص کند تا منجر به آسیب های بافتی نشود؟ به هیچ عنوان نباید فریب هزینه های پایین را بخورید و لازم است به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کنید. در واقع شما باید براساس معیارهای زیر، بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران را پیدا کرده و با خیال آسوده، زیبایی خود را به دستان توانمند چنین فردی بسپارید:

متخصص باید مدرک معتبر برای تزریق بوتاکس داشته باشد.

اولین فاکتور برای انتخاب پزشک، داشتن مدرک تخصصی جهت تزریق بوتاکس است. به همین دلیل است که تاکید می کنیم به آرایشگران اعتماد نکنید.

یک متخصص به خوبی می داند چه مقدار بوتاکس را باید برای شما استفاده کرده و از طرفی مهارت بالایی در تعیین محل تزریق دارد. کافی است سرنگ کمی بیشتر از عمق استاندارد وارد پوست شود تا شاهد عوارض خطرناک باشید. پزشکانی که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند، دوره های لازم را سپری کرده و در نتیجه کمترین خطای کاری را خواهند داشت.

متخصص باید سابقه کاری طولانی مدت داشته باشد.

ما انسان ها حتی برای درمان یک سرماخوردگی ساده، حاضر نیستیم به سراغ یک دکتر تازه کار برویم پس چگونه می خواهید زیبایی خود را به پزشکی بسپارید که تازه کار بوده و هنوز تجربه کافی برای این متد زیبایی به دست نیاورده است؟ عاقلانه ترین کار این است که به سراغ پزشکان مجرب بروید چون بخش عمده ای از عملکرد هر فرد را تجربه کاری او مشخص می کند.

در واقع وقتی سال ها در یک زمینه فعالیت کنیم، هر روز که می گذرد مهارت بیشتری به دست آورده و اشتباه کمتری مرتکب می شویم.

آیا جلسه مشاوره برای شما برگزار می شود؟

این وظیفه متخصص است که قبل از تزریق بوتاکس ، سلامت عمومی مراجعه کننده را بررسی کند چون همه افراد کاندید مناسبی برای این روش زیباسازی نیستند. در همین قسمت لازم است دلیل دیگری برای عدم صلاحیت آرایشگران را بیان کنیم. آیا آرایشگر می تواند سلامت عمومی شما را کنترل کند؟ آرایشگر بدون توجه به این موارد، تزریق را انجام می دهد و عواقب خطرناک آن بر عهده شما خواهد بود.

یک متخصص حرفه ای، در کنار بررسی وضعیت فرد، حتما جلسه مشاوره نیز برگزار می کند چون می داند مراجعه کننده باید تمامی اطلاعات شامل مزایا و معایب تزریق بوتاکس ، مراقبت های لازم قبل و بعد از کار، نحوه تزریق و… را در اختیار داشته باشد.ویژگی های بهترین پزشک تزریق بوتاکس

متخصص باید از تسلط کافی برخوردار داشته باشد.

در ابتدای مقاله به اختصار در مورد نحوه تزریق بوتاکس صحبت کردیم و شاید به نظر شما کاری بسیار ساده به نظر برسد. اما یک خطای بسیار کوچک از جانب پزشک، ممکن است آسیب های جدی را با خود به همراه داشته باشد. سرنگ باید به منطقه مناسبی از پوست وارد شود تا هم چروک ها از بین رفته و هم منجر به بروز عوارض احتمالی نشود. به شما پیشنهاد می کنیم از متخصص بخواهید چند نمونه کار به شما نشان دهد.

نوع بوتاکس مورد استفاده نیز بسیار مهم است.

همانگونه که می دانید بوتاکس یک سم است که خفیف شده و باعث فلج موقت در عضلات هدف خواهد شد. تصور کنیم که یک پزشک از بوتاکس تقلبی یا تاریخ مصرف گذشته استفاده کند. در این صورت فاجعه ای بزرگ به بار می آید. ما در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان بارها با مواردی برخورد داشته ایم که فرد قبلا به پزشکی مراجعه کرده که به دلیل استفاده از بوتاکس بی کیفیت، دچار مشکلاتی همانند فلج صورت شده است. اکنون به سراغ متخصصان ما آمده تا سلامتی خود را به دست بیاورد.

مشاهده این مطلب : تزریق بوتاکس به پیشانی

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در تهران

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در تهران

اینکه شما بتوانید یک مرکز معتبر را برای تزریق بوتاکس پیدا کنید، در واقع به تضمین نتیجه نهایی کار و حفظ سلامتی خود کمک کرده اید. افراد سودجو که به فکر منافع خود هستند، تحت شرایط نامناسب این متد زیبایی را انجام می دهند که خطراتی را برای مراجعه کنندگان به همراه دارد. لازم است بدانید که چگونه می توان بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در تهران را پیدا کرد و از متخصصین حرفه ای کمک گرفت:

  1. در ابتدا باید مطمئن شوید که کلینیک مورد نظر، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. تنها مراکزی می توانند این مجوز را کسب کنند که از نظر وزارتخانه، تمامی اصول بهداشتی و استاندارد را رعایت نموده و متخصصین آن، گواهی معتبر برای تزریق بوتاکس داشته باشند.
  2. سابقه کاری پزشکان فعال در کلینیک نیز معیار دیگری برای انتخاب خواهد بود. قطعا متخصصین حرفه ای و باسابقه در کلینیک های مجهز، پیشرفته و سطح بالا فعالیت می کنند.
  3. همچنین یک مرکز معتبر، کادر درمانی حرفه ای دارد که در ارائه کلیه خدمات برای مراجعه کنندگان، به بهترین شکل عمل می‌کنند.
  4. هزینه تزریق بوتاکس نیز می تواند معیار دیگری برای انتخاب کلینیک باشد. به طور کلی برای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک تزریق بوتاکس در تهران نباید کمترین یا بیشترین هزینه را معیار انتخاب قرار دهید بلکه اولویت اول، کیفیت کار است. سپس باید بررسی کنید که هزینه ها در کلینیک مربوطه طبق تعرفه وزارت بهداشت هست یا خیر.
مقاله قبلی
بوتاکس برای چین و چروک پیشانی؛ چند واحد نیاز است؟ قیمت 1402
مقاله بعدی
بهترین سن و زمان برای انجام بوتاکس چه سنی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید