هزینه لیزر موهای زائد در آذر 1402 چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد
امتیاز به این محتوا

رشد موهای زائد در بدن به خصوص در زیر بغل و اندام تناسلی،  از جمله معضلاتی است که انسان همیشه با آن مواجه بوده است. در این میان، خانم ها بیشتر از مردان از این موضوع ناراحت هستند چرا که وجود موهای زائد دست و پا، اصلا خوشایند نیست به خصوص وقتی قرار است لباس های آستین کوتاه و دامن بپوشند. در طی سالیان طولانی، روش های متعددی برای حذف این موهای اضافی ابداع شده و در حال حاضر، لیزر موهای زائد، به عنوان بهترین و موثرترین روش شناخته شده است. مکانیسم عمل این متد، از بین بردن فولیکول مو از طریق افزایش درجه حرارت است. وقتی مو از ریشه حذف شود، امکان رشد مجدد نخواهد داشت.

اغلب کلینیک های زیبایی، لیزر موهای بدن را با تجهیزات مدرن انجام می دهند و در این میان، پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با تیمی از متخصصین حرفه ای و تجهیزات پیشرفته، در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا از شر موهای اضافی راحت شوید. اما قطعا برای شما نیز مهم خواهد بود که هزینه لیزر موهای زاید، اقتصادی و به صرفه باشد. آیا می دانید هزینه کار تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

 

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

پس از اینکه در جلسه مشاوره با متخصص، صلاحیت شما برای لیزر موهای اضافی بدن تایید شد، کار شروع خواهد شد. البته لازم است در این جلسه از متخصص در مورد هزینه لیزر موهای بدن سوال کنید چرا که چندین عامل در تعیین قیمت تاثیر می گذارد که عبارتند از:

مشاهده این مطلب :  بهترین مرکز لیزر موهای زائد

میزان رشد موهای زائد بدن

همانگونه که در مقالات متعدد در مورد لیزر موهای بدن صحبت کرده ایم، در این روش امواج لیزر به پوست تابیده شده و از طریق افزایش حرارت، فولیکول مو را از بین می برند. در واقع از طریق لیزر، موهای بدن به صورت ریشه ای از بین می روند. این کار باید طی چند جلسه انجام شود تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید. هر اندازه تراکم موهای بدن بیشتر باشد، به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر نیاز خواهد بود در نتیجه هزینه کار برای شما بیشتر می شود.

جنس موهای بدن

هر چه موهای بدن ضخیم تر باشد به آن معنا است که ریشه قوی تری در پوست دارد. در نتیجه باید شدت تابش لیزر بیشتر شود. از سویی دیگر از بین بردن موهایی که با قدرت بالاتری در پوست استقرار دارند، زمان بیشتری نیاز داد. بنابراین هزینه لیزر برای افرادی که موی ضخیم دارند بیشتر است.

قیمت لیزر موهای زائد بدن

اندام مورد نظر برای لیزر موهای بدن

همانگونه که می دانید لیزر موهای زائد برای کلیه قسمت های بدن همانند زیر بغل، دست و پا، شکم، اندام تناسلی و… انجام می شود. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت لیزر موهای زاید تاثیر می گذارد، اندام مد نظر است. برای مثال لیزر زیر بغل و یا اندام تناسلی، به دقت بیشتری نیاز داشته و در نتیجه مدت زمان کار بیشتر می شود. بنابراین متخصص براساس اندامی که باید لیزر شود، قیمت را تعیین می کند.

نوع دستگاه مورد استفاده

از زمانی که لیزر موهای زائد به عنوان بهترین روش حذف موهای بدن در دنیا معرفی شد، برندهای متعدد در زمینه ساخت دستگاه لیزر فعالیت خود را شروع کردند. هر کدام از دستگاه ها براساس کیفیت کار، تعداد برنامه تعریف شده برای آن و تجهیزات موجود در وسیله، قیمت متفاوتی دارند. لذا متخصص بخشی از هزینه ها را براساس نوع دستگاه لیزر محاسبه می کند.

هزینه مرکز لیزر

هر کدام از کلینیک های زیبایی در کشور، تعرفه مشخصی برای لیزر موهای بدن دارند که دستگاه های مورد استفاده، دستمزد کادر درمان، هزینه های پایه مرکز و… تعیین کننده نرخ تعرفه هستند. بنابراین قبل از اینکه تصمیم خود را برای لیزر نهایی کنید، ابتدا در مورد کلینیک های موجود تحقیق کرده و بهترین مرکز را برای لیزر انتخاب نمایید. نکته ای که لازم است متذکر شویم این است که به هیچ عنوان در انتخاب متخصص و کلینیک، براساس قیمت قضاوت نکنید. برخی از افراد به دنبال کمترین هزینه لیزر موهای زائد هستند و به کیفیت کار توجه نمی کنند. اما حقیقت این است که متخصصین فعال در این مراکز از مهارت لازم برخوردار نیستند از سویی دیگر چنین کلینیک هایی از نظر بهداشتی و دستگاه های مورد استفاده، در سطح استاندارد قرار ندارند. بنابراین نتیجه چنین انتخابی، تماما به ضرر شما مراجعه کنندگان عزیز خواهد بود. اما گروه دیگری از مردم تصور برعکسی داشته  و فکر می کنند هر چه هزینه کلینیک بیشتر باشد، معیار بسیار خوبی برای کیفیت کاری متخصصین این مرکز است. این باور نیز کاملا غلط است.

مشاهده این مطلب :  لیزر موهای زائد بانوان

تعرفه لیزر موهای زائد

دستمزد متخصص

هر کدام از متخصصین براساس تجربه و مهارت در امر لیزر موهای زائد، تعرفه های وزارت بهداشت و کادر درمان مختص خود، هزینه ی را از شما عزیزان دریافت می کند.

موقعیت کلینیک

لیزر موهای بدن در یک جلسه انجام نمی شود بلکه براساس تراکم موهای اضافی، ضخامت آن ها، سرعت رشد و… تعداد جلسات لیزر متفاوت خواهد بود. اکنون شما برای هر بار لیزر باید به کلینیک بروید و لازم است هزینه های رفت و برگشت را نیز در نظر بگیرید.

هزینه لیزر موهای زاید در ایران

خوشبختانه در حال حاضر در تمامی کلینیک های زیبایی کشور، لیزر موهای زائد انجام می شود و این امکان برای همه مردم وجود دارد که بتوانند از بهترین روش برای حذف موهای اضافی بدن بهره مند شوند. اما حتما برای شما نیز جالب خواهد بود که هزینه لیزر موهای زائد در ایران براساس کلینیک، دستمزد متخصص، موقعیت جغرافیایی، دستگاه های مورد استفاده، وضعیت مراجعه کننده و… تعیین می شود.

مطالب بیشتر: مشاوره لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد مردان

هزینه لیزر موهای زائد برای مردان

از جمله خدماتی که در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، لیزر موهای زائد برای مردان است. تصوری که بین اغلب مردم وجود دارد این است که لیزر، مختص خانم ها است اما باید بگوییم که این روش برای آقایان نیز اجرا می شود. برای مثال برخی از آقایان دست های پر مویی دارند و به همین دلیل از پوشیدن لباس های آستین کوتاه خجالت می کشند. این افراد با لیزر می توانند تراکم موی دست را کم کرده و لباس مورد علاقه خود را به تن کنند. هزینه لیزر موهای زائد برای مردان کمی بیشتر از خانم ها خواهد بود چون موی بدن آن ها بیشتر است.

کمترین هزینه لیزر موهای زائد

در این مقاله متوجه دید چندین عامل بر قیمت نهایی لیزر موهای بدن تاثیر دارد و در نتیجه شرایط برای هر فرد متفاوت خواهد بود. گروهی از افراد به دنبال این هستند که کمترین هزینه لیزر موهای زائد را پرداخت کرده و بهترین خدمات را دریافت نمایند. بزرگترین اشتباه این است که به جای کیفیت کار، قیمت را اولویت قرار دهید. در این صورت مسئولیت هر اتفاقی که برای سلامتی پوست رخ داد با شما خواهد بود.

مقاله قبلی
لیزر موهای زائد مردان – نواحی بدن جهت لیزر موی زائد آقایان 2024
مقاله بعدی
بهترین کلینیک و مرکز لیزر موهای زائد در تهران [آدرس و تلفن]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید