لیزر موهای زائد زنان صورت و بدن – بدون درد

لیزر موهای زائد زنان
5/5 - (1 امتیاز)

همه خانم ها با رشد موهای زائد بدن مشکل دارند. در میان روش های مختلفی که برای خلاص شدن از شر این موهای اضافی ابداع شده است، ساده ترین روش، اصلاح کردن است. اما با این کار، پوست خیلی زود چروکیده و تیره می شود. در واقع شما نباید تنها به حذف موهای زائد فکر کنید بلکه سلامت و زیبایی آن نیز بسیار مهم است. لیزر موهای بدن، یکی از بهترین و جدیدترین روش هایی است که به گفته متخصصین، عملکرد بسیار خوبی داشته و کمترین آسیب را برای پوست خواهد داشت.

در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان، لیزر موهای زائد زنان تحت نظر متخصصین حرفه ای انجام می شود. همچنین ما از تجهیزات به روز و پیشرفته استفاده می کنیم تا بهترین نتیجه را از لیزر موهای زاید به دست بیاورید.

 

نواحی مناسب بدن زنان جهت لیزر موهای زائد

اگر چه همه انسان ها دارای موهای اضافی بدن هستند، اما این مسئله برای خانم ها بیشتر آزار دهنده است به خصوص اینکه موهای زائد، در تمامی بدن با تراکم متفاوت، رشد می کنند. در میان روش هایی که برای حذف موهای بدن وجود دارد، لیزر به عنوان بهترین متد شناخته شده است اما حتما این سوال برای شما پیش می آید که از این متد برای کدام قسمت می توان استفاده نمود؟ در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. اما قبل از هر چیز لازم است بدانید شدت تابش اشعه های لیزر به هر قسمت از بدن، براساس تراکم و ضخامت مو و شرایط پوست تنظیم خواهد شد.

لیزر موهای زائد بالای لب

لیزر موهای زائد بالای لب زنان

پوست پشت لب بسیار حساس است در نتیجه در برداشتن موهای اضافی آن باید بسیار مراقب بود. چون پوست این قسمت از صورت، خیلی زودتر تیره و چروکیده خواهد شد. اصلاح کردن دو عیب اساسی دارد. از یک سو با درد همراه بوده و از سویی دیگر به دلیل فشار زیاد به پوست برای خارج کردن فولیکول، بافت پوست آسیب خواهد دید. بنابراین لیزر موهای زائد بالای لب، گزینه بسیار مناسب تری است. در این روش، اشعه های لیزر به این پوست بالای لب تابیده شده و در اثر افزایش دمای فولیکول، موهای زائد به مرور از بین می روند.

لیزر موهای زائد پاها

لیزر موهای زائد پاها برای زنان

اغلب خانم ها از رشد موهای اضافی پا گلایه می کنند به خصوص اینکه در این قسمت تراکم موهای اضافی بسیار زیاد بوده و از طرفی جنس آن ها ضخیم تر است. در صورتی که از ژیلت برای اصلاح موی پا استفاده می کنید، قطعا متوجه شده اید که هر بار، حجم مو و ضخامت آن بیشتر می شود. در واقع این روش شرایط را بدتر می کند. اما کافی است به سراغ لیزر موهای زائد پا بروید. بعد از چند جلسه، اثری از موی در این قسمت از بدن مشاهده نخواهید کرد. به دلیل رشد زیاد مو بر روی پا، تعداد جلسات لیزر و شدت تابش اشعه بیشتر خواهد بود. البته چون تاثیرات لیزر به تدریج آشکار می شود، لذا متخصص به مرور زمان قدرت تابش را کمتر می کند.

لیزر موهای زائد بیکینی

وجود موهای زائد در ناحیه تناسلی، اصلا خوشایند نیست. موهای اضافی این قسمت بعد از هر بار اصلاح کردن، با سرعت و قدرت بیشتری رشد می کنند.

از طرفی وجود مو در ناحیه شرمگاهی، باعث افزایش تعریق پوست شده و انسان را به شدت اذیت می کند. لیزر موهای زائد بیکینی از جمله دیگر خدماتی است که در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام خواهد شد. با توجه به اینکه پوست این قسمت از بدن بسیار حساس و نازک است لذا لیزر باعث می شود هم به مرور زمان موهای اضافی حذف شده و هم مشکل چروکیدگی و تیرگی ناحیه تناسلی رخ ندهد.

مطالب بیشتر: مشاوره لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد زیر بغل زنان

لیزر موهای زائد زیر بغل خانم ها

یکی از شبهاتی که برای اغلب افراد وجود دارد این است که با توجه به وجود غدد تعریق در زیر بغل، آیا لیزر موهای زائد زیر بغل خطرناک است؟ در پاسخ لازم است به بررسی قدرت نفوذ اشعه های لیزر بپردازیم. دستگاه های لیزر به گونه ای طراحی شده اند که پالس نوری تنها تا عمق وجود فولیکول مو نفوذ کنند لذا هیچگونه خطری برای بدن نخواهد داشت.

البته برای اینکه لیزر موهای زاید زیر بغل با موفقیت بهتری انجام گرفته و هر چه زودتر بتوانید نتیجه را شاهد باشید، بهتر است به سراغ مراکز مجهز و متخصصین حرفه ای بروید. متخصصین توانمند پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با دستگاه های مجهز و پیشرفته، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

لیزر موهای زائد دست زنان

لیزر موهای زائد دست زنان

آیا شما بدنی پر مو دارید که اصلاح کردن آن ها همیشه وقت گیر است؟ آیا از اینکه هر هفته مجبور به اصلاح موی دست هستید خسته شده اید؟

قطعه می دانید که روش هایی همانند ژیلت، پوست را تیره و افتاده می کنند. لیزر موهای زائد دست ها بهترین متدی است که کارایی بسیار خوبی دارد چون موهای اضافی این قسمت را از ریشه حذف می کند. در نتیجه سرعت رشد مو به تدریج کند شده و تراکم آن کم می شود.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد تهران

لیزر موهای زائد صورت زنان

لیزر موهای زائد صورت زنان

تقریبا تمام قسمت های بدن دارای موهای زائد هستند اما تراکم، جنس و حتی رنگ آن ها با هم تفاوت دارد. بدترین حالت برای خانم ها، وجود موی زیاد و تیره در صورت است. در نتیجه باید در فواصل کوتاه تری به سراغ آرایشگر رفته و اصلاح صورت را انجام دهند. با این روند، خیلی زود پوست افتاده و شل می شود.

قطعا شما خانم های عزیز دوست ندارید علائم پیری زودرس در چهره هویدا گردد. لذا به سراغ روشی بروید که علاوه بر حذف موهای اضافی صورت، به حفظ سلامت و شادابی پوست نیز کمک کند. ما به شما لیزر موهای زائد صورت را پیشنهاد می کنیم. در صورتی که این کار توسط متخصص حرفه ای و با دستگاه های مناسب انجام شود، بعد از چند جلسه شاهد نتیجه کار خواهید بود.

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد زنان

قبل از اینکه بخواهید از هرگونه روش های زیباسازی استفاده کنید باید در مورد هزینه ها نیز اطلاعات کافی داشته باشید. شاید شما از جمله کسانی هستید که تمایل دارید برای از بین رفتن همیشگی موهای اضافی بدن، لیزر انجام دهید. به طور کلی چند فاکتور بر هزینه لیزر موهای زائد زنان تاثیر می گذارد:

در کلینیک از چه دستگاهی برای لیزر موهای بدن استفاده می شود؟

برندهای متعددی در طراحی و ساخت این وسایل فعالیت می کنند که براساس امکانات موجود در هر کدام، قدرت و کارایی، میزان محافظت از پوست و… با یکدیگر تفاوت دارند. این تفاوت قطعا بر هزینه نهایی تاثیر می گذارد.

هزینه دستمزد متخصص و هزینه های پایه کلینیک چقدر است؟

به هر حال کلینیک ها براساس تجهیزات مورد استفاده و خدماتی که ارائه می کنند، مبلغ مشخصی را از مراجعه کننده دریافت خواهند کرد.

لیزر قرار است برای کدام یک از قسمت های بدن استفاده شود؟

برای مثال ناحیه صورت و به ویژه پشت لب، از حساسیت بیشتری برخوردار هستند لذا پزشک باید با دقت و ظرافت بیشتری عمل کند. چون حساسیت کار در این نواحی بالاتر می رود، بنابراین طبیعی است هزینه ها نیز بیشتر خواهد شد.

لیزر موهای زائد در چند جلسه انجام می شود؟

برای هر جلسه باید مبلغی پرداخت گردد از طرفی هزینه رفت و برگشت به کلینیک را نیز حساب کنید. عزیزان توجه داشته باشید باید جلسات لیزر را به طور کامل سپری کنید تا نتیجه دلخواه به دست بیاید.

وضعیت پوست، جنس مو و تراکم موهای اضافی بدن چگونه است؟

قطعا هر اندازه بدن پرمو باشد، لیزر موهای زاید زمان بر شده و هزینه کار بیشتر خواهد شد.

مقاله بعدی
لیزر موهای زائد مردان – نواحی بدن جهت لیزر موی زائد آقایان 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید