لیزر موهای زائد مردان – نواحی بدن جهت لیزر موی زائد آقایان 2024

لیزر موهای زائد مردان
5/5 - (1 امتیاز)

همه انسان ها در بدن خود دارای موهای زائد یا اضافی هستند که تراکم آن، در اندام های بدن متفاوت است. برای مثال بیشترین موی اضافی در ناحیه دست و پا رشد می کند. به هر حال این مسئله حتی برای مردان نیز خوشایند نیست و همه به فکر راهی برای خلاص شدن از شر موهای زائد هستند. تاکنون روش های مختلفی برای این منظور ابداع شده که کارایی آن ها با هم تفاوت دارد. باید به فکر راه حلی باشید که از یک سو تراکم موهای اضافی بدن را کم کرده و از سویی دیگر آسیبی به پوست وارد نکند. تحقیقات نشان داده است که در حال حاضر لیزر موهای زائد مردان، بهترین نتیجه را ارائه خواهد کرد چون لیزر باعث از بین رفتن فولیکول مو می شود.

از جمله خدماتی که توسط پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان ارائه می گردد، لیزر موهای بدن مردان است. با توجه به اینکه شرایط بدن آقایان و خانم ها و در نتیجه جنس موی بدن آن ها با هم تفاوت دارد، لذا متخصص باید مهارت لازم برای لیزر موهای زاید مردان را داشته و از تجهیزات پیشرفته استفاده کند.

 

نواحی مناسب بدن مردان جهت لیزر موهای زائد

آدم ها از نظر رشد موهای اضافی بدن با هم تفاوت دارند و این مسئله به شدت تحت تاثیر ژنتیک است. اما به طور کلی، وجود موهای زائد در بدن مردان، بیشتر از زنان است. اما لازم است آقایان عزیز بدانند با کمک لیزر می توانند برای همیشه با این موهای زائد خداحافظی کنند. مناسب ترین نواحی بدن مردان برای لیزر عبارتند از:

لیزر موهای زائد پاها در مردان

شاید برخی از مردان علاقه ای به وجود موهای اضافی بر روی پا نداشته و به سراغ اصلاح کردن می روند. این کار غلط است. هر بار که تیغه فلزی بر روی پوست کشیده می شود، لایه خارجی آن آسیب می بیند لذا به به مرور، پوست افتاده و شل خواهد شد. از طرفی اصلاح کردن، تنها ساقه مو را از بین می برد در حالی که فولیکول همچنان در پوست وجود دارد. اما با لیزر موهای زائد پا، حرارت ناشی از پالس نوری منجر به از بین رفتن ریشه مو خواهد شد. در نتیجه تراکم موهای اضافی کم می شود. از طرفی این روش آسیبی به پوست نخواهد زد.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد تهران

لیزر موهای زائد زیر بغل مردان

لیزر موهای زائد زیر بغل مردان

رشد مو زیر بغل باعث می شود که محیط برای رشد باکتری ها فراهم شده و در نتیجه عرق، بوی بسیار بد و تندی داشته باشد. مردان بیشتر از زنان با این موضوع مشکل دارند چرا که هر روز به سر کار رفته و به دلیل فعالیت زیاد، بدن زیاد عرق می کند. به جای اینکه بخواهید هر چند روز یکبار موی این قسمت را اصلاح کنید، بهتر است لیزر موهای زائد زیر بغل را انجام دهید. اصلاح کردن باعث می شود تراکم مو، هر روز بیشتر شود در حالی که لیزر، فولیکول را از بین برده و تراکم مو کم می شود.

لیزر موهای زائد دست ها آقایان

برخی از مردان دستان پر مو دارند و بخاطر همین، علی رغم میل باطنی خود، از پوشیدن لباس آستین کوتاه خودداری می کنند. توصیه می کنیم فکر اصلاح کردن را از سر خود بیرون کنید چون در دام بزرگتری گرفتار خواهید شد. کسانی که از این روش استفاده کرده اند، از افزایش تراکم مو بعد از هر بار اصلاح، گلایه می کنند. بهتر است به سراغ لیزر موهای زائد دست ها بروید. اگر تمام جلسات به طور کامل سپری شود، تراکم مو در این قسمت به حد چشمگیری کاهش پیدا می کند.

مطالب بیشتر: مشاوره لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد صورت آقایان

لیزر موهای زائد صورت آقایان

در صورتی که صورت پر مو دارید و یا اینکه از اصلاح ریش صورت خود خسته شده اید، ما به شما پیشنهاد می کنیم لیزر موهای زائد صورت را انجام دهید. البته شرط لازم برای این کار، داشتن موهای تیره در صورت است. پوست صورت، نقش بسیار مهمی در جوانی و زیبایی انسان دارد. کوچکترین چروک باعث می شود ظاهر ما پیر به نظر برسد. بنابراین مردانی که هر هفته صورت خود را با ژیلت اصلاح می کنند، بهتر است این کار را هر چه زودتر کنار بگذارند چون دچار علائم پیری زودرس در چهره خواهند شد. نباید تنها به حذف موهای اضافی صورت فکر کرد بلکه باید سلامت و شادابی پوست را نیز مد نظر قرار داد.

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد مردان

در صورتی که تصمیم خود را برای لیزر موهای بدن نهایی کرده اید، ابتدا باید با متخصص یک جلسه مشاوره برگزار کنید. در این جلسه صلاحیت شما برای استفاده از این روش بررسی می گردد. در صورت تایید، جلسات لیزر آغاز خواهد شد. البته با توجه به اینکه شرایط کار برای آقایان و خانم ها کمی تفاوت دارد لذا بهتر است از پزشک خود در مورد هزینه لیزر موهای زائد مردان نیز سوال کنید. به طور کلی چند عامل بر این ورد موثر هستند:

کدام قسمت از بدن لیزر می شود؟

این مسئله سهم زیادی در تعیین هزینه لیزر موهای بدن مردان دارد. از یک سو غالبا بدن آقایان بسیار پرموتر از خانم ها است. از سویی دیگر نقاطی از بدن مانند بالای لب، ناحیه شرمگاهی و صورت که حساس تر هستند، به ظرافت و دقت بیشتری نیاز خواهند داشت و همین مسئله باعث می شود متخصص سرعت کار را پایین تر بیاورد تا کار با دقت پیش برود. این دو عامل باعث می شود هزینه لیزر بیشتر شود.

کدام کلینیک لیزر موهای بدن مردان انجام می دهد؟

به هر حال کلینیک ها هزینه پایه مشخصی را دریافت می کنند که براساس دستمزد متخصص، تجهیزات مورد استفاده، خدمات ارائه شده برای مراجعه کنندگان و… تفاوت دارد.

از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

کافی است کمی در مورد دستگاه های لیزر موهای بدن تحقیق کنید تا متوجه شوید برندهای متعدد در این زمینه فعالیت داشته و قابلیت ها دستگاه ها با هم تفاوت دارد. به همین دلیل نوع دستگاه نیز تعیین کننده هزینه لیزر موهای زائد مردان خواهد بود.

چند جلسه لیزر انجام می شود؟

هر چه موی اضافی بدن بیشتر بوده و تعداد جلسات بیشتری برای لیزر نیاز باشد، هزینه نهایی کار نیز افزایش خواهد یافت.

مقاله قبلی
لیزر موهای زائد زنان صورت و بدن – بدون درد
مقاله بعدی
هزینه لیزر موهای زائد در آذر 1402 چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید