مشاوره لیزر موهای زائد؛ ویزیت آنلاین حذف موهای زائد

مشاوره لیزر موهای زائد
امتیاز به این محتوا

مسأله اصلاح مو‌های زائد بدن همیشه یک دغدغه اصلی برای همه مردم به خصوص بانوان بوده و به همین دلیل متخصصان در همه دوران به دنبال کشف راهی بوده‌اند تا از این طریق بتوانند بهترین روش برای ریشه‌کن کردن مو‌های زائد را ابداع کنند. در حال حاضر لیزر مو‌های زائد روش بسیار اثربخش شناخته شده است که ریشه مو‌های زائد را به طور کامل از بین برده و بعد از چند جلسه که لیزر را انجام دهید، برای همیشه از شر این قبیل مو‌ها راحت خواهید شد.

تنها لازم است سالانه یک یا دو جلسه ترمیمی را انجام دهید. اما به نظر شما آیا همه افراد کاندید مناسبی برای لیزر مو‌های زائد هستند؟ در این زمان است که شما باید در جلسه مشاوره لیزر مو‌های زائد شرکت کنید. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان برای این منظور اقداماتی را در نظر گرفته است که شما در هر منطقه از ایران بتوانید مشاوره اولیه را به راحتی دریافت نمایید.

اهمیت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

متاسفانه بعضی از کلینیک‌ها و سالن‌های آرایشی، لیزر مو‌های زائد را برای همه افراد انجام می‌دهند بدون اینکه به شرایط افراد توجه داشته باشند.

اما باید بگوییم که برخی از افراد نمی‌توانند مو‌های زائد خود را از طریق لیزر از بین ببرند. برای مثال کسانی که مبتلا به اختلالات هورمونی هستند، به دلیل اینکه اختلالات هورمونی تیروئید باعث رشد مصرف مو‌های زائد می‌شود، با انجام لیزر در واقع در حال هدر دادن هزینه‌ها هستند و مجددا مو‌ها با سرعت بیشتری می‌کنند. و یا اینکه رنگ پوست بدن و رنگ مو‌ها به شدت بر روی نتیجه لیزر تأثیر می‌گذارند که عدم توجه به این موضوع نه تنها باعث می‌شود نتوانید کارایی مناسب را دریافت کنید بلکه ممکن است دچار سوختگی پوست شوید.

پس با توجه به این دو موضوع، حتماً باید مشاوره قبل از لیزر مو‌های زائد برای بررسی وضعیت رنگ مو‌های زائد، تراکم مو‌ها، وضعیت پوست و همچنین سلامت فرد، انجام شود تا مشخص گردد که آیا می‌توان چنین روشی را برای فرد متقاضی اجرا کرد یا خیر.

اهمیت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

نحوه دریافت مشاوره برای لیزر موهای زائد

پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان برای اینکه بتواند پاسخگوی سوالات همه متقاضیان لیزر مو‌های زائد در استان‌های مختلف ایران باشد، دو روش را جهت ارائه خدمات مشاوره در نظر گرفته است که در ادامه پیرامون آن‌ها صحبت می‌کنیم:

نحوه مشاوره لیزر موهای زائد به صورت تلفنی

فرض کنیم که شما می‌خواهید در مورد تعداد جلسات لیزر مو‌های زائد، متوسط هزینه‌ای که باید پرداخت کنید و همچنین دستگاه‌هایی که درپایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان برای انجام لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرند، اطلاعاتی به دست بیاورید. برای این منظور کافی است تلفن را بردارید و از خدمات مشاوره لیزر مو‌های زائد به صورت تلفنی که تحت نظر کارشناسان حرفه‌ای ارائه می‌شود بهره‌مند شوید.

نحوه مشاوره لیزر موهای زائد به صورت تلفنی

نحوه مشاوره لیزر موهای زائد به صورت آنلاین

مشاوره لیزر مو‌های زائد به صورت آنلاین این امکان را فراهم می‌کند که شما از طریق عکس گرفتن از پوست خود و نشان دادن تراکم مو‌های زائد و رنگ آن‌ها بتوانید حتی از راه دور نیز متوجه شوید که آیا امکان لیزر برای شما وجود دارد یا خیر. در زمان عکس گرفتن دقت داشته باشید که در محیط روشن بایستید؛ فلش دوربین را خاموش کنید و دقت کنید که در عکس‌ها، رنگ مو‌های زائد و تراکم آن‌ها به طور کامل مشخص باشد. همچنین اگر مبتلا به بیماری هستید حتماً به کارشناسان ما اطلاع دهید چون باید متخصص از وضعیت سلامت شما به خصوص سلامت پوست، اطلاع کامل داشته باشد.

نحوه مشاوره لیزر موهای زائد به صورت آنلاین

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

آیا نتیجه لیزر مو‌های زائد دائمی است؟

اگر متخصص از دستگاه‌هایی با کیفیت عالی که دقیقا ریشه مو را مورد هدف قرار می‌دهد استفاده کرده باشد قطعاً نتیجه این روش ماندگار خواهد بود و تنها سالانه باید یک یا دو جلسه برای ترمیم اقدام کنید. البته این موضوع به سلامت بدن شما نیز بستگی دارد. یعنی اگر دچار اختلالات هورمونی شوید، ممکن است مو‌های زائد با سرعت بیشتر رشد کنند.

چه مبلغی را باید برای لیزر مو‌های زائد پرداخت کنیم؟

این مسأله به چند فاکتور بستگی دارد. برای مثال چه دستگاهی برای لیزر استفاده شده، تراکم مو‌های زائد بدن شما چقدر است، شما لیزر را برای چه بخش‌هایی از بدن خود استفاده می‌کنید؛ همچنین باید هزینه پایه کلینیک و هزینه دستمزد متخصص را نیز لحاظ نمایید. برای اطلاع هزینه لیزر موهای زائد کلیک کنید.

آیا مشاوره لیزر موهای زائد رایگان است

آیا لیزر مو‌های زائد باعث آسیب به غدد می‌شود؟

برای کسانی که می‌خواهند لیزر را برای غدد زیر بغل خود انجام دهند، بحث عوارض این اقدام زیبایی بسیار نگران‌کننده است. باید بگوییم چون امواج لیزر فقط به لایه میانی پوست اصابت می‌کنند تا بتوانند ریشه مو را از بین ببرند، بنابراین هیچ آسیبی به غدد وارد نخواهد کرد.

آیا مشاوره لیزر موهای زائد رایگان است

مشاوره لیزر مو‌های زائد مردان رایگان که توسط پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان در نظر گرفته شده است، بهترین فرصت برای شما خواهد بود تا بتوانید اطلاعات کاملی در مورد این روش به دست بیاورید و حتی مطمئن شوید که آیا می‌توانید لیزر را انجام دهید یا خیر.

حتی شما با کمک خدمات مشاوره می‌توانید از وضعیت دستگاه‌های حاضر در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مطلع شده و آن را با دستگاه‌های دیگر مقایسه کنید چون قدرت یک دستگاه بر روی نتیجه نهایی تاثیر می‌گذارد.

مقاله قبلی
بهترین کلینیک و مرکز لیزر موهای زائد در تهران [آدرس و تلفن]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید