مشاوره ابدومینوپلاستی (رایگان تلفنی و آنلاین)

مشاوره ابدومینوپلاستی
امتیاز به این محتوا

بعضی از افراد شکم افتاده دارند. یعنی علی رغم اینکه چربی در پهلو و شکم تجمع نیافته ولی به دلیل ارثی یا در خانم‌ها به دلیل زایمان، شکم حالت لایه لایه و افتاده پیدا کرده و این موضوع قطعاً بر روی تناسب اندام این دسته از افراد تأثیر می‌گذارد. به خصوص اینکه در زمان لباس پوشیدن، این فرم از شکم محدودیت‌های زیادی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی یکی از بهترین راهکار‌هایی است که می‌توان با کمک آن، برای همیشه به این معضل پاسخ داد. اما باید بدانیم که چه شرایطی برای انجام این عمل وجود دارد. به همین دلیل پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان خدمات مشاوره ابدومینوپلاستی را در نظر گرفته تا افراد بتوانند پاسخ سؤالات خود را به دست آورده و از طرف دیگر متخصصان در کلینیک بتوانند شرایط متقاضیان را مورد بررسی قرار دهند.

مشاوره تخصصی جراحی زیبایی شکم

اهمیت مشاوره قبل از ابدومینوپلاستی

آیا می‌دانید همیشه برای بهبود وضعیت تناسب شکم نیازی نیست که ما جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی را انجام دهیم و گاهی اوقات با عمل‌هایی همانند لیپوماتیک که کمتر تهاجمی هستند نیز می‌توان مشکل را برطرف کرد؟ باید متخصص وضعیت شکم شما را بررسی کند تا متوجه شود این فرم از شکم به دلیل لایه لایه شدن عضلات و پوست اتفاق افتاده و یا اینکه چربی زیادی در ناحیه شکم تجمع یافته و با تخلیه چربی، مشکل برطرف خواهد شد. به خاطر همین است که مشاوره قبل از جراحی زیبایی شکم اهمیت زیادی دارد تا بتوانیم راهکار منطقی و درست را برای تناسب اندام افراد ارائه نماییم.

مشاوره قبل از ابدومینوپلاستی

نحوه دریافت مشاوره برای ابدومینوپلاستی

در صورتی که می‌خواهید از متخصصان ما در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان راهنمایی بگیرید، این مرکز دو روش مشاوره را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که در ادامه این مطلب، هر یک از این روش‌ها را برای شما شرح خواهیم داد:

نحوه مشاوره ابدومینوپلاستی به صورت تلفنی

گروهی از کارشناسان در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان موظف هستند به تماس‌های تلفنی شما عزیزان پاسخگو باشند. اگر می‌خواهید بدانید باید چه مبلغی را جهت ابدومینوپلاستی پرداخت کنید، عمل در این کلینیک توسط چه متخصصانی انجام می‌شود و کلینیک چه خدماتی را برای افراد در نظر گرفته است، می‌توانید از مشاوره ابدومینوپلاستی به صورت تلفنی بهره‌مند شوید. کارشناسان با احترام و با حوصله تمامی سؤالات شما را پاسخ خواهند داد پس بدون هیچگونه خجالتی هر سوالی در ذهن خود دارید، مطرح کنید.

مشاوره ابدومینوپلاستی به صورت تلفنی

نحوه مشاوره ابدومینوپلاستی به صورت آنلاین

همانگونه که در ابتدای مطلب گفته شد اگر علت بزرگی شکم تجمع چربی باشد، نیازی به انجام ابدومینوپلاستی نیست. شما می‌توانید وضعیت شکم خود را از زوایای مختلف عکس بگیرید و این عکس‌ها را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. البته باید حتماً اطلاعات دیگر در مورد وضعیت سلامت بدن و همچنین تجمع چربی در پهلوها و شکم را نیز شرح دهید تا متخصص با دیدگاه درست در مورد وضعیت بدن شما تصمیم‌گیری کند.

مشاوره ابدومینوپلاستی به صورت آنلاین

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

آیا نتیجه جراحی ابدومینوپلاستی برگشت‌پذیر است؟

این جراحی برای آن دسته از افرادی انجام می‌شود که دچار افتادگی شکم ناشی از بد فرمی عضلات و لایه لایه شدن پوست شده‌اند. بنابراین نتیجه آن برگشت‌پذیر نیست و اگر دچار چاقی شکم شدید، این نشان می‌دهد که چربی‌ها در پهلو و شکم تجمع یافته‌اند. البته اگر دوباره باردار شوید، احتمال افتادگی عضلات شکم، زیاد خواهد بود.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی چقدر می‌شود؟

بر اساس کلینیک انتخابی، هزینه دستمزد متخصص و میزان جراحی انجام گرفته بر روی شکم، مبلغ کار کاملاً متفاوت است. اما در صورتی که متخصص تأیید کند انجام این جراحی بنا به دلایل درمانی انجام شده است، شرکت بیمه بخشی از هزینه‌ها را به شما باز خواهد گرداند. برای مثال اوقات لایه لایه بودن پوست در کنار تجمع چربی، بر روی قدرت باروری تخمدان‌ها تأثیر می‌گذارد و این جراحی همگام با تخلیه چربی‌ها باعث می‌شود باروری خانم‌ها به حالت قبل باز گردد. در این صورت ابدومینوپلاستی جنبه درمانی داشته است.

آیا جراحی ابدومینوپلاستی بر روی باروری تأثیر منفی دارد؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید چون در این جراحی هیچ آسیبی به تخمدان‌ها و رحم خانم‌ها وارد نخواهد شد. هدف از این جراحی، برداشتن پوست و عضلات اضافه در شکم برای خوش‌فرم شدن شکم است و هیچ مشکلی برای شما اتفاق نمی‌افتد.

آیا مشاوره ابدومینوپلاستی رایگان است

برای برخورداری از مشاوره ابدومینوپلاستی در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان نیازی نیست مبلغی پرداخت کنید. در واقع این مشاوره اولیه به صورت کاملا رایگان برای عموم مردم در سراسر کشور برگزار شده است تا بتوانند حداقل اطلاعات پایه را از این کلینیک به دست آورده و متوجه شوند که آیا تنها راه برای رسیدن به تناسب اندام، ابدومینوپلاستی است و یا می‌توانند از روش‌های دیگر نیز استفاده کنند.

مقاله قبلی
هزینه ابدومینوپلاستی در سال 1402 چقدر است؟
مقاله بعدی
مشاوره رایگان لیپوماتیک به صورت تلفنی و آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید