مشاوره تزریق ژل؛ ویزیت آنلاین و تلفنی با کارشناسان زیبایی

مشاوره تزریق ژل
امتیاز به این محتوا

مشاوره تزریق ژل با پزشک متخصص چگونه باید باشد؟ همه آن چیزی که باید در رابطه با جلسه مشاوره قبل از تزریق فیلر بدانید.

با افزایش سن، پوست انسان قدرت تولید کلاژن و الاستین را به تدریج از دست داده و به همین دلیل پوست ظاهری افتاده، چروکیده و تیره به خود می‌گیرد. اگر چه این موضوع بخشی از روند طبیعی زندگی همه انسان‌ها به حساب می‌آید ولی عدم مراقبت از پوست و نداشتن تغذیه مناسب دو فاکتور مهم هستند که باعث پیری زودرس شده و در نتیجه افراد در جوانی نیز چروک‌های زیادی را در چهره خود رؤیت خواهند کرد. با وجود تکنیک‌هایی همانند تزریق ژل، اصلا نگران این موضوع نباشید.

در واقع اگر می‌خواهید از شر چین و چروک و سیاهی زیر چشم ر‌ها شوید و یا حتی اگر می‌خواهید بخشی از صورت خود را به بهترین شکل ممکن فرم دهید، می‌توانید از تزریق فیلر کمک بگیرید منوط بر اینکه به مراکز معتبر مراجعه کنید تا هم از کیفیت و اصل بودن ژل مطمئن شوید و هم عملکرد متخصصان در این مراکز، چهره کاملاً طبیعی را برای شما به ارمغان بیاورد.

مشاوره تخصصی تزریق فیلر برای اولین بار در ایران

پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان در این زمینه آماده خدمت‌رسانی به شما است. ما قبل از شروع به کار، مشاوره تزریق ژل را برای شما عزیزان در نظر می‌گیرد تا با روند انجام کار، میزان اثربخشی و ماندگاری این روش و نتیجه نهایی آن آشنا شده و سپس بتوانید تصمیم نهایی را برای انجام یا عدم انجام این اقدام زیبایی اتخاذ کنید.

اهمیت مشاوره قبل از تزریق ژل

از آنجایی که فرآیند تزریق فیلر روند بسیار آسانی دارد و معمولاً در عرض نیم ساعت تا یک ساعت براساس شدت چین و چروک موجود در صورت انجام می‌شود، به همین دلیل آرایشگران نیز در سالن‌های زیبایی خود اقدام به تزریق ژل می‌کنند. این کار کاملاً اشتباه است. باید به غیر از مراکز درمانی و کلینیک‌ها، به سالن‌های زیبایی اعتماد کنید. در این قبیل سالن‌ها از کیفیت ژل اطمینان ندارید و غالباً از فیلر‌های اصل استفاده نمی‌شود. از طرف دیگر به دلیل اینکه آرایشگران تخصصی در این زمینه ندارند نمی‌توانند خدمات مشاوره قبل از تزریق ژل را برای شما ارائه کنند. اما این مشاوره از چه نظر اهمیت دارد:

  1. از یک سو باید مطمئن شوید که این روش برای شما اثربخش هست یا خیر. در حالی که در سالن‌های زیبایی به این موضوع توجه نمی‌شود و آرایشگران برای همه افراد تزریق فیلر را تجویز می‌کنند. گاهی اوقات شدت چین و چروک‌ها و عارضه‌هایی که در صورت وجود دارد به حدی زیاد است که تزریقی نمی‌تواند آن‌ها را برطرف کند و یا اینکه باید روش‌های ترکیبی را به کار ببریم تا نتیجه‌بخش باشد.
  2. در جلسه مشاوره قبل از تزریق ژل متخصص موظف است شما را با انواع فیلتر‌ها و اثربخشی آن‌ها آشنا کند. این در حالی است که در سالن‌های زیبایی پیرامون موضوع صحبتی نمی‌شود. همچنین لازم است در مورد نکات مراقبتی قبل و بعد از تزریق ژل اطلاعات کامل داشته باشید زیرا این موضوع بر روی نتیجه نهایی تزریق فیلر تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد.

اهمیت مشاوره قبل از تزریق ژل

بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد، پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان خدمات مشاوره قبل از تزریق ژل را برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا با پاسخگویی به تمامی سؤالات و بررسی شرایط اولیه فرد متقاضی بتوانیم بهترین تصمیم را برای شما اتخاذ کنیم.

نحوه دریافت مشاوره برای تزریق ژل

پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان روش‌های متعددی را جهت ارائه خدمات مشاوره قبل از تزریق ژل در نظر گرفته است. پیشنهاد می‌کنیم از یکی از دو روش زیر برای به دست آوردن پاسخ سوالات خود و بررسی وضعیت صورت جهت انجام تزریق ژل کمک بگیرید و سپس در صورتی که شرایط شما تایید شد، در جلسه مشاوره حضوری شرکت نمایید:

نحوه دریافت مشاوره برای تزریق ژل

نحوه مشاوره تزریق ژل به صورت تلفنی

مشاوره تزریق فیلر به صورت تلفنی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید پاسخ برخی از سوالات خود شامل زمان فعالیت کلینیک، نام متخصصان حاضر در این مرکز که تزریق ژل را انجام می‌دهند، شرایط لازم برای تزریق ژل، میزان هزینه در نظر گرفته شده برای انجام این اقدام زیبایی و سؤالاتی از این قبیل را مطرح کنید. مشاورین ما با حوصله و صبوری بدون اینکه هزینه‌ای دریافت نمایند آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

نحوه مشاوره تزریق ژل به صورت تلفنی

نحوه مشاوره تزریق ژل به صورت آنلاین

بهترین خدمات مشاوره تزریق ژل که در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان در نظر گرفته شده است، مشاوره تزریق فیلر به صورت آنلاین است.

همانگونه که در ابتدای مطلب گفته شد گاهی اوقات افراد متقاضی تزریق ژل اصلا کانون مناسبی برای این روش نیستند و باید از روش‌های ترکیبی استفاده کنند تا بتوانند شدت عارضه بروز کرده در صورت خود را برطرف ‌نمایند. ما خدمات مشاوره تزریق ژل به صورت آنلاین را در نظر گرفته‌ایم تا عکس چهره خود را برای کلینیک ارسال کرده و متخصصان عکس را بررسی کنند تا در تشخیص اولیه متوجه شوند که آیا تزریق ژل می‌تواند نتیجه خوبی را برای شما داشته باشد یا خیر.

برای گرفتن عکس علاوه بر اینکه باید در محیط روشن بایستید تا ریزترین چروک‌ها در صورت به طور کامل مشخص باشند، باید فلش دوربین خود را قطع کنید. عکس‌های شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت داشتن کیفیت مناسب و واضح بودن شرایط صورت، تصاویر در اختیار متخصص قرار خواهد گرفت تا در مورد وضعیت شما تصمیم‌گیری کند.

نحوه مشاوره تزریق ژل به صورت آنلاین

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

آیا تزریق ژل عوارض جدی را برای ما به همراه دارد؟

یکی از اقدامات زیبایی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین عوارض انجام می‌شود، تزریق فیلر است. البته اگر شما یک متخصص حرفه‌ای و متعهد را پیدا کنید، هیچ عارضه‌ای برای شما به همراه نخواهد داشت چون هم تزریق با ظرافت بالا انجام شده و هم از فیلر‌های باکیفیت استفاده می‌شود. اما رفتن به سراغ سالن‌های زیبایی ممکن است شما را در معرض تزریق ژل‌های منقضی و بی‌کیفیت قرار دهد که در این صورت واقعاً آسیب جدی را متحمل خواهید شد.

آیا اثر تزریق فیلر ماندگار است؟

تزریق ژل نهایتاً یک سال دوام دارد و بعد از آن برای اینکه دوباره همان چهره شاداب را داشته باشید باید برای تصویر فیلر اقدام کنید. البته براساس نوع ژل مورد استفاده، میزان ژله تزریق شده و البته مراقبت از شادابی پوست بعد از تزریق، میزان ماندگاری این روش متفاوت است.

آیا هزینه تزریق ژل زیاد می‌شود؟

در این مورد اجازه دهید متخصص با شما صحبت کند. براساس نوع فیلر مورد استفاده، میزان ژل تزریق شده و همچنین دستمزد متخصص و هزینه پایه کلینیک، مبلغی که افراد باید پرداخت کنند متفاوت است. اما آنچه مسلم است این است که شرکت‌های بیمه از شما حمایت نمی‌کنند چون تزریق ژل یک اقدام زیبایی محسوب می‌شود.

آیا مشاوره تزریق ژل رایگان است

پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مفتخر است اعلام نماید که خدمات مشاوره‌ تزریق ژل رایگان را برای همه عزیزان در سراسر کشور در نظر گرفته است تا افراد بدون اینکه نگرانی از این بابت داشته باشد بتوانند به صورت تلفنی و آنلاین خدمات مشاوره اولیه را دریافت کنند.

شما در هر منطقه از کشور که باشید به کارشناسان و متخصصان ما دسترسی خواهید داشت و در صورتی که کاندید مناسبی برای تزریق ژل بودید، اکنون زمانی را برای حضور در کلینیک در نظر می‌گیریم تا با متخصص صحبت کنید. در واقع خدمات رایگان مشاوره‌ این امکان را فراهم می‌کند که نیازی به مراجعه حضوری برای تشخیص اولیه نباشد چون این احتمال وجود دارد که فرد اصلا کاندید مناسب تزریق ژل نباشد و برای مشاوره اولیه به صورت حضوری، یک روز کاری خود را بیهوده هدر داده است.

مقاله قبلی
هزینه تزریق ژل در هر ناحیه چقدر است؟ (متوسط قیمت 1402)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید