تزریق ژل خط اخم با بهترین برندها، هزینه 1402

تزریق ژل خط اخم
امتیاز به این محتوا

اگر در میان دوستان یا آشنایان خود فردی عصبی و اخمو دارید، حتی بین دو ابروی او یک خط مشاهده می کنید که به تدریج عمیق تر شده و به یک شکاف تبدیل می گردد. به این خط، خط اخم گفته می شود و ظاهر شما را مسن تر نشان می دهد.

در ابتدا توصیه می کنیم که خلق و خوی خود را عوض کنید چون عصبی بودن، انسان را پیر می کند. سپس برای رفع آثار این بدخلقی، می توانید تزریق ژل خط اخم را انجام دهید. البته توجه داشته باشید که برای این کار باید به سراغ متخصصین توانمند بروید تا از نتیجه و کیفیت نهایی کار مطمئن شوید. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با کمک پزشکان مجرب و تحت شرایط استاندارد، تزریق فیلر خط اخم را برای شما عزیزان انجام خواهد داد. کافی است تاییدیه دکتر را برای تزریق دریافت نمایید.

تزریق فیلر به خط اخم چیست؟

نحوه تزریق ژل خط اخم

 1. قبل از هر چیز لازم است پوست در ناحیه خط اخم استریل شده و سپس تزریق بی حسی انجام شود تا در حین کار درد نداشته باشید.
 2. متخصص با استفاده از سرنگ های مخصوص، ژل را به خط اخم تزریق خواهد کرد. این کار باید با مهارت صورت گیرد تا به بافت ها و عروق خونی آسیب وارد نشود.
 3. در نهایت، از کمپرس یخ برای رفع التهاب و کبودی پوست استفاده خواهد شد.

بهترین مارک تزریق ژل خط اخم

کافی است کمی در بازار فروش ژل جست و جو کنید تا متوجه شوید چه تعداد برند در این زمینه فعالیت می کنند. متاسفانه از زمانی که تزریق ژل با استقبال مردم مواجه شد، افراد سودجو نیز از این فرصت استفاده کرده و شروع به تولید محصولات تقلبی کردند. درنتیجه اگر متخصص به سراغ این قبیل ژل ها برود، شما دچار عوارض بسیار بدی خواهید شد. پیشنهاد می کنیم از پزشک خود در مورد نام برند سوال کنید تا متوجه شوید آیا مارک ژل مورد استفاده در لیست بهترین ها قرار دارد یا خیر. چند مورد از بهترین مارک های تزریق ژل خط اخم عبارتند از:

 1. ژل ژوویدرم
 2. ژل تئوسیال
 3. ژل رستیلن
 4. ژل استایلج
 5. ژل بلترو

ماندگاری تزریق ژل خط اخم

ماندگاری تزریق فیلر خط اخم

خط اخم از جمله عارضه هایی است که نه تنها بر زیبایی چهره تاثیر می گذارد بلکه از دید دیگران، شما فردی بسیار بداخلاق و اخمو به نظر خواهید رسید. هیچ کس از وجود این شکاف در پیشانی راضی نیست و همه افراد به دنبال یک راهکار دائمی برای رفع آن هستند. یکی از سوالات مراجعه کنندگان از متخصص در جلسه مشاوره تزریق ژل، مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر خط اخم است. چند عامل در این مورد دخیل هستند:

 1. برای تزریق فیلر، از کدام برندهای تولید کننده استفاده می شود؟
 2. آیا متخصص با مهارت بالا تزریق را انجام داده و باعث آسیب های بافتی نشده است؟
 3. آیا مراقبت های بعد از تزریق ژل خط اخم را جدی گرفته اید تا دچار عوارضی همانند عفونت نشوید؟
 4. به نوشیدن آب کافی اهمیت می دهید؟ توجه داشته باشید که نوشیدن آب، سرعت جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل را کند کرده و در نتیجه طول عمر تزریق بیشتر می شود.

مشاهده این مطلب : تزریق ژل چانه

مراقبت های تزریق ژل خط اخم

مراقبت های قبل از تزریق فیلر خط اخم

اگر بعد از جلسه مشاوره مشخص گردید که شما کاندید مناسبی برای تزریق ژل خط اخم هستید، باید نکات زیر را قبل از تزریق رعایت نمایید:

 1. افرادی که از مشروبات الکلی و دخانیات استفاده می کنند، باید این عادت نادرست را مدتی قبل از تزریق فیلر، کنار بگذارند.
 2. مصرف داروهای رقیق کننده و منعقد کننده خون، دو هفته قبل از تزریق ژل ممنوع است. حتی خوراکی هایی که حاوی ویتامین E هستند را نباید مصرف کنید.
 3. در روز تزریق ژل، صورت باید عاری از هرگونه ماده آرایشی باشد.
 4. شب قبل، حتماً دوش بگیرید تا پوست از میکروب ها و آلاینده ها پاک شود.

مراقبت های بعد از تزریق ژل خط اخم

 1. تا مدتی بعد از تزریق فیلر خط اخم، باید مشروبات الکلی و دخانیات را کنار بگذارید.
 2. ممکن است بعد از اتمام کار، درد داشته باشید. مصرف مسکن با نظر متخصص، به رفع درد کمک می کند.
 3. یکی از عارضه های جانبی تزریق فیلر، التهاب، کبودی و ورم پوست است. جایی برای نگرانی نیست چون بعد از چند روز، تمامی این عوارض رفع می گردد. البته کمپرس یخ، به تسریع بهبودی کمک می کند ولی باید طرز استفاده از آن را تحت نظر متخصص آموزش ببینید.
 4. افرادی که تزریق ژل خط اخم انجام می دهند، تا مدتی باید از شوینده مناسب استفاده کنند تا هم تاثیر سوء بر نتیجه تزریق نداشته و هم با از بین بردن میکروب ها، خطر عفونت را دفع کند.
 5. پزشک برای شما داروهایی تجویز می کند که باید به طور کامل مصرف کنید.
 6. انجام فعالیت و ورزش های سنگین، باعث از بین رفتن تمامی زحمات شما خواهد شد لذا تا زمانی که متخصص توصیه می کند، این فعالیت ها را کنار بگذارید.
 7. بعد از تزریق فیلر خط اخم، به هیچ عنوان نباید به صورت خود فشار وارد کنید. خاراندن و ماساژ دادن، ممنوع است. حتی در زمان استراحت کردن نیز باید مراقبت نحوه خوابیدن خود باشید.
 8. مصرف آب کافی، ماندگاری تزریق ژل خط اخم را بیشتر می کند لذا حتما بعد از اتمام کار، روزانه به مقدار کافی آب بنوشید.

مشاهده این مطلب : زاویه سازی صورت با ژل یا چربی

عوارض احتمالی تزریق فیلر به خط اخم

تمام متد های زیبایی، در کنار مزیت هایی که دارند، ممکن است عوارضی را نیز با خود به همراه داشته باشند. تزریق ژل خط اخم نیز از این قاعده مستثنی نیست. عوارض این نوع تزریق عبارتند از:

 1. همانگونه که گفته شد، بعد از تزریق ممکن است با التهاب و کبودی پوست مواجه شوید. در این صورت کمپرس یخ کمک می کند این عارضه موقتی، هر چه زودتر برطرف گردد.
 2. برخی از عوارض، ناشی از خطای پزشک است. اگر متخصص مهارت و ظرافت عمل کافی در استفاده از سرنگ نداشته باشد، ممکن است باعث پاره شدن عروق خونی در محل خط اخم گردد. در این صورت خون در بین دو ابرو لخته می شود.
 3. متخصص باید دانش کافی برای تعیین دوز مورد نیاز جهت تزریق فیلر داشته باشد. اگر مقدار مورد استفاده، بیشتر از حد نیاز باشد، به سلول های پوستی آسیب وارد می شود به گونه ای که قادر به تولید کلاژن نخواهند بود. در نتیجه پوست بین دو ابرو، بسیار خشک خواهد شد.
 4. در صورتی که دکتر از ژل تقلبی استفاده کند، عوارض خطرناکی را برای شما به دنبال خواهد داشت و حتی ممکن است به قیمت از دست رفتن زیبایی چهره تمام شود.
 5. از دیگر عوارض احتمالی تزریق فیلر خط اخم، عفونت است که به دلیل استریل نبودن تجهیزات و محیط و همچنین عدم توجه به مراقبت های بعد از تزریق رخ می دهد.

هزینه تزریق ژل خط اخم

هزینه تزریق ژل خط اخم در سال ۱۴۰۲

قطعا برای شما این موضوع مهم است که قیمت تزریق ژل خط اخم چقدر خواهد بود؟ البته اشتباهی که برخی افراد مرتکب می شوند این است که تنها به بحث هزینه ها توجه داشته و به سراغ کلینیک هایی می روند که کمترین قیمت را دارند و غالبا از ژل های تقلبی استفاده می کنند. در این صورت سلامتی شما به خطر خواهد افتاد و زیبایی صورت را از دست می دهید. بنابراین بهتر است بعد از پیدا کردن بهترین دکتر، در جلسه مشاوره از او در مورد هزینه تزریق فیلر خط اخم سوال کنید. به طور کلی میزان ژل مورد نیاز، عمق خط اخم، برند ژل مورد استفاده، هزینه تزریق ژل و کلینیک و دستمزد پزشک و… تعیین کننده هزینه نهایی کار خواهد بود.

مقاله قبلی
زاویه سازی صورت با ژل یا چربی، کدام بهتر است؟
مقاله بعدی
تزریق ژل چانه – عکس قبل و بعد، مدت زمان ماندگاری آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید