تزریق ژل به صورت با بهترین برندها + قبل و بعد از فیلر صورت

تزریق ژل به صورت
امتیاز به این محتوا

انسان همیشه به دنبال زیبایی و رسیدن به کمال است. به همین دلیل است که کوچکترین عیب در چهره، تاثیر منفی بر روح و روان ما خواهد گذاشت و اعتماد به نفس را کم می کند. این یک حقیقت است که با افزایش سن، علائم پیری با کاهش حجم صورت و چین و چروک، رویت می شوند. درست است که پیری بخشی از زندگی است اما همه ما به دنبال این هستیم که پیری را به تاخیر بیندازیم.

خوشبختانه راهکارهای زیادی برای رفع علائم افزایش سن در چهره وجود دارد که تزریق ژل به صورت، یکی از متدهای بسیار موثر و تاثیرگذار است. از زمانی که این روش به دنیا معرفی شد، کلینیک های زیبایی در کشور فعالیت خود را در این زمینه نیز بسط دادند. در حال حاضر پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با تیمی از بهترین متخصصین و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، تزریق فیلر به صورت را برای شما عزیزان انجام می دهد.

ما در ابتدا جلسه مشاوره را برای شما عزیزان برگزار می کنیم تا از یک سو ناحیه ای از چهره که به تزریق نیاز داشته بررسی شود و از سویی دیگر سلامت عمومی بدن تایید گردد. اگر کاندید مناسبی بودید، کار تحت نظر پزشکان حرفه ای شروع خواهد شد.

طریقه تزریق ژل به صورت

نحوه تزریق ژل به صورت

در ابتدا لازم است چگونگی تزریق فیلر را توضیح دهیم. ژل هایی که در بازار وجود دارند از نظر برند، مدت زمان ماندگاری و کیفیت، با هم تفاوت دارند. اگر تزریق فیلر را تحت نظر کلینیک های معتبر انجام دهید، مطمئن خواهید بود که این کار با دقت بالا و با استفاده از فیلرهای مناسب انجام خواهد شد. روش کار به شرح زیر است :

  1. در ابتدا لازم است پوست صورت استریل و بی حسی موضعی انجام شود.
  2. تزریق با کمک سرنگ های مخصوص انجام خواهد شد. این کار به ظرافت و دقت بسیار زیاد نیاز دارد تا نه تنها سلامت فرد حفظ شده بلکه اثرات جانبی همانند عدم تقارن، ناهمواری پوستی و.. را به همراه نداشته باشد.
  3. در نهایت، پزشک از کمپرس یخ استفاده می کند تا التهاب و کبودی پوست رفع شود.

تزریق فیلر به گونه ها 

تزریق ژل به گونه ها

یکی از رایج ترین کاربردهای تزریق ژل، تزریق فیلر به گونه ها است. کسانی که می خواهند گونه های برجسته و زیبایی داشته باشند و یا افرادی که با افزایش سن، دچار کاهش حجم و چروکیدگی گونه ها شده اند، می توانند از طریق تزریق فیلر، زیبایی چهره خود را بازگردانند. البته به شما توصیه می کنیم این کار را به متخصصین توانمند و حرفه ای بسپارید. آیا می دانید اگر پزشک ظرافت عمل نداشته باشد ممکن است گونه ها با هم متقارن نشوند؟

تزریق ژل به زیر چشم

برخی از افراد از سیاهی، گودی و چروکیدگی پوست زیر چشم خود ناراحت هستند. این عارضه ها به دلیل عدم مراقبت اصولی از پوست رخ می دهد. به هر حال اگر دچار چنین مشکلاتی در پوست چشم شده اید، جایی برای نگرانی نیست چرا که تزریق ژل زیر چشم یکی از روش های بسیار مفید برای درمان خواهد بود. البته با توجه به اینکه پوست زیر چشم بسیار نازک و حساس است، نباید به هر متخصص برای اینکار اعتماد کنید. یک بی دقتی در وارد کردن سرنگ کافی است تا حتی به بینایی آسیب وارد شود.

تزریق ژل به چانه

تزریق ژل به چانه برای کسانی که به زاویه دار بودن چهره خود علاقمند هستند، یک راهکار بسیار عالی است. اگر این کار به درستی انجام شود، فرم ایده آل چهره را به دست خواهید آورد منتهی نتیجه نهایی، به مهارت متخصص بستگی دارد که بعد از اتمام کار، تقارن چهره در سمت چانه، حفظ شود.

تزریق ژل به خط خنده

افرادی که خنده رو هستند، به مرور زمان شاهد شکل گیری یک خط در انتهای لبخند خود خواهند بود که به آن خط خنده گفته می شود. این خط به تدریج عمیق تر خواهد شد. از طرفی با افزایش سن، توانایی سلول های پوستی برای تولید کلاژن کاهش پیدا می کند و در نتیجه خط لبخند ترمیم نمی شود. اما تزریق فیلر به خط خنده، یک راهکار بسیار موثر برای برطرف کردن این شکاف در چهره است.

تزریق فیلر به بینی

تزریق ژل به بینی

بینی های بسیار کشیده منقار شکل، قوز بینی، گودی بینی و…. از جمله مشکلاتی است که زیبایی چهره را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. اغلب افراد فکر می کنند برای داشتن بینی زیبا، باید به سراغ جراح بروند اما در صورتی که عارضه های فعلی زیاد حاد نباشند، تزریق ژل به بینی گزینه مناسب تری خواهد بود. از یک سو سریع تر به نتیجه ایده آل رسیده و از سویی دیگر هزینه کار کمتر از جرحی بینی است. البته باید متخصص وضعیت بینی را بررسی کند تا مشخص شود آیا عارضه فعلی با تزریق فیلر قابل رفع است یا خیر.

تزریق ژل به پیشانی

بیشترین چین و چروک هایی که در صورت وجود دارد، در پیشانی شکل می گیرند. حالات مختلف چهره در زمان گریه، خنده، حتی صحبت کردن و… باعث تغییر عضلات پیشانی شده و منجر به تشکیل شیارهای بسیار ریزی خواهد شد که به تدریج، عمیق تر شده و چین و چروک ها رویت می گردند. تزریق ژل به پیشانی به رفع این چروک ها و جوان تر شدن چهره کمک می کند.

بررسی انواع فیلر پوستی

در مقالات متعدد ذکر شد که انواع فیلر پوستی در بازار وجود دارد و برخی از آن ها تقلبی هستند. ژل ها از نظر ماندگاری، اصل یا تقلبی بودن و نام برند، به دسته های مختلف تقسیم می شوند. اما نکته ای که اهمیت بسیار زیادی داشته و لازم است به طور اختصاصی پیرامون آن صحبت شود، بررسی ماندگاری فیلرهای پوستی است. ژل ها از این منظر به دو دسته تقسیم می شوند:

فیلرهای دائمی یا غیر قابل جذب

همانگونه که از نام این دسته از فیلرها مشخص است، وقتی به پوست تزریق می شوند، به هیچ عنوان جذب بدن نشده و برای همیشه اثر آن باقی می ماند. از دید مردم عادی، این دسته از فیلرها، بسیار عالی هستند اما لازم است بدانید که عمده این ژل ها، مورد تایید اتحادیه های اروپا و استرالیا نیستند و عوارض خطرناکی را به دنبال دارند. برای مثال اغلب افرادی که از فیلرهای دائمی در صورت استفاده می کنند، با مشکل گلوله شدن ژل در چهره مواجه می شوند که تا 5 سال اثر آن باقی می ماند. به همین دلیل است که فیلرهای دائمی مورد تایید FDA، تنها برای برطرف کردن چروک های بسیار عمیق پوست استفاده می شوند.

فیلرهای موقت یا قابل جذب

فیلرهای قابل جذب، بهترین نوع ژل ها برای تزریق هستند که از هیالورونیک اسید، کلاژن، کلسیم هیدروکسی آپاتیت و پلی لاکتیک اسید ساخته می شوند. در حال حاضر فیلرهای قابل جذب در کلینیک های زیبایی برای تزریق ژل به صورت استفاده می شوند و عوارضی را برای مراجعه کننده نخواهند داشت. کلاژن، یکی از مهمترین پروتئین های پوستی است که به استحکام پوست کمک می کند.

با افزایش سن، کلاژن کاهش یافته و پوست افتاده و شل می شود. فیلرهای حاوی کلاژن، به جوانسازی و سفت شدن پوست کمک کرده و در نتیجه چین و چروک ها کاهش پیدا می کند. اما این فیلرها ماندگاری کوتاه مدت دارند به همین دلیل متخصص به صورت خالص از این ژل استفاده نمی کند. هیالورونیک اسید یکی از مهمترین پلی ساکاریدهای مهم بدن است که توسط پوست نیز تولید می شود. بنابراین وقتی فیلر حاوی این ماده به پوست تزریق شود، به افزایش حجم و جوان شدن پوست کمک می کند این ژل حداکثر تا یک سال ماندگاری دارد.

قیمت تزریق ژل به صورت

قیمت تزریق ژل به صورت

هزینه تزریق فیلر صورت بستگی به برندهای ژل دارد که به طور میانگین از هر سی سی 1.900.000 تومان تا 2.500.000 تومان متغییر می باشد.

مقاله قبلی
تزریق ژل خط خنده – قیمت، ماندگاری و بهترین مارک ژل خط خنده
مقاله بعدی
تزریق ژل زیر چشم [ نتیجه، مراقبت ها + هزینه 1402 ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید