کپسول درموبلا گلدن لایف Dermo Bella

قرص dermo-bella
امتیاز به این محتوا

داشتن پوستی شاداب و جوان، مو‌های پرپشت و حتی ناخن‌های زیبا، به شدت بر روی اعتماد به نفس ما و شرایط روحی ما تأثیر خواهد گذاشت. کافی است یک مشکل کوچک در ناخن‌ها به وجود بیاید تا متوجه شوید این موضوع چه اندازه می‌تواند شما را از نظر روحی اذیت کند. بالاخره در زمان دست دادن با طرف مقابل وضعیت ناخن‌های شما می‌تواند باعث خجالت شما شود.

اما با وجود محصولات مراقبت از پوست و مکمل‌هایی که در بازار وجود دارد، اصلاً نباید نگران این موضوع باشید. برای مثال کپسول درموبلا گلدن لایف Dermo Bella یکی از بهترین مکمل‌هایی است که نه تنها بر روی مو بلکه حتی بر روی پوست و ناخن شما تأثیر گذاشته و باعث بهبود وضعیت پوستی شما، کمک به جوانسازی پوست و جلوگیری از بد فرم شدن ناخن‌های شما خواهد داشت. در این مطلب با ما همراه باشید تا خواص قرص درموبلا را با هم بررسی کنیم.

قرص درموبلا برای مو

قرص درموبلا یک مکمل چند منظوره است که می‌تواند باعث تقویت پوست، مو و ناخن‌های شما شود. بنابراین هزینه‌ای که شما برای خرید این مکمل صرف می‌کنید، واقعا مقرون به صرفه است. این قرص از چند منظر باعث افزایش سلامتی شما و زیباتر شدن چهره و ظاهر شما خواهد شد. قرص درموبلا یک مولتی ویتأمین غنی از انواع ویتامین و مواد معدنی است که تأثیرات بسیار معجزه‌آسایی دارد. از جمله مهم‌ترین تأثیرات قرص درموبلا برای پوست و مو عبارتند از:

 1.  کمک به بهبود رشد مو‌ها و درمان ریزش مو
 2.  افزایش ضخامت مو و تقویت ساقه مو
 3.  نرم کردن ساقه مو و در نتیجه خوش حالت شدن مو‌ها
 4.  جلوگیری از سفید شدن مو‌ها در دوران جوانی
 5.   افزایش ضخامت ناخن‌ها
 6.  جلوگیری از شکستن ناخن و پیشگیری از ابتلا به بیماری بیماری‌های ناخن
 7.   افزایش شادابی پوست و کاهش چین و چروک‌های پوستی
 8.   افزایش کلاژن‌سازی پوست صورت و جلوگیری از پیری زودرس
 9.  کاهش میزان ابتلا به آکنه و زخم‌های پوستی
 10.    درمان‌کننده خشکی و حساسیت پوست

محصولات بیشتر: ماینوکسیدیل (روگین) درمان ریزش مو و نکات مصرف

قرص Dermo Bella برای مو

ترکیبات قرص درموبلا

آنچه باعث شده است که قرص درموبلا یک مکمل چند منظوره شناخته شود، ترکیباتی است که در داخل این قرص به کار رفته است. البته لازم است این نکته را متذکر شویم که این مکمل بیشتر بر روی مو‌ها تأثیر می‌گذارد و در واقع به عنوان یک قرص تقویت مو شناخته شده است اما از تأثیرات جانبی آن بر روی پوست و ناخن نباید غافل شد. مهمترین ویتأمین‌های قرص درموبلا عبارتند از:

 •   ویتأمین A

ویتأمین A باعث بازسازی و جوانسازی پوست، کاهش چین و چروک‌های پوستی، درمان جای زخم و افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست شما می‌شود.

 •  ویتأمین C

این ویتأمین در کنار تحریک تولید کلاژن و کراتین که باعث شادابی پوست و نرم شدن مو‌ها می‌گردد، بر روی وضعیت ناخن‌ها تأثیر گذاشته و ناخن‌های شما را مستحکم می‌کند. ویتأمین C یک آنتی‌اکسیدان قوی است که پوست، ناخن و موی شما را از رادیکال‌های آزاد حفظ می‌کند.

 •   بیوتین یا ویتأمین B7

یکی از مهمترین ویتأمین‌هایی که به درمان ریزش مو کمک می‌کند، بیوتین نام دارد. بنابراین شما با مصرف قرص درموبلا به جلوگیری از ریزش مو و ضخیم شدن مو‌ها و ناخن‌ها کمک می‌کنید.

ترکیبات قرص درموبلا

 •   ویتأمین E

از دیگر ویتأمین‌های آنتی اکسیدانی که باعث حفظ سلامت تار‌های مو، ناخن‌ها و پوست شما می‌گردد، ویتأمین E نام دارد. این ویتأمین همچنین باعث افزایش خونرسانی به سمت فولیکول‌های مو می‌شود. بنابراین از ریزش مو‌ها نیز جلوگیری خواهد کرد.

 •   ویتأمین D

همان‌گونه که مقداری ویتأمین D یکی از مهمترین ویتأمین‌ها برای استحکام استخوان‌ها شناخته شده است. در نتیجه ناخن‌های شما را مستحکم می‌کند. اما در کنار این خاصیت، باید به افزایش آبرسانی به پوست و شاداب شدن پوست و مو نیز اشاره کنیم.

اما در کنار ویتأمین‌ها، مواد معدنی زیادی نیز در قرص درموبلا به کار برده شده است که باعث افزایش خواص آن در زمینه تقویت رشد مو و بهبود وضعیت پوست و ناخن‌ها می‌شود. این مواد معدنی عبارتند از:

 • آهن

همانگونه که می‌دانید آهن یکی از عناصر ضروری برای رشد مو به حساب می‌آید. کمبود آهن به دلیل کاهش اکسیژن‌رسانی در بدن، نه تنها بر روی سلول‌های بدن و سلامت اعضای بدن تاثیر می‌گذارد، بر فولیکول‌ها نیز تأثیر گذاشته و باعث چروک شدن پوست، ریزش مو‌ها و نرم شدن ناخن‌ها می‌گردد.

 •  زینک

روی یکی از عناصر حیاتی برای بدن شناخته شده است چون بر روی فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها تأثیر می‌گذارد. این عنصر باعث افزایش سنتز کلاژن و در نتیجه کمک به شادابی پوست و همچنین تنظیم میزان چربی پوست سر می‌شود. بنابراین زینک پلاس می‌تواند باعث جلوگیری از ریزش مو، کنترل چربی سر و بازسازی پوست سر ‌شود.

 • کلسیم

کلسیم نقش استحکامی در بدن را ایفا می‌کند. بنابراین وقتی شما از قرص درموبلا استفاده می‌کنید، به افزایش ضخامت ناخن‌ها، افزایش ضخامت تار مو و حتی قوای پوست خود کمک خواهید کرد. فراموش نکنید کلسیم عنصر مهمی برای پمپاژ خون در قلب به حساب می‌آید. بنابراین از طریق تنظیم فشار خون، بر روی سلامت بدن شما نیز تأثیر خواهد گذاشت.

 • مس

از دیگر عناصر معدنی که در قرص درموبلا به کار برده شده است، مس نام دارد. از مهمترین تأثیرات این عنصر باید به تحریک فولیکول‌های مو، افزایش رشد مو‌ها و در نتیجه کاهش ریزش مو، افزایش ضخامت ناخن و افزایش جذب اکسیژن اشاره کرد که باعث حفظ سلامت سلول‌های پوستی، کاهش التهاب پوست و در جوانسازی پوست شما می‌گردد.

 • سیلیکا

همانگونه که بار‌ها گفته‌ایم، کلاژن باعث شادابی و استحکام پوست شما می‌گردد. برای ساخت کلاژن عنصر سیلیکا مورد نیاز است. بنابراین حضور سیلیکا در قرص درموبلا، به سفت شدن پوست شما کمک خواهد کرد. در کنار این خاصیت، باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود.

 • عنصر منیزیم

از مهمترین وظایف عنصر منیزیم باید به فعال کردن برخی از آنزیم‌ها، کمک به انقباض طبیعی ماهیچه‌ها، حفظ چربی و رطوبت پوست سر، جلوگیری از چین و چروک پوستی و همچنین درمان ریزش مو‌ها و تقویت مو‌ها اشاره کنیم.

 • عنصر ید

کمبود ید در بدن بر روی فعالیت غده تیروئید تأثیر می‌گذارد. بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو می‌گردند، به اختلالات هورمون‌های تیروئیدی مبتلا هستند. بنابراین شما با مصرف قرص درموبلا به تنظیم سطح ید در بدن و در نتیجه تنظیم فعالیت هورمون تیروئید کمک می‌کید. پس هم از ریزش مو‌ها جلوگیری خواهد کرد و هم می‌تواند وضعیت پوست را بهبود بخشد.

 • عنصر منگنز

درست است که منگنز عنصر کم مصرف به حساب می‌آید ولی ضروری است و برای تولید کلاژن و بهبود زخم‌های پوستی، ترمیم آسیب‌های پوستی و همچنین تقویت پوست و مو بسیار مهم است.

مصرف قرص Dermo Bella

قرص درموبلا بهتر است یا هیرویت؟

خوشبختانه مکمل‌های زیادی وجود دارد که برای درمان ریزش مو، تقویت پوست و ناخن‌ها اثر بخش هستند. برای مثال حتماً تاکنون شنیده‌اید که قرص هیرویت یکی از قرص‌های بسیار مفید برای افزایش تراکم مو‌ها معرفی شده و اغلب متخصصان برای افرادی که در آستانه ریزش مو هستند، هیرویت را تجویز می‌کنند. حتماً با مطالعه این مطلب، این سؤال برای شما به وجود آمده است که قرص درموبلا بهتر است یا هیرویت؟

در پاسخ به این سؤال باید نگاهی به ترکیبات به کار رفته در قرص هیرؤیت نیز داشته باشید که ما در یک مقاله به صورت مجزا این قرص را برای شما معرفی کرده‌ایم. بنابراین اگر شما این مقاله را در کنار مقاله معرفی قرص هیرویت قرار دهید، متوجه خواهید شد هیرویت یک مکمل کامل‌تری شناخته شده است و از طرف دیگر ویتأمین‌های محلول در چربی ندارد بنابراین شما بدون اینکه نگرانی از بابت مسمومیت ناشی از تجمع ویتأمین‌ها در کبد داشته باشید، می‌توانید از قرص هیرؤیت استفاده کنید.

آیا کپسول درموبلا چاق کننده است؟

سؤالی که ممکن است برای شما به وجود آمده باشد این است که با توجه به وجود عنصر زینک یا روی در داخل قرص درموبلا، آیا این قرص منجر به چاقی می‌شود؟. میزان این عنصر در قرص درموبلا به حدی نیست که بر روی افزایش وزن شما تأثیر داشته باشد.

البته شما باید قبل از شروع به مصرف، حتماً با یک متخصص مشورت نمایید چون باید آزمایش خون انجام دهید تا دلیل ریزش مو و همچنین کمبود عناصر معدنی در بدن مشخص گردد تا میزان مصرف قرص درموبلا برای شما تجویز شود. در این صورت بدون اینکه قرص درموبلا عارضه‌ای برای شما داشته باشد و بدون تأثیر بر روی وزن بدن، می‌توانید از خواص مفید این مکمل بهره‌مند شوید.

مقاله قبلی
ماینوکسیدیل (روگین) درمان ریزش مو و نکات مصرف
مقاله بعدی
14 کرم و سرم ضد لک و روشن کننده پوست قوی (خارجی و ایرانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید