مشاوره رایگان جراحی بینی به صورت تلفنی و آنلاین

مشاوره رایگان جراحی بینی به صورت تلفنی و آنلاین
امتیاز به این محتوا

آمار نشان می‌دهد که در بین عمل‌های زیبایی، جراحی بینی با استقبال بسیار زیادی در بین مردم کشور ایران مواجه شده و حتی گاهی نوجوانان نیز تصمیم می‌گیرند در همین سن این عمل را انجام دهند. مهمترین اقدامی که برای عمل بینی چه از نوع زیبایی و چه از نوع درمانی باید انجام داد، مشاوره جراحی بینی است.

مشاوره با هدف افزایش آگاهی فرد متقاضی و از طرف دیگر بررسی کامل وضعیت او توسط متخصص انجام می‌گیرد تا هر دو طرف به اطلاعات کامل رسیده و بتوان براساس این اطلاعات به دست آمده، تصمیم درست را اتخاذ کرد. کلینیک مارال سلامت ایرانیان خدمات مشاوره جراحی بینی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. ما به خوبی می‌دانیم که میزان آگاهی فرد متقاضی باعث می‌شود که انتظار کاملاً منصفانه‌ای در مورد عمل بینی داشته و در نتیجه به خوبی با متخصص همکاری کند.

مشاوره قبل از جراحی بینی

اهمیت مشاوره قبل از جراحی بینی

اجازه دهید برای اینکه اهمیت مشاوره قبل از عمل بینی را درک کنید چند مورد را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم:

  1.  سن فرد متقاضی برای جراحی بینی اهمیت بسیار زیادی دارد. متاسفانه برخی از متخصصان در کشور بدون توجه به این موضوع، تنها به درخواست فرد توجه می‌کنند و در نتیجه این عمل را انجام می‌دهند. در صورتی که یک متخصص مجرب می‌داند اگر فرد در سنین کمتر از ۲۰ سال است باید این دوران را سپری کند مگر اینکه دچار شکستگی در ناحیه بینی شده و راهی جز عمل نباشد. چون وقتی که استخوان صورت در حال رشد است، انجام دادن هر نوع جراحی برای استخوان‌های صورت یک کار کاملاً اشتباه است.
  2.  از طرف دیگر در جلسه مشاوره باید وضعیت سلامت فرد را بررسی کنیم. ابتلا به برخی از بیماری‌ها محدودیت بزرگی را برای عمل بینی ایجاد می‌کند. بنابراین باید تست‌هایی را که متخصصین می‌خواهد را انجام دهیم و نتیجه را در جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی ارائه نماییم تا بتواند وضعیت سلامت ما را کنترل کند.
  3.  آگاهی فرد متقاضی از نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی، تاثیر بسیار زیادی بر روند عمل، دوره نقاهت و نتیجه نهایی عمل خواهد گذاشت. یکی از مهمترین دلایل اهمیت مشاوره قبل از عمل بینی، بحث ارائه اطلاعات کامل به فرد متقاضی برای مراقبت از خود است.

مطالب بیشتر: کرم بعد از جراحی بینی

نحوه دریافت مشاوره برای جراحی بینی

حتماً این سؤال برای شما به وجود آمده است که چگونه می‌توانیم از خدمات مشاوره کلینیک مارال سلامت ایرانیان جهت انجام جراحی بینی بهره‌مند شویم؟ ما دو راه را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که براساس نیاز خود می‌توانید از یکی از این روش‌ها برای دریافت خدمات مشاوره از کارشناسان و کادر درمان ما استفاده کنید:

نحوه دریافت مشاوره برای جراحی بینی

نحوه مشاوره جراحی بینی به صورت تلفنی

در صورتی که تنها می‌خواهید پاسخ برخی از سوالات همانند متخصصان فعال در کلینیک، هزینه در نظر گرفته شده برای جراحی بینی، بهترین زمان برای انجام این عمل، خدمات در نظر گرفته شده توسط کلینیک و مواردی از این قبیل را به دست بیاورید، با کمک مشاوره تلفنی جراحی بینی، امکان ارائه پاسخ به شما عزیزان فراهم شده است. ما کارشناسان آگاه و کاملاً حرفه‌ای که با صبوری به سوالات شما پاسخ می‌دهند را برای خدمات مشاوره تلفنی در نظر گرفته‌ایم.

نحوه مشاوره جراحی بینی به صورت تلفنی

نحوه مشاوره جراحی بینی به صورت آنلاین

از آنجایی که ما در کلینیک مارال سلامت ایرانیان متقاضیان زیادی از اقصی نقاط کشور داریم، بنابراین به خوبی می‌دانیم که رفت و آمد از یک استان به استان دیگر برای همه افراد سخت است به خصوص اینکه شاید در جلسه مشاور شرکت کنند و متوجه شوند که اصلاً کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیستند و در نتیجه یک روز کاری خود و حتی هزینه‌ای را هدر داده‌اند. به همین خاطر ما مشاوره آنلاین را نیز در نظر گرفته‌ایم.

می‌توانید از فرم بینی خود با تلفن همراه یا دوربین، عکس بگیرید و یا اگر قبلاً به متخصصان دیگری مراجعه کرده و عکس‌های کامل از ساختار داخلی بینی خود و آزمایشات را در اختیار دارید آن‌ها را به صورت آنلاین به کارشناسان ما تحویل دهید. متخصصان در کلینیک مارال سلامت ایرانیان با بررسی این موارد به شما می‌گویند که آیا امکان انجام جراحی برای شما وجود دارد یا خیر. در صورتی که نظر متخصص مثبت بود، می‌توانید در جلسه مشاوره حضوری شرکت کنید.

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

آیا همه افراد می‌توانند جراحی بینی را انجام دهند؟

متاسفانه محدودیت‌هایی برای عمل بینی وجود دارد که باعث می‌شود همه افراد کاندید مناسب برای انجام این جراحی نباشند. برای مثال در دوران بلوغ انجام این جراحی ممنوع است. یا اینکه اگر به برخی از بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت و بیماری‌های عفونی مبتلا هستید محدودیت بزرگی برای شما وجود دارد.

آیا هزینه جراحی بینی گران می‌شود؟

در این مورد باید به وضعیت بینی شما نگاه کنیم. تیپ بینی، میزان عارضه موجود در داخل بینی و در نتیجه میزان نیاز به دستکاری ساختار داخلی بینی، عوامل مهم هستند که عمده هزینه‌ها را تعیین می‌کنند. اما در صورتی که متخصص در یک نامه تأیید کند که انجام این جراحی در راستای درمان مشکلات تنفسی فرد انجام شده است، شرکت بیمه بخشی از مبلغ را به شما پرداخت خواهد کرد.

آیا هزینه جراحی بینی گران می‌شود؟

آیا ممکن است به جراحی بینی ترمیمی نیاز داشته باشیم؟

در صورتی که متخصص در حین عمل دقت کافی به خرج نداده و در نتیجه هنوز عارضه‌ای در ساختار داخلی باقی بماند و یا اگر در دوره نقاهت از بینی خود مراقبت نکنید و در نتیجه ناخواسته ضربه یا فشاری به بینی وارد شود، احتمال دارد که ساختار تیغه میانی دچار مشکلاتی شود و بعد از سپری شدن دوره چند ماهه، متخصص متوجه شود که لازم است که جراحی ترمیمی را برای شما انجام دهد.

مقاله قبلی
شکستگی بینی؛ دلایل و روش های درمان بدون جراحی و با جراحی
مقاله بعدی
کرم ترمیم کننده بعد از جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید