درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تغذیه بعد از لیپوماتیک

تغذیه بعد از لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک یکی از بی خطر ترین عمل های زیبایی برای رسیدن به اندام دلخواه و حذف سلول های چربی زائد است. همانطور که می دانید در طی عمل زیبایی lipomatic سلول های چربی زائد از بدن خارج می شود.

 

تغذیه بعد از لیپوماتیک

 

به همین دلیل ممکن است این سوال ایجاد شود که آیا نتیجه عمل زیبایی lipomatic دائمی است؟ در صورتی که تغذیه مناسب بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic رعایت شود می تواند نتیجه را به طور دائمی داشته باشید.

تغذیه عامل مهمی در نتیجه عمل زیبایی لیپوماتیک است که هم درست و به اندازه مصرف غذا برای حفظ وزن بر نتیجه عمل زیبایی lipomatic اهمیت دارد و هم نوع غذایی که مصرف می کنید.

بنابراین بهتر است قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic از رژیم غذایی مناسب قبل و بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک آگاهی لازم را کسب کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از عمل زیبایی خود داشته باشید.

 

اهمیت تغذیه در دوران نقاهت لیپوماتیک و تاثیرات آن

برخی از مردم تصورات نادرستی از انجامم عمل زیبایی lipomatic دارند یکی از این تصورات غلط درباره ی عمل زیبایی لیپوماتیک این است که گمان می کنند در هر شرایطی نتیجه عمل زیبایی lipomatic دائمی است و چربی های برداشته شده به بدن بر نمی گردد.

این تصور در صورتی درست است که شما همه نکات مراقبتی عمل زیبایی lipomatic را رعایت کنید یکی از مهم ترین نکات مراقبتی عمل زیبایی لیپوماتیک رعایت تغذیه مناسب است.

 

اهمیت تغذیه در دوران نقاهت لیپوماتیک و تاثیرات آن

 

این درست است که در طی عمل زیبایی lipomatic سلول های چربی زائد از بدن خارج می شود ولی در صورتی که استفاده از نکات تغذیه مناسب را رعایت نکنید سلول های چربی زائد به بدنتان باز می گردد و نتیجه عمل زیبایی لیپوماتیک تغییر می کند.

از طرفی در طی انجام عمل زیبایی لیپوماتیک فقط سلول های چربی زائد ناحیه مورد نظر خارج می شود و در نواحی دیگر همچنان سلول های چربی وجود دارد و ممکن است با رعایت نکردن تغذیه مناسب سلول های چربی موجود در نواحی دیگر بزرگ تر شوند.

اما اگر پزشک متخصص زیبایی و با تجربه ای را انتخاب کنید می توانید اطمینان داشته باشید که با توجه به بررسی هایی که پزشک متخصص زیبایی قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک برای شما انجام می دهد نتیجه ماندگار تری را داشته باشید.

به این دلیل که مقدار سلول های چربی زائد را با توجه به بررسی های انجام شده توسط با انجام عمل زیبایی لیپوماتیک از بدن خارج می کند.

مشاهده مطلب
بهترین زمان عمل لیپوماتیک

 

رژیم غذایی و تغذیه مناسب بعد از لیپوماتیک

برای اینکه بتوانید از بازگشت سلول های چربی در ناحیه ای که عمل زیبایی لیپوماتیک انجام داده اید و بزرگ شدن سلول های چربی دیگر نواحی جلوگیری کنید تا نتیجه عمل زیبایی را بطور دائمی داشته باشید لازم است رژیم غذایی مناسبی را رعایت کنید.

بهتر است در رژیم غذایی بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک خود به جای رژیم غذایی کوتاه مدت به رژیم غذایی بلند مدت تغییر دهید و از نکات زیر در رژیم غذایی جدید خود استفاده کنید.

 1. غذا های پر چرب را به غذا های کم چرب تغییر دهید.
 2. از سبزیجات به مقدار زیاد استفاده کنید.
 3. مقدار مصرفی گوشت را در رژیم غذاییتان کاهش دهید.
 4. از حبوبات مانند لوبیا زیاد استفاده کنید.
 5. آب به مقدار زیاد بنوشید. مقدار زیادی آب می تواند به کنترل گرسنگی، حفظ سطح بالای سوخت و ساز بدن و به هضم غذا کمک کند.
 6. حتما پروتئین های بدون چربی را در رژیم غذایی خود استفاده کنید.
 7. استفاده از غلات را در رژیم غذاییتان قرار دهید.
 8. به جای خوردن 3 وعده غذایی در روز، تعداد وعده غذاییتان را کوچک تر کنید و به 5 تا 7 وعده غذایی کوچک تقسیم کنید. خوردن چند وعده غذایی کوچک می تواند به تقویت سوخت و ساز بدن، حفظ سطح انرژی بدن و جلوگیری از گرسنگی کمک می کند.
 9. حتما در رژیم غذایی خود از غذاهای دارای ویتامین C مانند میوه ها و ویتامین B12 مانند ماهی قرار دهید.
 10. حتما از غذاهای دارای فیبر مانند میوه، سبزیجات و غلات کامل استفاده کنید.
 11. در رژیم غذاییتان حتما از غذا های دارای پروبیوتیک مانند ماست و غذاهای تخمیر شده استفاده کنید.

با توجه به بررسی های انجام شده توسط پزشکان متخصص لیپوماتیک بر افرادی که lipomatic انجام داده اند مشخص شده که کسانی که علاوه بر بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک 6 هفته قبل از عمل زیبایی lipomatic رژیم غذایی خود را تغییر داده اند نتیجه ماندگار تری از lipomatic داشته اند.

 

کنترل و مدیریت وزن بعد از لیپوماتیک با تغذیه مناسب

همان طور که گفته شد انجام عمل زیبایی لیپوماتیک اندام زیباتری به شما می بخشد که باعث می شود شما حس جوانی کنید و احساس بهتری نسبت به زندگی داشته باشید.

اما برای این که این احساسات حاصل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک دائمی باشد باید وزن خود را حفظ کنید تا نتایج عمل زیبایی را تغییر ندهید.

برای این که بتوانید وزن خود را کنترل کنید لازم است رژیم غذایی مناسبی را قبل و بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک رعایت کنید.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از لیپوماتیک

علاوه بر رعایت کردن رژیم غذایی مناسب لازم است به انجام یک نوع ورزش هم بپردازید تا بتوانید اندام حاصل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک را حفظ کنید. ورزش کردن در کنترل وزنتان هم به شما کمک می کند.

حتما قبل از اینکه به انجام یک ورزش در یک رشته خاص بپردازید با پزشک متخصص عمل زیبایی لیپوماتیک خود درباره رشته ورزشی مشورت کنید. شاید لازم باشد از انجام ورزش های سنگین پرهیز کنید.

از انجام ورزش های سنگین هم تا چند روز بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک هم خودداری کنید.

حتما در کنار هر رشته ی ورزشی بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، ورزش های هوازی را فراموش نکنید. ورزش های هوازی به سوخت و ساز بدنتان کمک می کند و مصرف انرژی در دسترس بدن شما را افزایش می دهد که بر کاهش مقدار سلول های چربی بدن شما تاثیر گذار خواهد بود.

 

بعد از لیپوماتیک چه نوع مواد غذایی پیشنهاد می شود؟

لازم علاوه تغییر رژیم غذایی برای نتیجه بهتر و ماندگار ماندن نتیجه عمل زیبایی lipomatic از مصرف بعضی مواد پرهیز کنید و بعضی مواد را حتما بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک مصرف کنید که به برخی از ای موارد در پایین پرداخته شده است.

 1. خوردن نوشیدنی های پر از قند را مانند نوشابه و آب میوه های شیرین را در رژیم غذایی خود محدود کنید.
 2. از مصرف الکل چند روز قبل و چند روز بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic خودداری کنید.
 3. مصرف قندها، کربوهیدرات های ساده را در برنامه غذاییتان محدود کنید.
 4. مصرف غذاهای چرب را کاهش دهید.
 5. از غذاهای سرخ کردنی مانند مرغ سرخ شده، سیب زمینی سرخ کرده و مرغ سوخاری تا حد امکان بپرهیزید.
 6. از گوشت های فن آوری شده مانند کالباس، بیکن و سالامی استفاده نکنید.
 7. از خوردن شکلات آبنبات زیاد خودداری کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *