بهترین دکتر و کلینیک جراحی بینی در تهران و ایران

بهترین دکتر جراحی بینی در تهران و ایران
امتیاز به این محتوا

بینی دقیقا در وسط صورت قرار گرفته و اگر یک عیب کوچک داشته باشد نیز زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد. حتی وجود یک جوش بر روی بینی نیز به شدت به چشم می آید بنابراین نمی توان از عارضه هایی همانند انحراف بینی، قوز بینی، گوشتی بودن آن و… چشم پوشی کرد. خوشبختانه در حال حاضر عمل زیبایی بینی در تمام کلینیک های زیبایی کشور انجام می شود اما لازم است بدانید که عمل رینوپلاستی بسیار حساس است.

کوچکترین اشتباه پزشک ممکن است فرم بینی را بدتر کرده و از طرفی باعث آسیب به سلامتی شود. ما با موارد زیادی برخورد داشته ایم که بعد از جراحی بینی، دچار گرفتگی مجاری بینی شده و اکنون برای رفع این مشکل، به متخصصین ما در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مراجعه می کنند. چنین اتفاقی ناشی از انتخاب متخصص کم تجربه است. به همین دلیل است که اکیدا توصیه می کنیم تحقیقات لازم را به عمل آورده و بهترین دکتر و کلینیک جراحی بینی در تهران و ایران را پیدا کنید. این حق شما است به ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، بهترین خدمات را دریافت نمایید.

نمونه کار بهترین دکتر جراحی بینی

ما در این مقاله سعی داریم فاکتورهایی را ذکر کنیم که برای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک عمل زیبایی بینی، به شما کمک خواهند کرد.

بهترین دکتر جراحی بینی در تهران و ایران

آمار نشان داده است که در حال حاضر جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است و به خصوص در میان خانم ها، با استقبال زیادی مواجه شده است. همین محبوبیت باعث شد متخصصین زیادی به انجام عمل رینوپلاستی روی بیاورند. اما این داستان زمانی تلخ می شود که بحث سوءاستفاده از مردم به میان می آید. به این معنا که برخی از پزشکان بدون اینکه مهارت لازم را برای این جراحی داشته باشند، دست به کار می شوند تا از جایگاه عمل رینوپلاستی در میان مردم استفاده کرده و درآمدی را به دست بیاورند. به همین دلیل است که اکیدا توصیه می کنیم به هر پزشکی نباید اعتماد کرد. زمانی که قرار است عمل زیبایی بینی را انجام دهید، چند فاکتور زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین متخصص را پیدا کنید:

مطالب بیشتر: جراحی بینی ترمیمی

مدرک تحصیلی معتبر دکتر جراحی بینی

داشتن مدرک تخصصی و گواهی معتبر

در اولین قدم شما باید مطمئن شوید پزشک مربوطه، دارای مدرک تخصصی در زمینه جراحی بینی است. زمانی که به کلینیک و یا مطب پزشک مراجعه می کنید این گواهی را باید روی دیوار یا تابلوی مخصوص، مشاهده کنید. اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید ممکن است زیبایی چهره خود را به دست پزشکی بسپارید که هیچگونه تخصصی ندارد. در نتیجه عواقب چنین کاری با خود شما خواهد بود.

مشاهده این مطلب : قیمت عمل بینی

مشاوره قبل از جراحی بینی

برگزاری جلسه مشاوره با مراجعه کنندگان

همه متخصصان قبل از اینکه عمل زیبایی بینی را انجام دهند، معاینات لازم را انجام داده و سپس بعد از بررسی نقص بینی، تصمیم می گیرند جراحی به چه صورت انجام شود. اما یک متخصص حرفه ای، جلسه مشاوره را نیز برای شما برگزار خواهد کرد. لازم است اطلاعات کافی در اختیار افراد قرار گیرد تا بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند. برای مثال مراجعه کننده باید بداند دوره نقاهت جراحی چه مدت زمان است و برنامه ریزی لازم را داشته باشد چون باید براساس نظر متخصص، مدتی در خانه استراحت کرده و کار را کنار بگذارید. یک پزشک با حوصله و بااخلاق، حتی بعد از اتمام کار نیز به خوبی از مراجعه کنندگان خود حمایت می کند تا بهترین نتیجه از عمل زیبایی بینی حاصل شود.

مشاهده این مطلب: شکستگی بینی

سابقه کار جراح بینی

سابقه کاری متخصص

در انتخاب دکتر حتما به سابقه کاری او برای جراحی دقت کنید. پزشکی که به تازگی وارد این کار شده و مهارت کافی ندارد، ممکن است در حین عمل خطایی مرتکب شود که نهایتا نه تنها زیبایی بلکه سلامت شما را به خطر بیاندازد. بنابراین حتما باید به سراغ پزشکان با سابقه بروید. به هر حال کسی که سال ها است عمل زیبایی بینی را انجام می دهد، تجربه های زیادی به دست آورده و کمترین اشتباهات را مرتکب می شود.

تسلط بالای پزشک جراحی بینی

تسلط بر جراحی

روش های مختلفی برای جراحی بینی وجود دارد که پزشک براساس مشکلی که دارید، بهترین روش را انتخاب خواهد کرد. تشخیص روش مناسب و نحوه اجرای عمل، تنها با دانش و مهارت کافی به دست می آید. یک متخصص خوب و حرفه ای، مراجعه کننده را قربانی خواسته های مادی خود نمی کند. ممکن است در برخی موارد، مشکل بینی با یک عمل سبک و ساده رفع شود اما پزشکانی که تنها به فکر هزینه های خود هستند، پیچیده ترین راه را انتخاب می کنند.

بهترین کلینیک جراحی بینی

بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران و ایران

قدم بعدی که مراجعه کنندگان باید برای جراحی بینی بردارند، انتخاب کلینیک است. در حال حاضر کلینیک های متعددی در کشور وجود دارد که عمل رینوپلاستی را انجام می دهند اما آیا همه این مراکز از صلاحیت کافی برای ارائه خدمات برخوردار هستند؟ شما چگونه می توانید بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران و ایران را پیدا کنید؟ چند معیار زیر را همواره در ذهن خود داشته باشید :

مشاهده این مطلب : جدیدترین روش جراحی بینی

آیا کلینیک مجوز رسمی وزارت بهداشت را دارد؟

به شما هشدار می دهیم در دام کلینیک های غیر قانونی گرفتار نشوید. چنین مراکزی هیچ تعهدی نسبت به مراجعه کنندگان نداشته و اگر عمل زیبایی منجر به عواقبی برای شما گردد، در بهترین حالت ممکن دیه را پرداخت می کنند اما وقتی شما زیبایی خود را از دست داده اید، دریافت دیه چه سودی دارد. بنابراین در ابتدا باید مطمئن شوید کلینیک مربوطه حتما مجوز وزارت بهداشت را دارد.

بهترین دکتر عمل بینی در ایران

در مورد متخصصین فعال در مرکز تحقیق کنید

سابقه کاری متخصصین فعال در کلینیک، نشان دهنده کیفیت کاری در این مرکز است. یک کلینیک با سابقه و درجه یک قطعا از پزشکانی کمک می گیرد که حرفه ای هستند چون می داند عملکرد آن ها، اعتبار مرکز خواهد بود.

وضعیت کادر درمان را بررسی کنید

وجود کادر درمان مجرب، دلسوز و منظم در کلینیک در کنار پزشکان، باعث بهبود کیفیت خدمات و رضایتمندی مراجعه کنندگان خواهد شد. کافی است به کلینیک مد نظر خود مراجعه کرده و شرایط را از نزدیک مشاهده کنید. حتی می توانید افرادی که در این مرکز جراحی بینی انجام داده اند سوال کنید.

مشاهده این مطلب : بهترین روش جراحی بینی

جراحی بینی با هزینه مناسب

هزینه جراحی بینی باید مناسب باشد

یکی از مسائل بسیار مهم برای همه افراد جهت عمل رینوپلاستی این است که هزینه کار از نظر اقتصادی به صرفه باشد به ویژه در شرایط فعلی که اغلب مردم از نظر مالی در شرایط سختی قرار دارند. بعضی از مردم به سراغ مراکزی می روند که کمترین وجه را دریافت می کنند اما آیا می دانید قطعا در این کلینیک ها نتیجه خوبی به دست نمی آورید؟ گروهی دیگر از آن سوی بام افتاده و به سراغ کلینیک های گران قیمت می روند چون فکر می کنند هزینه بالا نشان دهنده کیفیت بالای خدمات است. هر دو گروه اشتباه می کنند. شما باید بهترین دکتر و کلینیک جراحی بینی در تهران و ایران را براساس سابقه کاری پیدا کرده و سپس در جلسه مشاوره از متخصص در مورد هزینه ها سوال کنید.

مقاله قبلی
جراحی بینی استخوانی – عوارض، مراقبت ها و هزینه
مقاله بعدی
پلاسماجت بینی بهترین راهکار لیفت بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید