مشاوره کاشت مو رایگان (تلفنی و آنلاین) با کارشناسان زیبایی

جلسه کاشت مو با پزشک
1.5/5 - (2 امتیاز)

متاسفانه امروزه به دلیل مشغله‌های فکری و کاری و در نتیجه افزایش استرس و اضطراب، نداشتن تغذیه مناسب و حتی سالم، آلودگی هوا و موارد دیگر مشکل ریزش مو در بین خانم‌ها نیز افزایش پیدا کرده است و می‌توان گفت که ریزش مو یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که در چند سال اخیر مردم با آن درگیر می‌شوند. در اغلب موارد دارو درمانی می‌تواند اثربخشی باشد منوط بر اینکه شما درمان را زودتر آغاز کنید.

اما برای آن دسته از افرادی که از روش‌های درمانی برای کنترل ریزش مو همانند مصرف دارو، مزوتراپی، تغییر در رژیم غذایی و درمان بیماری نتوانسته‌اند نتیجه خوبی را به دست آورده و در نتیجه مو‌های سر آن‌ها با سرعت در حال ریزش است، کاشت مو می‌تواند یک راهکار بسیار عالی باشد.

مشاوره تخصصی کاشت مو | مارال سلامت ایرانیان

در حال حاضر کلینیک‌های متعددی در کشور ایران این متد زیبایی را انجام می‌دهند که پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان تحت نظر متخصصان حرفه‌ای با کادر درمانی مجرب، آماده انجام پیوند مو برای تمامی متقاضیان این متد زیبایی در کشور ایران است و خدمات مشاوره کاشت مو را برای شما در نظر گرفته است تا با اطلاعات کامل نسبت به پیوند مو، برای انجام و یا عدم انجام آن تصمیم‌گیری کنید.

مشاوره کاشت مو قبل و بعد

اهمیت مشاوره قبل از کاشت مو

حتماً این سؤال برای شما به وجود آمده است که چرا مشاوره قبل از ایمپلنت مو اهمیت زیادی دارد. بعضی از مردم معتقد هستند با مطالعه مطالب در اینترنت و دیدن برخی از ویدیو‌ها می‌توانند اطلاعات کافی را به دست بیاورند ولی ما معتقد هستیم که این روش به خودی خود مفید نیست چون مشاوره قبل از کاشت مو از چند منظر اهمیت بسیار زیادی دارد:

خدمات تخصصی پیوند مو | مارال سلامت ایرانیان

  1. مهمترین عاملی که بر نتیجه کاشت مو تاثیر می‌گذارد شرایط فرد متقاضی است. یعنی باید بدانیم که شما به چه دلیل دچار ریزش یا طاسی سر شده‌اید و این مشکل تا چه اندازه پیشروی کرده است. از طرف دیگر باید بررسی شود که قدرت بانک مو به چه صورت است. حتی اگر شما مطالب موجود در اینترنت را بخوانید باز هم نمی‌توانید شرایط خود را با این مطالب تطبیق دهید. در نتیجه به مشاوره قبل از کاشت موی طبیعی نیاز دارید.
  2. دومین دلیل اهمیت مشاوره قبل از پیوند موی طبیعی، بحث ایجاد ذهنیت درست در مخاطب از نتیجه کاشت مو است. فراموش نکنید که نتیجه کاشت مو به عملکرد متخصص و همکاری فری متقاضی برای رعایت نکات مراقبتی قبل و بعد از کاشت مو بستگی دارد. بنابراین اگر در داخل اینترنت با نظرات کاربران مواجه می‌شوید که ادعا دارند کاشت مو اصلاً مناسب نبوده و هزینه خود را بیهوده هدر داده‌اند، این موضوع نباید شما را نگران کند چون باید ببینید چنین افرادی نزد چه متخصصانی پیوند طبیعی مو را انجام داده و آیا نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کرده‌اند یا نه. خواندن نظرات منفی در مورد این متد زیبایی ذهنیت نادرست در ذهن شما ایجاد می‌کند و به همین دلیل بهتر است مشاوره قبل از کاشت مو را انجام دهید تا اطلاعاتی که کاملاً علمی و دقیق هستند را به دست بیاوریم.
  3. همچنین در جلسه مشاوره قبل از پیوند مو باید برآوردی از هزینه این متد زیبایی برای شما انجام شود. به طور کلی بر اساس علت و میزان پیشروی طاسی سر و تعداد فولیکول‌هایی که برای درمان نیاز دارید هزینه کار متفاوت است. همچنین براساس نوع متخصص انتخابی و کلینیکی که کاشت مو را برای شما انجام می‌دهد، باید هزینه‌هایی را بپردازید. بنابراین باز هم نیاز است که در جلسه مشاور متخصص وضعیت شما را بررسی کند تا بتواند برآوردی در زمینه هزینه ایمپلنت موی طبیعی داشته باشد.

مطالب بیشتر:  کاشت مو با موهای کم پشت

سوالات کاشت مو انلاین

نحوه دریافت مشاوره برای کاشت مو

اکنون که با اهمیت مشاوره برای پیوند مو آشنا شدید باید بدانید که پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی امکان خدمات مشاوره را برای شما فراهم کرده است. به هر حال در دنیای امروز که تکنولوژی به کمک بشر آمده است، ما نیز سعی می‌کنیم در اغلب موارد با افراد متقاضی همراهی کرده و تا جایی که امکان دارد برای انجام امور پایه، متقاضیان را یاری کنی تا بتوانند درخواست خود را از راه دور نیز پیگیری نموده و سپس وقت ملاقات با متخصص برای کاشت مو داشته باشند.

نحوه مشاوره کاشت مو به صورت تلفنی

هدف از مشاوره پیوند مو به صورت تلفنی، پاسخگویی به برخی از سوالات ابتدایی متقاضیان است. برای مثال اگر می‌خواهید بدانید که کلینیک در چه زمان‌های آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است، چه روزی می‌توانید جلسه ملاقات با متخصص داشته باشید، آیا شرکت‌های بیمه از کاشت مو حمایت می‌کنند یا خیر، آیا شما کاندید مناسب برای ایمپلنت طبیعی مو هستید یا نه و به طور کلی برای دریافت پاسخ سوالاتی از این قبیل، می‌توانید از کارشناسان ما که در کادر درمان حضور دارند بخواهید به سوالات شما پاسخ دهند.

مطالب بیشتر: شستن موها بعد از کاشت مو

مشاوره تلفنی کاشت مو

نحوه مشاوره کاشت مو به صورت آنلاین

حتماً برای شما جالب خواهد بود اگر بگوییم پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان با ارائه خدمات مشاوره پیوند به صورت آنلاین این امکان را فراهم کرده است که متخصص از راه دور وضعیت سر شما و قدرت بانک مو را بررسی کرده و از همین طریق برای شما توضیح دهید که آیا می‌توانید پیوند مو را انجام دهید یا خیر. برای دریافت مشاوره آنلاین جهت کاشت موی طبیعی، باید عکس‌های مناسبی را از وضعیت طاسی سر و بانک موی خود برای متخصص ارسال نمایید. توجه داشته باشید در زمان گرفتن عکس‌ها به هیچ عنوان نباید فلاش دوربین روشن باشد.

در محلی قرار بگیرید که نور مناسب وجود داشته و در نتیجه متخصص بتواند وضعیت پوست سر را به راحتی کنترل کند. پس از دریافت عکس‌ها اگر کیفیت آن‌ها مناسب بود، عکس‌ها در اختیار متخصص قرار می‌گیرد تا بتواند در مورد وضعیت شما تصمیم‌گیری کند.

مطالب بیشتر: کاشت مو با موهای بدن

مشاوره انلاین کاشت مو

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

نتیجه کاشت مو چگونه است؟

 مهمترین سوالی که متقاضیان در جلسه مشاوره قبل از کاشت مو از پزشک خود را مطرح می‌کنند این است که نتیجه‌ پیوند طبیعی مو چه زمانی رویت می‌شود. همه افراد باید بدانند که حداقل باید نه ماه صبر کنند تا نتیجه نهایی را به دست بیاورند. در سه ماهه اول مو‌های پیوند می‌ریزد. در سه ماهه دوم نزدیک به ۵۰ تا ۷۰ درصد مو‌های پیوندی رشد می‌کنند و در سه ماهه‌ی سوم تقریباً نتیجه نهایی به دست خواهد آمد.

آیا عوارض پیوند مو شدید است؟

 باید بدانید زمانی که ما در مورد متد زیبایی کاشت مو صحبت می‌کنیم منظورمان این نیست که شما یک عمل سنگین را پشت سر می‌گذارید بلکه به جز روش اف یو تی که یک جراحی بسیار سبک در ناحیه بانک مو دارد، هیچ کدام از روش‌های کاشت مو با جراحی همراه نبوده و در نتیجه اصلاً عوارض شدیدی را برای شما به همراه نخواهند داشت. کمی احساس سوزش در محل پیوند و همچنین بانک مو، تشکیل دلمه در محل زخم‌ها و ورم و التهاب، عوارض ساده‌ای هستند که در مدت یک هفته تا ده روز برطرف می‌شوند.

آیا نتیجه کاشت مو دائمی است؟

مو‌های پیوندی نیز همانند مو‌های طبیعی سر رشد می‌کنند. روند طبیعی رشد مو‌ها به این صورت است که در دوره‌های مشخص، مو وارد فاز استراحت و سپس فاز رشد می‌شود. بنابراین ریزش مو‌های پیوندی کاملاً عادی است. اما مراقبت شما از مو‌های سر، بر روی جلوگیری از ریزش شدید مو و ابتلای مجدد به طاسی سر بسیار تأثیرگذار است. باید تمامی نکات مراقبتی را در دوره نقاهت و چند ماه اول بعد از کاشت مو مو رعایت کرده و همچنین از این پس نیز با موها خود به درستی رفتار کنید تا آسیب نبینند.

آیا مشاوره تخصصی پیوند مو رایگان است؟

آیا مشاوره کاشت مو رایگان است؟

بله در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان خدمات مشاوره کاشت مو به صورت رایگان برای شما انجام می‌شود. یعنی چه شما به صورت تلفنی با مرکز تماس بگیرید و چه بخواهید مشاوره پیوند مو به صورت آنلاین داشته باشید، کادر درمان آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند و بدون هیچگونه هزینه‌ای خدمات مشاوره را برای شما عزیزان ارائه خواهند کرد. پس بدون اینکه نگرانی از این بابت داشته باشید از این فرصت استفاده کرده و پیگیر وضعیت موهای خود باشید. حداقل در این جلسه مشاوره می‌توانید اطلاعات خوبی به دست بیاورید و در نتیجه با جدیت بیشتری در مورد انجام این متد زیبایی تصمیم‌گیری کنید.

مقاله قبلی
پوسته پوسته شدن سر بعد از کاشت مو
مقاله بعدی
مشاوره کاشت ریش رایگان (آنلاین و تلفنی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید