کاشت مو
موضوعات داغ

برای کاشت مو کجا برم؟

در دنیای امروز که اینترنت کمک می‌کند تا بتوانید با خدمات پزشکی در استان‌های کشور و همچنین پیشرفت‌های علمی در دنیا آشنا شوید، کافی است در اینترنت، عبارت ” برای کاشت مو کجا برم؟ ” را سرچ کنید تا با لیستی از کلینیک‌های فعال در این زمینه آشنا شوید. با توجه به اینکه در سال‌های اخیر آمار مردان مبتلا به طاسی سر زیاد شده است، استقبال از این عمل زیبایی نیز افزایش یافته و به همین دلیل تعداد متخصصین و مراکز پیوند مو در استان‌های مختلف کشور در حال افزایش است. اما نکته بسیار مهم که لازم می‌دانیم متذکر شویم این است که کیفیت خدمات همه کلینیک‌ها و عملکرد‌ تمامی متخصصین یکسان نیست. اگر برای شما نیز این سوال پیش آمده است که برای کاشت طبیعی مو کجا برم؟ این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

فرم مشاوره رایگان

ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو

ویژگی ‌های بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

پیوند طبیعی مو یکی از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی است که در ایران نیز با استقبال زیادی روبرو شده است. متاسفانه حقیقت این است که استرس در زندگی مردم امروز زیاد شده و به همین دلیل اغلب مردان به سراغ مصرف دخانیات ‌می‌روند. همین دو عامل کافی است تا سن ابتلا به طاسی سر پایین بیاید. وقتی در مورد مراقبت از مو صحبت می‌کنیم، به این معنا است که به محض رویت علائم ریزش مو، حتما باید به متخصص مراجعه کنید تا با شروع درمان، نه‌تنها از ریزش جلوگیری شده بلکه به بازگشت تراکم از دست رفته مو نیز کمک کند. اما ممکن است درمان، تاثیری بر افزایش تراکم مو نداشته باشد. در چنین شرایطی وقتی مطمئن شدید مشکل حل شده است، حتما باید برای کاشت موی طبیعی اقدام کنید.

اگر چه ایمپلنت مو به عنوان یک عمل زیبایی سرپایی شناخته شده و تنها چند ساعت وقت‌گیر است، اما حساسیت بسیار بالایی دارد. در واقع متخصص باید دقت و ظرافت عمل بالایی داشته باشد تا آسیبی به فولیکول‌ها وارد نشده و کاشت، با موفقیت انجام شود. یکی از شروط لازم برای رسیدن به نتیجه ماندگار پیوند مو، انتخاب کلینیک کاشت موی طبیعی است. برای اینکه بتوانید بهترین کلینیک پیوند طبیعی مو در ایران را شناسایی کنید، چند توصیه برای شما خواهیم داشت:

مجوز فعالیت کلینیک را بررسی کنید.

زمانی که به یک کلینیک مراجعه می‌کنید حتما باید مطمئن شوید این مرکز، مورد تایید وزارت بهداشت بوده و دارای مجوز رسمی برای فعالیت است. در واقع باید گواهی فعالیت مرکز مربوطه، در داخل کلینیک و در معرض دید قرار داشته باشد. وزارت بهداشت براساس خدمات ارائه شده توسط کلینیک، رعایت استاندارد‌های لازم، تجهیزات موجود در آن، متخصصین فعال در مرکز و فاکتور‌های دیگر، تعیین می‌کند که آیا این مرکز صلاحیت ارائه خدمات در زمینه پیوند موی طبیعی را دارد یا خیر.

خدمات مرکز را بررسی کنید.

در ابتدا در داخل اینترنت تحقیق کنید که بهترین کلینیک کاشت طبیعی مو باید چه امکاناتی داشته و چه خدماتی را برای مراجعین ارائه کند. سپس در انتخاب کلینیک پیوند مو، حتما این موارد را مد نظر قرار دهید تا بتوانید سطح کیفیت مرکز مورد نظر را به دقت بررسی نمایید. کیفیت خدمات ارائه شده توسط مراکز کاشت مو به شدت بر نتیجه نهایی پیوند مو تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال کلینیک باید از زمان شروع جلسه مشاوره تا تکمیل شدن روند درمان که تقریبا یک‌سال طول می‌کشد، به خوبی از شما حمایت نماید. همچنین لازم است از نظر بهداشتی، در شرایط استاندارد قرار داشته باشد تا فرد دچار عوارضی همانند عفونت نشود.

آیا هزینه های این مرکز قانونی است.

برای کاشت مو، نمی‌توان قیمت مشخصی را تعیین نمود چرا که شرایط افراد از نظر شدت طاسی و میزان تراکم مورد نیاز، با هم تفاوت داشته و همین عامل، به شدت بر قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد. اما این بدان معنا نیست که یک کلینیک، قیمت بسیار بالا و یا بسیار پایین دریافت نماید. برخی از مراکز، هزینه‌ کاشت طبیعی مو را بسیار پایین اعلام می‌کنند تا مشتری بیشتری جذب نمایند اما مشکل اینجاست که این مراکز، کیفیت بسیار پایینی در خدمات خود دارند. از طرفی نباید فریب قیمت بالای خدمات برخی از کلینیک ‌های ایمپلنت مو را بخورید. چون تصور گروهی از مردم این است که بالا بودن هزینه‌ها، به معنی کیفیت بالای خدمات است. در حالی که ممکن است مراکز از این تصور شما سوءاستفاده نموده و عملکرد نامناسب خود را با قیمت بالا برای شما ارائه کنند.

آیا کاشت مو اقساطی انجام می شود؟

برخی از کلینیک‌ های کاشت موی طبیعی به منظور اینکه تقریبا همه مردم با هر شرایط مالی بتوانند از خدمات پیوند مو بهره‌مند شوند، کاشت مو اقساطی را انجام می‌دهند. البته باید مطمئن شوید که شرط اقساطی پیوند مو منجر به افت کیفیت کار نشده و شما می‌توانید بهترین خدمات را با قیمتی مناسب و به صورت قسطی، دریافت نمایید.

به بررسی رزومه علمی متخصصان فعال در کلینیک بپردازید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا در اینترنت به جای اینکه عبارت “برای کاشت مو کجا برم؟ ” را سرچ کنید، نام متخصصان فعال در این زمینه را بررسی نمایید. در واقع اگر شما بتوانید پزشک حاذق و توانمند که سابقه علمی درخشانی در این زمینه دارد را پیدا کنید، قطعا به بهترین کلینیک کاشت طبیعی مو در ایران خواهید رسید.

ویژگی های بهترین متخصص کاشت مو

ویژگی های بهترین متخصص کاشت مو

همانگونه که گفته شد یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو، فعالیت متخصصان حرفه‌ای در این مرکز است. در انتخاب متخصص باید به فاکتور‌های زیر توجه داشت:

مدرک معتبر در زمینه کاشت طبیعی مو

در ابتدا باید از وجود مدرک تخصصی پزشک مربوطه در زمینه کاشت طبیعی مو مطمئن شوید. مجددا این نکته را یادآور می‌شویم که نتیجه کاشت موی طبیعی به انتخاب شما بستگی دارد. در واقع شما مشخص می‌کنید که پیوند مو در کدام مرکز و تحت نظر کدام متخصص انجام شود. اگر اشتباهی در این مرحله مرتکب شوید قطعا باید منتظر عواقب آن نیز باشید.

رزومه علمی و کاری متخصص

وقتی به سرماخوردگی مبتلا می‌شویم، به دنبال این هستیم که بهترین دکتر را پیدا کرده و به نزد او برویم تا مطمئن شویم با یک دوره دارو درمانی، بیماری برطرف خواهد شد. اکنون که می‌خواهیم پیوند طبیعی مو را انجام دهیم، قطعا به تحقیق بیشتری نیاز خواهد بود. در ابتدا توصیه می‌کنیم به سراغ متخصصانی بروید که تجربه طولانی مدت در کاشت مو دارند.چون مهارت کافی در این سال‌ها به دست آورده و در نتیجه خطای کار بسیار پایین می‌آید.

بررسی نتایج کاری متخصص

بهترین کلینیک پیوند موی طبیعی قطعا برای شما عزیزان، جلسه مشاوره با متخصص به صورت رایگان برگزار خواهد کرد. در این جلسه متخصص از شما می‌خواهد اطلاعات لازم پیرامون سلامتی همانند ابتلا به بیماری، مصرف داروی خاص، حساسیت به ماده بی‌حسی و … را بیان کنید. سپس پزشک به بررسی علت ریزش مو و شدت طاسی سر خواهد پرداخت. در این جلسه شما باید هر سوالی که دارید از متخصص بپرسید و او باید صبورانه به شما جواب دهد. برای مثال از او بخواهید نمونه کار‌های قبلی خود را به شما نشان دهد تا شما بتوانید نتیجه عملکرد او را به صورت عینی مشاهده کرده و مطمئن شوید بعد از پیوند، شما نیز این نتیجه را به دست خواهید آورد.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی سخت کوش و خبره که یک هدف مشترک دارند! دسترسی سریع و آسان کاربران به مطالب معتبر روز دنیا در حوزه زیبایی و سلامت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا